meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  viroloogia

viroloogia

abstraktneÜldvaade viirused2010
Avamine. Properties. Elutsükli bakteriofaag. Elutsükkel viirused. Arengupilt viiruse päritolu. Viirused nagu Silmaeritiste haigused. Edastusviisidelt viirushaigused.
abstraktneMõned aspektid keemia viirused.2010
Abstraktne andmetüüp ülevaate keemia: viiruse valke, süsivesikuid, ensüümid, DNA ja RNA. Ta esitas nimekirja tuntuim viirushaigused.
abstraktneViirused. Omadused Ontogenees ja paljunemine tsükli DNA ja RNA viirused.2008
Omadused Ontogenees ja paljunemine tsükli DNA ja RNA viirused. Viirused, eriti nende struktuuri ja toimimist. Klassifitseerimine. erinevused, struktuuri, väärtusega.
NA NovikovaHoiustamine ja müük geneetilise informatsiooni viirused2007
Käsiraamat kirjeldab olemasolevaid teadmisi struktuuri- ja molekulaarsete korralduse genoomid viiruste ja meetodite rakendamise panditud geneetilist informatsiooni. Erilist tähelepanu pööratakse küsimustele vahetada geneetilist informatsiooni, mis on aluseks evolutsiooni viirused. Käsiraamat on mõeldud, et parandada kvalifikatsiooni õpetajatega bioloogilised võimed klassikalise ülikoolid, teadlased, üliõpilased, magistri-ja kraadiõppe üliõpilased õpivad molekulaarbioloogia ja viroloogia.
IV DomaradskyAlused viroloogia keskkonnakaitsjad2007
Raamat püüab esitada peamised aspektid viroloogia. Mõtle meile põhiküsimused bioloogia viiruste, samuti nende suhted pre esindajatele viie kuningriigid elusaine. Raamat on lühike sõnastik.

Raamat on mõeldud spetsialistidele erinevaid profiile, kes on huvitatud proovid

ökoloogia lemami
Tashuta SGZagalna vіrusologіya2004
Hіmіchny ladu i fіzichna struktuuri vіrusіv reproduktsіya vіrusіv Suchasna klasifіkatsіya et nomenklatuur vіrusіv selgroogsed geneetika vіrusіv patogeneesis vіrusnih hvorob protivіrusny іmunіtet ekologіya vіrusіv et epіzootologіya vіrusnih іnfektsіy vaktsinoprofіlaktika et hіmіoterapіya
abstraktneAjalugu viroloogia2003
Valgevene Riikliku Ülikooli arstiteaduskonna Bioloogia AJALUGU viroloogia. Kokkuvõte 3. aasta üliõpilane
Zemlyansky OAtudengid keskmise sertifitseerimise programmi erialade viroloogia, mikrobioloogia, immunoloogia2002
Programm on kooskõlas riigi haridusasutuste standarditele erialast kõrgharidust. Programm hõlmab selliseid teemasid, mis on vajalikud uuring: kujunemisloost õpetus viiruste süstemaatika ja nomenklatuuri viiruste struktuuri viiruste füsioloogia ja biokeemia viiruse geneetika viiruste viirused bakterid (bakteriofaagid) Mõiste "infektsiooniprotsess" rolli mikroorganismide infektsiooniprotsess tegurid patogeene arengufaasis ning nakkushaiguse protsessi mõiste patogeneesis nakkushaigused Immunology teadusena meetoditest ja kaitsemchhanismid vastu geneetiliselt võõrainete säilitada homeostaasi keha immuunsüsteemi inimkeha ja selle põhifunktsiooni mittespetsiifilise tegurid kaitse inimkehas. Antigeenid ja antikeha vormid immuunvastuse konkreetsete fagotsütoos ja immuunrakkude funktsiooniga killer hilist tüüpi ülitundlikkuse. Ülitundlikkus vahetu tüübist. Immunoloogilised sallivust immunoloogiline mälu Allergilised reaktsioonid humoraalne (vahetus) tüüp (tüübid I-III, V) Allergiline reaktsioon raku (hilinenud) tüüp (tüüp IV) immunoloogiliste reaktsioon ajalugu Mikrobioloogia süstemaatika ja nomenklatuuri mikroorganismid. Morfoloogia Bakterite Geneetika füsioloogia ökoloogia bakterid bakterite mikrofloorat inimese ja tema roll mikrobioloogilised alused antimikroobsete profülaktika ja ravi bakterite - patogeenide nakkushaiguste Kolmandas osas esitatakse küsimustele eksami.
H. B. Prozorkina, PA RubashkinaAlused mikrobioloogia, viroloogia ja immunoloogia2002
Käesolev käsiraamat on mõeldud vastavalt hetkeseisust mikroobide uurimismeetodeid, vastab Riigiõppeasutuste standardite teemal "Fundamentals of Microbiology, viroloogia, immunoloogia" õpilastele teisese meditsiinikoolide. Kõik materiaalse kasu on kombineeritud teemasid lõpus iga - on küsimused enesekontroll, nimekirja praktilisi oskusi. Käsitsi kasutatakse tänapäeva operatsioonisüsteemi tellimusi, juhendid, külalised ja teiste reguleerivate dokumentidega. Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele teisese meditsiinikoolide ja saab kasutada ka õed oma praktikas.
dotsent tervishoiu distsiplineerib Zemlyansky OAAjutise tunnistuse programmi õpilased teadusharus mikrobioloogia, viroloogia, immunoloogia2002
Programm on kooskõlas riigi haridusasutuste standarditele erialast kõrgharidust.
1 2