meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
« eelmine järgmine »

imikutoiduks

Õigesti organiseeritud imikutoiduks tagada nende normaalse kehalise ja vaimse arengu ja on oluline tegur nende hulgast ennetavate meetmete eesmärk on parandada tervist ja laste suremuse vähendamine.

Autor rinnaga tähenda imetamise ema piima. Vähene rinnapiima korvata kasutamist lehmapiimast, mis on koostatud lähtudes laste toit.

Võrreldes inimese rinnapiima lehmapiimas oluliselt rikkam ensüüme nagu katalaas, lipaas, amülaas, mis aitab kaasa ka kiiremini ja paremini selle imendumist.

Baby rinnaga sai steriilne piima ja kontakt ema ajal toitmine soodustab vaimse arengu laps. Seetõttu lasteaedades töötajad peaksid selgitama emad rinnaga toitmise kasu üle muud liiki rinnaga.

Söötmine samas kella loob rütmi aktiivsuse seedenäärmete ja soodustab refleks eraldamine seedemahlu teatud ajavahemike järel. Kuid kõrvalekaldeid peetakse vastuvõetavaks tunni jooksul või pooled komplekt sööki aega.


Sissejuhatus imikutoit vitamiine ja mineraalsooli. Kuigi imetamise on parim imikutele, neil on esimest elukuud tõttu vajavad täiendavat manustamist vitamiinidega Dieettoiduks mõned mineraalsooli, orgaanilisi happeid ja teised. Selleks kuna on kuu vanused manustatakse toidu mahlad.

Lure. 5 kuud. lapse keha hakkab kogeda vajadus mineraalid nagu soolad raud, vask, koobalt, kaltsium, fosfor, magneesium ja muid komponente. Seega terve laps peaks saama täiendavad toidud. Järk-järgult asendada uue toidu ükshaaval imetamine.

Segatud ja kunstlik toitmine. Seda tüüpi toitmine on ette nähtud ainult siis, kui on olulist alust. Segatoitmisest peetakse, kus lapsed saavad mitte ainult rinnapiima ja lisatoitu (täiendamist). Kõik valemid on jagatud kahte rühma - kohandatud ja kohandamata.

Sissejuhatus konserve dieet menüü võimaldab mitmekesistada ja rikastada vitamiinide, sool, taimsed ja loomsed rasvad ja valgud, orgaanilised happed, pektiini.
« eelmine järgmine »
= Mine sisu õpik =

Imikutoiduks.

 1. King F. C .. aitamine Emad imetada, 1995

 2. Emagrupi rinnaga toetuseks Samara. Rinnaga toitmine on kõige olulisem teema 2014

 3. Martha ja William Sears .. Imetamine 2008

 4. Maailma Tervishoiuorganisatsioon. Grow terve, baby! 2003

 5. Tunnused struktuuri ja funktsiooni seedesüsteemi lastel.
  Suuõõne vastsündinutel ja väikelastele on suhteliselt väike. Mälumislihaste on hästi arenenud, keele suhteliselt suured, kuid lühike ja lai. Limaskesta suu pakkumise, rikas veresooni, on ere värv. Noores eas lapse, on mõned funktsioonid, mis edendavad tegu imemiseks. Esinemine voldid ja põiki paksendid
 6. Ivanko OG .. Illustrated loenguid kliinilise Propedeutika lastehaigused, 2008

 7. kopsupõletik
  Kopsupõletik - kopsupõletikule iseseisva haiguse või komplikatsioonide teisi haigusi. Klassifikatsioon (KA Sotnikova): lootel ja vastsündinul kopsupõletik, bakterite, viirused, parasiidid, seen, konkreetne ja segainfektsioonid, kopsupõletik, väikeste ja macrofocal, äravool, mono- ja polysegmental, interstitsiaalne ja mädanikuline, kerge, mõõdukas,
 8. Borovik TE, Revyakina VA, Makarov S. G .. Ravitoitlustamine on toiduallergia väikelastel, 2008

 9. Fadeev VV .. beebi Imetamine (praktilisi nõuandeid noortele emadele), 2009

 10. Maailma Tervishoiuorganisatsioon. Imikutoiduks, 1998

 11. Muutis E. Rusakova M .. aktuaalseid probleeme Pediatrics, 2009

 12. Loeng. Kahju, et rind ja rinnaõõnes (abi kahjustusi), 2011
  Sõnastik Suletud klassifikatsioon kahjustatud rindkere seina (esmaabi, ravi põhimõtteid) Indoor murtud ribid avatud vigastused (haavad) rindkere ja rinnaõõnes pneumotooraks Hemotooraks Hooldusravi patsientide (esmaabi, esmaabist
 13. Haiguste diagnoosimine
  Vesipea Diagnoos põhineb kliiniliste, instrumentaalne ja laboratoorsete andmete. Väikelapsed vaja mõõta ümbermõõt pea ja rindkere varaseks avastamiseks märke vesipea: tavaliselt esimese kolme kuu jooksul, igakuiselt kasv pea ümbermõõt on täis aja laps ei tohi ületada 2 cm kuus. Aastaks Rinnaümbermõõdu peaks olema suurem pea ümbermõõt
 14. elastne RESISTANCE
  Kopsud ja rind on elastsed omadused. Rindkere on kalduvus laieneda ja kopsud pigem säästa. Kui rinnaõõnesse atmosfääri (avatud õhkrin-), selle maht suureneb täiskasvanutel 1 liiter. Lihtne pneumotooraks, vastupidi, täiesti variseb ja väljub see kõik gaasi. Elastne tõmmata rind esinemise tõttu struktuursete