meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
põhilinepsühholoogia →  psühholoogia

psühholoogia

T. DutkiewiczFridom psihologіya2012
Õpetamisel posіbniku rozglyanuto põhimõtteid, meetodeid, osnovnі ponyattya dityachoї psihologії; rozkrito zakonomіrnostі psihіchnogo rozvitku ditini od narodzhennya et yunatskogo vіku, analіzuyutsya psihologіchnі osoblivostі spіlkuvannya, dіyalnostі, pіznavalnih et emotsіyno-volovih protsesіv ja takozh osobistostі ditini. Zmіst posіbnika skladaєtsya s tekstіv lektsіy et vsіh need peredbachenih õppeprogrammide, sõnastik põhiteadmised et lіteraturi nimekirja.

Õpetus posіbnik rekomenduєtsya õpilased spetsіalnostey "Doshkіlna Osvita", "Psihologіya", "praktilisus psihologіya" Mauger vikoristovuvatis vikladachami odnoymennoї distsiplіni, õpetajad, psühholoogid doshkіlnih i nda zagalnoosvіtnіh zakladіv
A. FomichenkoPõhjused agressiooni laste2010
Artikkel on pühendatud analüüsi võimalikest põhjustest ilminguid lapse agressiivsus. Mõju pere, individuaalne, kool tegurid. Eristada seisund perekonnas haridust, mis aitab kaasa tekkimist ja tugevdamist agressiivne ilminguid. Märkimisväärset on üleoleva suhtumise vanemad oma laste ees ilmingud agressiooni ja karistuse suurus. Selgus suhet vaadates vägivald, julmus ja erootika ekraanil ja keha agressiivne käitumine lastel. Omadused iga lapse määramise tõenäosus, et ta muutub agressor või ohver. Erilist tähelepanu on pööratud kooli mõju arengule laste agressiivsust. Rõhutati, asjakohasust ja tähtsust uuring selle teema, võimalust rakendada teadmisi ennustada ja õigeaegne kõrvaldamine agressiivne käitumine varajases staadiumis ontogeny.
Yashkova, NF Sukharevpsühholoogia2009
Kui juhendaja kiirusega arengupsühholoogia arutletakse vanuse ja vanus norm, tegurid ja mustrid, mehhanismid ja põhimõtted vaimset arengut. Juhend sisaldab kirjeldust erinevate periodiseerimine ja omadused vaimset arengut igas vanuses etapil viimisega juhtiv tegevus, peamised kahjustused, sotsiaalne olukord areng, vanuse kriise. Käsiraamat tutvustab ülesanded eneseanalüüs ja enesekontrolli, samuti nimekirja soovitatav lugemine kiirusega sõnastik psühholoogilise poolest.

Käsiraamat on suunatud üliõpilastele ülikooli, kuid see võib olla ka kasulik, ja laiemat lugejad - neile, kes vajavad psühholoogilist teadmisi oma igapäevases kutsetegevuses, samuti kõigile huvilistele psühholoogia.
õppevahendArengupsühholoogia ja arengupsühholoogia2006
Õppe käsiraamat on mõeldud üliõpilastele 2. käigus psühhopedagoogiliste õppejõud, üliõpilased eriala 030301 "Psühholoogia".

Käsiraamat tutvustab sisu ja struktuuri kursuse "Psühholoogia areng ja psühholoogia", plaanid seminari kontrolli küsimused ja praktilised ülesanded, ning soovitas tal kirjanduses. Käsiraamat sisaldab teemasid ja esseed õpilaste iseseisva töö. Erinevad vormid kontrolli haridusalane tegevus õpilaste: ligikaudse test ülesanded erineva keerukuse ja abistavad küsimused eksami käigus.

Käsiraamat on sõnastik, samuti vanus tabelite ja graafikute autoriõiguse periodiseerimise teket psüühika ja teadvuse mees.
Uruntaeva GALapse psühholoogia2006
Õpikute (eelmine trükk avaldati pealkirja all "Eel-

Koolipsühholoogia ") on kirjutatud metoodiliste

Teoreetiline ja psühholoogilise vastuvõetud sätetega riiklike psühhoos

hologii. See annab põhjaliku ülevaate psühholoogia kui teaduse ja selle

praktiline rakendus. Esitlus on koos konkreetse teooria,

näiteid. Õpik on tugev praktiline, nt

Foorumi: autor näitab, kuidas rakendada saadud teadmisi pro-

protsessi koolitus ja haridus laps.

