meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
« eelmine järgmine »

Tehnilised psühholoogilist sõda

(Antud informatsiooni käesolevas paragrahvis on täielikult saadud välismaa allikatest: .. PSYOPS Group Võimed käsiraamat - F.-B, 1993; Nõukogude PSYOP seadmed - Sacramento - 1990 ..).

Praktilistel probleemidele lahendusi psühholoogiline mõju vägede ja tsiviilelanike Lääne ja Ida riigid on erinevaid riistvara.

Zvukoveschatelnye vahendid

A) Tähendab, mis koosnevad Lääne arsenal

Kaasaskantav zvukoveschatelnaya jaama (võimsusega 350 vatti).

Paigaldatud auto ja soomukid, samuti paadid ja laevad. Range eetrisse 700-1000 meetrit (sõltuvalt maastikust ja kliimatingimusi). Powered by aku (kuni 3 tundi pidevat tööd). Ringhäälingunõukogu mikrofonist või helilindid. Arvutamine 2-3 inimest.

Kaasaskantav zvukoveschatelnaya jaama (maht 250 vatti).

Paigaldatud auto ja soomukid, samuti paadid ja laevad. Range eetrisse 400-600 meetrit (sõltuvalt maastikust ja kliimatingimusi). Powered by aku. Ringhäälingunõukogu mikrofonist või helilindid. Arvutamine 2-3 inimest.

Kaasaskantav kaasaskantav zvukoveschatelnaya jaama. Range ringhäälingu 100 meetrit. Ehk kaugjuhtimispuldi vahemaa 225 meetrit. On võimalik, et ühendada mitu neist jaamad ühtsesse süsteemi, et katta suuri alasid. Aku toide (kuni 2 tundi pidevat tööd). Ringhäälingunõukogu mikrofonist või helilindid. Arvutamine 1 inimene.

Autod zvukoveschatelnaya jaama. Terrain "Hammer" on kinnitatud alusele auto (see võib olla ka monteeritud helikopterid, kerged õhusõidukid, paadid ja laevad). Võimsus 700-900 vatti.

Range eetrisse 1200-1800 meetrit (sõltuvalt maastikust ja kliimatingimusi). Powered by sõiduki aku või autonoomse aku (kasutatakse pideva tundi). Ringhäälingunõukogu mikrofonist või helilindid. Arvutamine 3 inimest.

Autod zvukoveschatelnaya jaama põhjal auto-maastik "Hammer" (võib olla ka monteeritud helikopterid, paadid ja laevad). Võimsus 450 Watt. Range eetrisse 1000-1500 meetrit (sõltuvalt maastikust ja kliimatingimusi). Ringhäälingunõukogu mikrofonist või helilindid. Arvutamine 3 inimest.

Helikopter zvukoveschatelnaya jaama. Paigaldatud mitmeotstarbeline helikopterid (at erikogul, kinnituskruvidele põranda pagasiruumis). Mis sisustuselementide Samuti võib paigaldada auto ja muud sõidukid. Võimsus 2100-2700 W. Range saade sõltuvalt maastikust ja kliimatingimusi 3,2-4,8 km. Toitlustamine pardal helikopter võimu. Ringhäälingunõukogu mikrofonist või helilindid.

B) vara on ida relvade

Võimas zvukoveschatelnaya jaama. Paigaldatud kerge soomustatud kere suure risti. Võimsus 4500 W. ringhäälingu vahemikus kohta sredneperesechennoy maastik 7-9 km läbi peaesinejad ja 2-2,5 km läbi tugijalg. Station Crew 2 inimest.

Zvukoveschatelnaya jaama keskmine võimsus. Paigaldatakse põhjal BRDM-2. Elektrijaama 1000 W. saade vahemikus 5-6 km tööl läbi peaesinejad ja 2-2,5 km läbi tugijalg. Station Crew 2 inimest.

Kerge zvukoveschatelnaya jaama. Mille eesmärk on tõsta häält ja muusika edastamiseks. Komplektis on kaasaskantav (peamiselt) ja transporditavad versioonid. See transporditakse autoga "UAZ-469".

Võimsus 100 Watt. saade vahemikus kuni 2 km. Crew 1 inimene.

Kaasaskantav zvukoveschatelnaya jaama. Mille eesmärk on tõsta häält ja muusika edastamiseks. Jaam on kaks fikseeritud võimsusega 75 ja 30 vatti. Varustatud seadme paigaldamiseks kõlarid sõjavarustust.

Helikopter zvukoveschatelnaya jaama. Paigaldatud helikopter ja eesmärk on anda lennu hääl ja muusika programmid magnetofon ja mikrofon. Võimsus 1500 W. saade vahemikus 5-6 km.

Elektritoide on alates pardal võrgustik DC pinge 27 volti. Ringhäälingunõukogu mikrofoni ja magnetofon.

Raadio- ja teleringhäälingu

A) Tähendab, mis koosnevad Lääne arsenal

Koolituskeskus audiovisuaalse tooteid. Suudab toota kaubandusliku kvaliteediga kaadrid tarnimise arenenud psühholoogiline sõjapidamine üksused, samuti levitamise elektrooniliste kanalite kaudu suhtlemist.

Keskus hõlmab telestuudio, audiostudiyu, arvutigraafika stuudio ja fotolabori. Studios on varustatud 2 professionaalset telekaamerad koos teleprompters salvestamise intervjuud ja muud materjali. Uusim seadmed võimaldavad koguda materjale 35mm slaidi, 16mm film, 3/4-tollise videolindid, sisestab need arvutigraafika või otseülekanne.

Omadused telestuudios Samuti võimaldab kasutada kõiki olemasolevaid erinevaid eriefekte teha ümberkujundamise video standardite ja kasutada animatsiooni eetrisse kõrge kvaliteediga graafika spetsiaalse video graafika valdkonnas.

arvutigraafika stuudio on varustatud spetsiaalse keeruline, et saab skaneerida fotosid või muid pilte originaalis.

Omadused võimaldavad luua keerukaid, mis põhineb fotosid ja muid pilte 35mm slaidid kasutada pressikonverentsidel, infotunde.

Fotofilmid on mõeldud töötlemiseks ja trükkimine must-valge ja värvifotosid, tootmise ja slaidide reprodutseerimine valguskoopia.

Kaasaskantav kesklainesaatjaga. Suudab läbi viia ringhääling NE-sagedusala 1000-1650 kHz hääl või raadio salvestisi ja tegutseda erinevatel tasanditel väljundvõimsus (25 vatti, 100 vatti ja 400 vatti), mis võimaldab teil leida signaali ja vähendada häireid teiste raadiojaamu.

Kompleksi kuulub 52 meetri dipoolantenni, antenni häälestus süsteemi keskmise laine vastuvõtja, ekvalaiser, saatja ja kaasaskantav elektrijaam võimsusega 1000 kW. Range eetrisse 10-35 km.

Rahvusringhääling on läbi mikrofoni või makki või taasedastamise.

Aeg developable mine 2:00. Rändavad antenn kestab 30 minutit.

Arvutamine 4 inimest.

Liikuva 10-kilovatt kesklainesaatjaga. Toimib keskmise laineid sagedusvahemikus 535-1705 kHz. Alustest standardse konteineri haagist. Kogu kompleks on üle teatris kaks sõjaväe transpordi ja tsiviillennukid. mitu kaubaveo 2 ja 0,5-tonnise auto on vajalik maapinna transport.

Kompleksi kuulub ka suure sagedusega HF saatja (sagedusvahemikus 1,6-30 MHz) saade vahemikus isotroopne režiimis 4800 km suunas - 1,600 km. Rahvusringhääling on läbi mikrofoni või makki. Saatjal on varustatud 37-meetrine antenn meeskonda, 30-kilovatt elektrijaama ja ühendusjuhtmed süsteemi. Arvutamine 7 inimest. Deployment aega 10 tundi. ümberkonfigureerimisel antenn aega 2-3 tundi.

Liikuva 50-kilovatt kesklainesaatjaga. Range eetrisse 160-1130 km, sõltuvalt maastikust ja kliimatingimusi. Varustatud 75-meetrine vertikaalne antenn meeskond. Elektrivarustus - kaks liikuvat 200-kilovatt elektrijaam. See võimaldab teil koostada ja edastada koos mikrofoni ja magnetofon. Kompleksi kuulub keskmise 4-vastuvõtja, 2 studio magnetofon, kirjutusmasin Cartridge ja 1 stuudio mikseri.

Et kanda teatris vaja üheksa väikest või 4 keskmise transpordilennuk. Maapinnal transport - 4 traktori neli 2,5 tonni ja üks 5-tonnise veoauto haagis.

Deployment aega 5-7 päeva. Arvutus 15 inimest riik, ja 8 kohta edasi kasutada (antenni paigaldamine).

Airmobile Broadcasting Complex. See hõlmab mobiilseid ja modulaarne alamsüsteemides. Mobiilne allsüsteemi paigaldatud haagissuvila ja suudab hoida õigusliku ringhäälingu SW ja VHF, samuti telesaadete edastamist. Modulaarne allsüsteem on mõeldud kiireks kasutuselevõtuks missiooni piirkonnas. See pannakse spetsiaalsetesse veokonteinerites (konteinerid asuvad kaubalennuk vedada platvorm). Võime korraldada UHF bänd ja eetrisse.