Õpilastele teisese õpetajakoolitusasutuste. võib olla

Samuti on kasulik õpilastele pedagoogiliste instituutide ja õpetajad last

cal aiad.
Venger AL (toim.)psühholoogiline leksikon2005
Sõnaraamat "Arengupsühholoogia" hõlmab kontseptsioone ja kategooriad, mis on seotud suure hulga protsesside vaimse arengu ontogeneesi ja fülogeneesi. Mõned neist mõistetest on omased arengupsühholoogia, samas kui teised on kasutatud üldine psühholoogia, kuid seoses probleeme vaimse arengu mõne muuta oma tähendust või omandada täiendavaid. Suurt tähelepanu pööratakse arengule rakendada psühholoogia ja mõisted seotud psühholoogilised praktikas.
VygotskyInimarengu psühholoogia2005
Lev Võgotski (1896-1934) - silmapaistev teadlane, mõtleja, klassikaline vene psühholoogia. Tema pärand on suur (üle 270 töö) ning ideed on lõputud, originaal ja endiselt asjakohased. Tal oli tohutu mõju arengule riikide ja maailma psühholoogia. Kuulus ameerika filosoof S. Toulmin kutsusid teda Mozarti psühholoogia. Töö rasketes tingimustes, väga lühikese aja jooksul suutis ta anda olulise panuse psühholoogia kunsti, üldine psühholoogia, laste ja koolipsühholoogia, patoloogilisi ja neuropsühholoogia, psühholoogia, metoodika, pedagoogika ja defectology.

Tema teosed esindavad parimaid lehti Vene psühholoogia. Ideed Võgotski ja tema koolis on aluseks teadusliku väljavaated uue põlvkonna psühholooge kogu Venemaal. See on nende jaoks ning see raamat on koostatud.

Uus väljaanne teoste Vygotsky töötatud arvestades märkusi ja ettepanekuid õpetajate kollektiivne psühholoogiline teaduskonna Moskva Riikliku Ülikooli. See hõlmab kõiki teoseid, mis haridus plaanid ja vajalik õppeprotsessi; kõik soovitatud õpetajatele. See väljaanne sisaldab haruldane ja ainulaadne materjalid ei kuulu isegi kuulus kuus maht teoste poolt Vygotsky.

See raamat ühendab teoste üldine psühholoogia, teine ​​hõlmab teoseid arengu- ja koolipsühholoogia.
John BowlbyLoomine ja hävitamine lähisuhetest2004
Peaasi Bowlby mõelnud - miks lahutata emast lapseeas ja varases lapsepõlves kogetud lapse äge mägi ja miks tagajärgedega eraldamine mõjutada vaimset ja füüsilist heaolu kogu hilisemas elus?

Järjepidevalt kinnitab lugejale, et mõistete ja lähenemisviiside arenenud uuring loomade käitumist, palju selgitada ja võib olla aluseks ja kliinilise Lastepsühholoogide.
IV noskoArengupsühholoogia ja arengupsühholoogia2003
Kui juhendaja kiirusega arengupsühholoogia ja arengupsühholoogia, üks peamisi õpilasi psühholoogilise ja psühhopedagoogiliste teaduskonnad, esitatakse peamised lähenemisviise, et mõista ja selgitada mustreid inimese vaimset arengut, valitsevad välis- ja siseturisti psühholoogia. Erinevad aspektid põhimõtte arengu psühholoogia ja selle peamised kategooriad. Mudel subjektiivne reaalsus ja periodiseerimine tema arengu ontogeneesis; etappidel, perioodide ja arenguetappe inimese subjektiivsus tema individuaalse elu.

Käsiraamat sisaldab valikut materjale vastama haridus- standard.

Sõlmida õpiku sõnastik põhimõisted ja testi ülesanded.
Ed. VE Klochkopsühholoogia2003
Kui juhendaja uurib teoreetilisi inimese arengupsühholoogia kõigile vanuseastmetele, tehakse ettepanek aruteluküsimust, samuti diagnostilisi vahendeid, et täita ülesandeid ja kasutada neid praktikas.

Käsiraamat on suunatud üliõpilastele kõrgkoolides Lepingud / õpetajad ja õpilased võimeid suurendada kvafikatsii kasvatajad, praktiline psühholoogid.
1 2 3