Tunnused kompleks Rahvusringhääling NE-sagedusala:

530-1605 kHz; UHF sagedusala: 97,5 MHz. TV toimub multi-standardne 5 või 7 kanalit. ringhäälingu vahemikus kaubandusliku raadiosageduste keskmistel 50-80 km; VHF vahemikus 10-15 km; ringhäälingu 15-20 km. Deployment aega 5 tundi. Arvutamine 5-7 inimest.

Mobiil-TV süsteem. See koosneb kolmest põhiosast: elektroonilise süsteemi teabe kogumine, toimetamine ja stuudio keeruline, teleringhäälingutegevust keeruline. elektroonilise teabe kogumine süsteem on mõeldud esmase videosalvestus, pealtkuulamine avaliku ja kommertstelevisioon. Kogutud materjal kandub üle mikrolaineühenduste. Juhtkiri stuudio kompleks on mõeldud paigaldamiseks ja toimetamine footage kogutud koostamine telesaateid. Ringhäälingute Kompleksi kuulub 50-kW TV saatja ja 60-meetrine antenn meeskond. Saatja võimsus 50 kW.

ringhäälingu kaugus: 40 km isotroopne režiimis ja 65 km suunas režiimis. Kompleks on võimalik edastada mitme standard televisiooni formaadis 7-13 kanali NTSC süsteemi või 5-10 kanalite SECAM / PAL süsteemi.

Süsteem on paigaldatud mahuti 3 mooduleid. Kogu süsteem on visatud teatris sõja viis väikest transpordilennuk C-130 ja üks suur.

Aeg kasutuselevõtu mobiil-TV süsteem 5-7 päeva.

Arvutus 15 inimest riik, ja 8 kohta edasi kasutada.

B) vara on ida relvade

Mobiil stuudio keeruline. Sisaldab 2 riist-stuudio ja 2 toimetuse jaama, tankla ja mobiilse võimu.

Kontrolli ühe või kaks saatjat samal ajal on valmistatud riist-stuudio jaama (juhtimispult) neli-kaabel sideliinide kaudu kaugjuhtimispult. Kustutamine raadiosaatjaid kontrolli kuni 2,5 km. Süsteem annab võimaluse ühendada riistvara-stuudio masinate kaks pool komplekti raadio tugijaamade, mis võimaldab teil on 2 lairiba ja 2 telefoni suhtluskanali. Esimest kasutatakse edastamise programme raadio saatejaamade, või pagasiruumi saavad programmi info- ja teket. Telefoni kanaleid kasutatakse suhtlemisel raadio saatejaamade ja Juhtimispostides.

Mobiil stuudio keerulisemaks, kui töötavad valdkonnas sätestab:

- Ettevalmistus raadiosaated (loodud hääle üle ja serveri mikrofonid, magnetofonid, raadiod ja välised joon);

- Programmide edastamiseks läbi ühe või kaks raadiojaama ja võimalust kaugjuhtimispult;

- Teabe saamise LW, CB, KB ja VHF telefoni (KB valikut ja telegraafi) režiimis kasutatakse kaasaskantavaid raadioid;

- Otseprintiv vastuvõtu kaudu edastatava teabe raadio HF raadioseadmed;

- Simplex otseprintiv telegraafi ja telefoni sidet väljaspool isikutele;

- Konsolideerimine telefoniliinide;

- Ühendus telefoniliinide toon telegraafi aparaat;

- Kõlar side jaamade vahel parklas keeruline.

Raadioside jaamade vahel märtsis kompleksi toimub abiga raadiojaam komplekt kabiinis.

Kõik seadmed on paigaldatud komplekt 4 raskeveokitele ning kaks haagised. seatud 13-mehe meeskond.

Mobiil kogumispunkti (tabamispunktist). Mõeldud kiire omandamine ja töötlemine valdkonnas erinevate tulevat teavet kanalite kaudu ja välismaised agentuurid. Koosseisu kirje sisaldab riistvara-koostamise ja koostamise masinaid.

Varustus jooksva vastuvõtupunki võimaldab teil sooritada järgmisi toiminguid:

a) liikumine - võtta raadio LW, MW, KB Lae nüüd ja VHF raadiosagedusalas salvestuse neist linti; säilitada raadio kontakti teiste korrespondendid VHF raadiojaama; läbi sisemise läbirääkimisi kabiini tööd sektsioonides keha; kaugjuhtida VHF alates juhikabiini ja taga kehaosale;

b) parklas peale loetletud tüüpi töö saab läbi viia:

- Nõustumine telegraafi raadio kaudu HF raadio dokumentatsiooni teleks seadmed (otsene trükkimise ja mulgustamiseks);

- Vastuvõtmine ja edastamine telefoni ja telegraafi (bukvopechatnoy) informatsiooni läbi VHF raadio;

- Vastuvõtmine ja edastamine abil kaabli (teleksioperaatorite) teabe edastamine teletaibiaadressi seadmed;

- Telesaadete vastuvõtmist;

- Kahesuunaline kõneside üle juhtmega read;

- Kuula raadiosideseansi tellija;

- Töötlemine, ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks teavet kirjutusmasinad.

Riistvara ja koostamise masin pannakse peamine aparaadid ja seadmed, samuti 4 kohad tööd ja ülejäänud töötajad. Juhtkiri auto on koht, kus töö, puhata ja toimetulekut liikuv vastuvõtukeskus, samuti televiisorid, videomagnetofonid, high-telefoniside seadmed.

Meeskond mobiilse vastuvõtja lõike 6 inimest. Kõik seadmed ja vahendid on paigaldatud kaks raskeveokeid.

Station magnetsalvestust ja heli tugevdamine. Selle eesmärk on pakkuda raadiojaamad ja zvukoveschatelnyh magnitofilmami ja kogunemised väljendada, kui tegemist on avalik.

Annab teostama üheaegselt või eraldi järgmisi töid:

- Esmane heli salvestatud teabe raadiost mikrofon, mängija jõudlust, salvestaja ja raadio ülekandeliine;

- Replikatsiooni rööpne reel kerima ja kassett magnitofilmov;

- Hinded avatud ruumid ja kinnised ruumid avalikel üritustel.

Performance kopeerimisrežiim jaam 8 tundi on 78 ja mähis 39 klastri magnitofilmov 30-minutilise heli.

Station Crew 3 inimest. Paigaldatakse põhjal raskeveokitele. kasutuselevõtu aeg reisida tööasendis kuni 25 minutit.

Mobiil saatejaama. Saatja võimsus on 20 kW. saade vahemikus sõltuvalt maastikust, ilmastikuoludest ja kellaajast 250-500 km. See töötab keskmises sagedusalas 525-1605 kHz. Paigaldada antenn (T-kujuline, rombi, kaldu, tagumine) nõutav pindala 150 x 150 meetrit.

Osana raadiojaamad ringhäälingu masin, sobitamine masin, masin antenn, võim, haagis. Raadio seadmed on paigaldatud 4 raskeveokeid.

jaama töötajad 12 inimest. Deployment aega kuus tundi.

VHF raadio. Vahemikus jaama 20 km. Võimsus 20 W. See võimaldab teil edastada kasutades makki.

Kaasaskantav VHF raadio. Sagedusala 20-52 MHz. Võimsustase- võimendamine ploki 25-30 km.

Trükkimine tööriistad

A) Tähendab, mis koosnevad Lääne arsenal

Lihtne mobiiltelefoni kirjavigu keeruline. Mõeldud väikeste ja keskmise tiraažiga haardega tooted ühes või kahes värvitoonis. Paigaldatakse kaks moodulit paigaldada šassii kaks 1,5-tonnise veoautod. Toide kahe täistööajaga 15-kilovatt elektrijaamad.

Varustatud lõikamislaud, tehase tootmise fotoladumismasinad vormid pimikus, Ofsettrükimasin ja purustaja.

Deployment aega 2 tundi. Et kanda teatris nõuab ühe keskmise transpordilennuk (välja arvatud traktorite ja riigivõimu) või kaks väikest transpordilennuk (autod ja elektrijaamad).

Maht kuni 500 tuhat voldikud (suurus 1/16) päevas.

Arvutamine b inimest.

Modular kõrge typographic keeruline. Mõeldud keskmise ja suure tiraažiga kirjud haardega materjale. See koosneb kolmest moodulist.

Moodul "A" on kerge komplekt typographic paigaldada kahes furgoonid ja saab nihutada teatris, sõltumata sellest, teised kaks moodulit. Veab kaks 2/1 ton veoautod. jõuallikat on paigaldatud kaks haagiste 15-kilovatt elektrijaam.

Moodul "B" koosneb kahest trükkimine ühikut, millest igaüks on varustatud kahevärvilise Ofsettrükimasin paigaldatud tüüpiline Army haagis.


Moodul "B" koosneb jagamise haagise osa valmistoodete suure paberi masin ja sahtel ladustamise paberi varud, samuti seadmete tootmine, sõltumata moodul "A" print moodustab negatiivselt üles.

Moodulid "B" ja "B" on piiratud liikuvust, nad loomuse kaks 5-tonnise veoauto. Et liikuda kaugus üle 50 km vajab haagis. Antkase tingimusel kahte 60-kilovatt elektrijaamad.

Aeg kasutuselevõtu ja eraldiste kuus tundi. Üleminekut teatri kolm keskmise transpordilennuk.

Maht (sõltuvalt arvu trükikodade) kuni 1,2-4,8 miljonit eksemplari .. 1/16 formaadis flaierid päevas. Arvutus 26 inimest.

Küljendusprogrammina keeruline. Mõeldud tootmise must-valge ja värvi kaamera valmis trükiprotsessi, samuti tagamise kontrolli koopiad trükkimiseks personali. See koosneb IBM-ühilduv arvuti või tüübi 486 "Pentium", värviline ekraan, eemaldatav (tagada privaatsust) kõvakettale ja värviprinter, mille resolutsioon on 300 dpi. Kui arvuti on ühendatud suletud sidesüsteem, siis võib edastada tundlikku teavet telefoni teel sidekanaleid.

Arvuti töötab Windowsi operatsioonisüsteemi.

Selle tarkvara sisaldab prototüüpimine programmi ajalehti ja voldikuid, programmi eeltrüki graafilised vormid (muundamiseks arvuti tooted trükitud kujul), samuti teksti, millega tagatakse, koostamise ja toimetamise teksti mis tahes võõrkeeles.

Värv Scanner võimaldab sisestada otse arvutisse fotosid, joonistusi ja muid pilte.

Risograph. See on kompaktne duplitseeruvas masina tootmiseks lühiajaline ühe- või mitmevärviline flaierid ja muud trükised. Juuresolekul sujuva ülemineku ning arvuti kasutajaliidese saab ühendada otse lauaarvuti toimetuse ja kirjastamine keeruline, et kaob vajadus eraldi Värviprinter. Tootlikkus kuni 130 koopiat minutis.

Risograph annavad tavaliselt psühholoogilised operatsioonid ühikutega minimaalne kirjastamise võimalusi enne saabumist tootlikumaks trükkimine. Transporditakse estakaad konteinerisse. Power of 2,5-5 kW kaasaskantavad elektrilised.

Komplektis on paberi lõikur. Arvutamine 2 inimest.

B) vara on ida relvade

Enamik auto tüpograafia. Koosneb 2 arvuti ladumise, 2 Kirjutamise ja verstalnyh kauplused, elektrooniline graveerimise töökoja pimikus, 2 stereotüüpselt eemaldaja, 2 rotatsioontrüki ja 1 korter kauplused, samuti ekspeditsioonide ja 2 elektrijaamad: peamine - 30 kW ja lisateenused - võimu 10 kW.

Performance trükkimine 18 tundi kuni 100 tuhat eksemplari 4-way ajalehe formaadis 30 x 42 cm või kuni 500 tuhat eksemplari lendlehti formaadis 15 x 21 cm (1/16).

Masina-komponeerimise ruumi seade on määratud ajalehtede esikülgedel ja flaiereid. Kauplus seadmete hulka strokootlivnaya ladumise masin.

Kirjutamise ja verstalny töötuba on mõeldud käsitsi komplekt päised, allkirjad, paigutus ajalehe lehekülgedel, voldikud ja muud trükised. See toimub järgmiste toimingute kogum, tõestus, print tõestus masina komplekti, kujundus, korrektuur ja toimetamine ansamblid, ettevalmistamise ja kohaletoimetamise ansamblid stereotüübid.

Elektrooniline graveering poes pimikus valmistamiseks tsink klišee elektroonilise graveering. Peamised sisseseade on spetsiaalne elektrooniline graveerimine masin.

Dutton, Lihalõikus- teenib tootmiseks papp maatriksid, valu ja viimistlus stereotüübid. Kaupluses on: hüdrauliline press maatriks, poolautomaatne casting stereotüüpide kombineeritud viimistlus masin.

Rotary trükikoda trükkimiseks ajalehti ja voldikuid valdkonnas. Kaupluses on paigaldatud väike pöörleva mootori võimsusega 500 tuhat eksemplari 1/16 formaadis infolehed 18 tundi pidevat tööd.

Avatava töötuba on mõeldud trükis tooteid väikestes väljaannetes. Kaupluses on kokku pandud ja käigukastid giljotiinid. Tulemusjuhtimine - kuni 1800 lehte tunnis formaadis 46 x 60 cm (või 20000 voldikud 10 tundi pidevat tööd).

Kõik kauplused ja trükkimine üksused on paigaldatud 10 raskeveokitele ning kaks haagised.

Keskmine auto tüpograafia. See on mõeldud avaldamiseks trükiste võõrkeeltes hieroglyphic alusel.

Trükipressi sisaldab: Kirjutamise kaks verstalnyh kauplus, kastiga pood, elektrooniline graveerimistöökojas ja elektrijaama võimsusega 10 kW. Performance trükkimine - 35000 eksemplari ühepoolse 1/16 formaadis flaierid päevas. Meeskonna 11 inimest.

trükkimise seadmed on paigaldatud 4 raskeveokitele ning üks haagis.

Besshriftovoy trükkimine Complex (BHT). Mõeldud tootmise valdkonnas ajalehed, flaierid ja muud trükised.

Seda saab kasutada tootmiseks infolehed ajalehed ühtegi võõrkeelt. Käivitada need väljaanded on tingitud juuresolekul täielik trükkimine kirjutusmasina konkreetse välisriigi fondi.

Paigaldatud eraldi vagunid paigutatud veoauto šassiile. Toiteallikas kasutab bensiini mahuga 4 kW ja paigutatakse treilerile. Siin hoitakse paber- ja tarbekaubad.

Standardvarustusse kuuluvad BHT vormistamine tabel, aed seatud elektrofotograafilised, ofsettrükk masin, kirjutades ja kirjutusmasina, kirjutuslaud, riidekapp kaas ja võimu. Tehnilised seadmed on täiendatud kaasaskantav trükkimine Foto Pack ja võimalused muuta pealkirju besshriftovym viisil.

Matkamine elektrofotograafilised kompleksi eesmärk on toota kompenseerida vormid elektrograafia meetod alumiiniumfooliumi ja ühe eksemplari paberil. See võimaldab teil reprodutseerida originaal mõõtkavas 1: 1.

Ofsettrükimasin on mõeldud ajalehtede trükkimisel, flaierid ja muud materjalid. Tema tulemuslikkuse 6000 mustvalge pildid tunnis. Masin on varustatud seadmega, kiire värvimuutuse.

Kirjutamise ja kirjutusmasina eesmärk on luua teksti materjali ajalehtede ja flaiereid. Font stiili kasutatakse seda peaaegu täielikult vastab tüpograafia.

Tabel kapis on tööruumi töötlemisel elektrografista seleenplaadid ja printer-ofsetchika fooliumiga ravi. Samuti võib kasutada arendamiseks filmide n printimisel need fotol illustratsioonid.

Trükkimisvahenditega BHT lubab tootmise 8-10 tundi 30-40 tuhat eksemplari kahepoolseks voldikud mustvalge formaadis 1/16 või kuni 2 tuhat eksemplari ajalehtede kahe sõidurajaga formaadis 30 x 42 cm. Meeskond trükkimine BHT 4 inimest.

Matkaauto tüpograafia. Paigaldatud kuus raskeveokitele ning on mõeldud avaldamiseks infolehed ajalehed üks või mitu (kuni 5) värvid kompenseerida ja kõrgtrükile. Selle tulemused on: infolehtede - 1,5 miljonit eksemplari ajalehti - 700 tuhat eksemplari päevas ..

Standardvarustusse kuuluvad avtotipografii: metallitöökoda komplekt Photoengraving kauplus, poognaofsettrüki trükkimine, kõrgtrükile poes rolli ofsettrükk, riistvara kauplus.

metallitöökoda komplekt on mõeldud tootmiseks trükkimine vormid masin ja käsitsi protsesse 11 Lääne-Euroopa keeled, samuti teha näitamist Photoengraving osakonda. Osana seminari on :. Strokootlivnaya ladumise masin, probnopechatny masin, sulatamise ahju jms strokorez valimata, kujundus ja analüüs trükiplaatide on valmistatud kohapeal helilooja, kus kassa-real 34 vahenditest.

Fotograveerimine taim on toota reproduktsioonid ja trükiplaatide ofsettrükk. Kaupluseseadmed sisaldab kahekambriline horisontaalne kaamera, pneumaatiliste koopiamasin, suurendaja, ahi, horisontaalne tsentrifuugi ja teised.

Pood sheetfed ofsettrükk trükkimiseks kaaned, flaierid, blanketid n brošüürid väikestes väljaannetes. Kaupluses on paigaldatud:

Nihe masina võimsusega kuni kuus tuhat poognat tunnis, kokkuklapitavad masin, lõikamise ja sshivalnaya masin. Maksimaalne toote suurus - 37 x 50 cm.

suure trükikoja kasutatakse monoliitsete kirjas read ja käsitsi seadistada oma kirjastamise protsessi trükkimine.

Kauplus paigaldatud: strokootlivnaya ladumise masin, strokorez, tõend masin, sulatamise ahju, samuti kaks trükimasina.

Töötoas rolli ofsettrükk on viie-värvi rullofset- masin, mis võimaldab ühe saada listoprogon print 5 värvi esiküljel lehe. Masinal on kaks taasavamisseade mille abil saab trükkida tagaküljele lehepoolt 1, 2, 3 või 4 värve.

Arvutamine trükkimine 39 inimest.

Väike auto tüpograafia. See on mõeldud trükiste valdkonnas. Trükiveasse Kompleksi kuuluvad: arvuti koostamine tuba, elektrooniline graveerimise ja trükikoda ja elektrijaama.

Erinevalt protsessi BHT trüki voldikud paisata kaupa küsimus komplekt ühendatud ladina tähestikus.

Masina-komponeerimise ruumi platemaking kõrgtrükk ladumise kasutades strokootlivnoy masin. Poes on ka ladumiseks piletikassa käsitsi valimine.

Elektrooniline graveerimise ja trükkimine töökoda valmistamiseks kasutatud originaal illustratsioone, raster ja line plokk elektron-graveerimine masin ja trükkida ringlusse tiiglis trükkimine ja kuldamine vajutage.

Performance printimine 8-10000 koopiad voldikud mustvalge formaadis 1/16. trükkimine paigaldatud kaks ühtne kaubikute Raskeveokite šassii.

Mobiil automatiseeritud kirjastamine ja trükkimine keeruline. See on kogum riistvara ja tarkvara tootmiseks ofsettrükk plaadid valdkonnas. Annab sisend, ekraan, korrektuur, toimetamine ja paigutus teksti latid elektronarvuteid, andes käske tehes teksti ja illustreeriv trükiplaatide kohta forme laser masin.

Päevane avaldamist tsükli võtab vähem kui 7 tundi koos tootmise vormid lasertehnoloogia meetod võtab vähem kui 20 minutit.

Kompleks võib vedada jõgi, mere-, õhu-, raudtee- või liikus omal jõul kiirusega maanteedel 60 km / h. Aeg kasutuselevõtu kompleks on mitte rohkem kui 120 minutit.

Õhusõiduk ja suurtükiväe vahenditega teabe ja reklaammaterjalid

A) Tähendab, mis koosnevad Lääne arsenal

Aviation pomm pakkuda infolehed. Tühi kaal - 52 kg, Seadmed - 100 kg. Maht: kuni 30 tuhat voldikud 1/16 p L. või 60-80000 1/32 p L. kohaletoimetamise sügavus 500 km ....

Õhupallid (Balloons). Paberist, kummi või polüetüleeni ja täis valgust gaasis (tavaliselt heelium, vähemalt - vesinikuga).

Payload kuni 9 kg trükitud materjale. Kui on varustatud spetsiaalse radarireflektor saab jälgida vahemaa 40 km, mis võimaldab täpselt määrata suuna, kõrguse ja kiiruse lendu. Kohaletoimetamine sügavus 2,4 tuhat krooni. Km.

Mehitamata õhusõidukid. Võime pakkuda suure täpsusega 50-100 kg infolehed erilist peaosa või väline peatamise mahutite vahemikus 150-200 km.

Eriline õhusõiduki konteinerid pakkuda infolehed.

See on valmistatud valdkonnas standard karpidesse jaotus infolehed lennukid ja helikopterid, sõjaväe transpordilennuk.

Maht kuni 50 kg reklaammaterjalid (20-40 tuhat krooni. Flyers formaadis 1/32 või 1/16).Joon. 17.

122 mm suurtüki mürsk agitatsiooni iseliikuvad ja veetavad suurtükiväe puhul (joon. 17). Kokku kest kaal 21,5 kg. Hoiab 0,8 kg kampaania materjale (400 voldikud 1/16 formaadis). On kahte tüüpi kestad :. Esimene käik on mõeldud voldikud formaadis 1/32, teine ​​liik - vormi flaierid 1/16 p L. leviala kõrgusel 100-150 meetrit agitsnaryada lõhe ja tuule kiirus 3 m / s kuni 2,4 -4.9 kV. km.

B) vara on ida relvade

Agitatsioon pomm. Made in puhul 500 naela kõrge plahvatusohtlikke pomme ja eesmärk kukkumine mõju trükitud materjale pommitamine kõrgus 150-500 meetrit kiirusega kuni 1500 km / h ja kõrgus 700-2500 meetri lendu kiirusega 3000 km / h.

Seda rakendatakse mis tahes tüüpi lennukite võimeline läbi kuni 12 ja rohkem agitbomb. Kaal pomm ohjeldada 298-306 kg. trükiste Kaal 68-75 kg, t. E. 35 tuh. 1/16 formaadis infolehed. See võimaldab kõrguseni 300-400 meetri pomm avastamise ja tuule kiirus 0-8 m / sek cover mööda ees ala suurus 450-1850 meetri ja sügavusega 1000 kuni 6000 meetrit.

Tehnilise meeskonna 4 inimest on võimalik õpetada ühe pommi 30 minutiga.

Agitatsioon õhupalli. Volume laduma 12,5 cu. m, mass trükised kuni 5 kg (2500 flaierid formaadis 1/16 p. L.). Kõrgus õhupallireis kuni 5000 meetrit. Lennuulatus on kuni 300 km.

Lennu kestus 3-6 tundi.

Ettevalmistamine ja käivitamine õhupalli settib koosneb 3 inimest.

Automaatne moderniseeritud propaganda õhupalli.

Seda kasutatakse levitamine trükiste taga. Konkreetses piirkonnas õhupalli peatamine võib vähendada langevarju kõrgus 2000-4000 m, mis võimaldab täpsemalt ja tihedalt katma agitmaterialy objektide psühholoogilise sõjapidamise.

Maht õhupalli kesta 1600 kuupmeetrit. meetrit; mass trükitud kirjandust kuni 200 kg (100000 voldikud 1/16 formaadis). Lennu kõrgus 9,5-17 km; vahemikus umbes 12000 km; lennu kestvus 7-11 päeva. Ettevalmistamine ja käivitamine õhupalli settib välja 12 inimest.

122 mm raketi lõhkepea loksutades.

Arv juhendid võidelda sõiduki - 36-40. Kokku kest kaal: 56 + 1 kg. Kaal 17 kg lõhkepea. Kest võib olla 1,5 kg kampaania materjalide (voldikud 750 1/16 formaadis). Maksimaalne vahemikus 15,58 kilomeetrit. Pildistades piduri rõngad vahemik on 2-9,4 km väike ring ja 9,4-12 km pikk. 1 leviala 2,35 ruutmeetrit. km.

82-mm miinipildujaid loksutades Shestiperov minu. Lasketiiru 3 km. Maht 350 grammi (175 1/16 formaadis infolehed).

Agitatsioon langevarjuga konteiner. Mõeldud ühe või seerianumber mõju trükimaterjalide kukkumine kõrguselt 400 kuni 1000 meetrit lennuki kiirusega kuni 700 km / h.

See on kokkupandav metallist konteiner langevarjuga ja automaatsete kaugjuhtimisega seadme avamist etteantud kõrgusele.

Seda saab rakendada õhusõiduki pommitamist ja sõjaväe transpordilennuk samuti helikopterid.

pakendite tühimassi 100 ± 10 kg, kaal trükiste 70 + 10 kg (30-35000 voldikud 1/16 formaadis). Lisaks pakend võib paigaldada infolehed formaadis 1/8, 1/32 n. L., samuti ajalehed, ajakirjad ja brošüürid. Optimaalne kõrgus avaldamine 300-600 meetrit. Visates tasapinna üks konteiner voldikud mis tahes vormis kaetud ala laius 100-180 meetrit ja pikkusega 1000-1500 meetrit. Keskmine vooluhulk tihedus on 1-2 voldikud 10 ruutmeetrit. meetrit.

Ühtsed väike konteinerkaupade. Mõeldud kinnitage kaheksa plokid teavitusmaterjale, transpordivahendit ja täites oma trükiste pidev või piiratud seeria. Saadaval eesliini õhusõidukite ja helikopterite madalatel kõrgustel 50-600 meetrit kiirusega 700-750 km / h.

Kogukaal lastitud konteineri ei ole rohkem kui 525 kg. Tühimassi üksuse 22 kg, maht 2 kuni 4 kg paki trükiste (2 tuhat voldikud 1/16 formaadis). Maht ühte konteinerisse 64 kg trükiste (32,000 voldikud formaadis 1/16). Varustus aeg voldikud ühte konteinerisse meeskonna kaks inimest on 40 minutit. Ala katvus ühte konteinerisse erinevatel kõrgustel avalikustamise ja tuule kiirus võib ulatuda 50-942 ruutmeetrit. km.
« eelmine järgmine »
= Mine sisu õpik =

Tehnilised psühholoogilist sõda

 1. LOGISTIKA ja rahalist toetust psühholoogilise TÖÖ
  33. Logistiline tugi on korraldatud ja läbi viidud vajaduste rahuldamiseks õpetamise ja õppimise abivahendeid, arvuti, audio-videotehnika, psychodiagnostic seadmed, kontoritarbed ja muud nõutud psühholoogiline töö. 34. tehniliste vahendite vastavalt suunistele
 2. LOGISTIKA ja rahalist toetust psühholoogilise TÖÖ
  33. Logistiline tugi on korraldatud ja läbi viidud vajaduste rahuldamiseks õpetamise ja õppimise abivahendeid, arvuti, audio-videotehnika, psychodiagnostic seadmed, kontoritarbed ja muud nõutud psühholoogiline töö. 34. tehniliste vahendite vastavalt suunistele
 3. Ametid ja psühholoogilist sõda
  Ametid ja psühholoogilist
 4. tööruumi Organization
  Materiaalse ja tehnilise varustuse töökoha sisseseade hõlmab kontorimööbel ja tehnilisi seadmeid. Tehnilised seadmed kapis. Töökoha ekspert mõeldamatu ilma asjakohaseid tehnilisi seadmeid, võimaldab salvestada ja kõige tõhusam ajakasutus. Tehnilised vahendid on vajalik psühholoogi töö lastega, ravi
 5. Põhimõte arendamiseks uue tehnoloogia
  Soovitav koostada paremat vahendit määrab selle roll ja tähtsus meditsiiniasutustes. Oluline on, et see seade oli kuluefektiivne ja kvaliteetne. Kvaliteet sõltub ka funktsionaalsed ja tehnilised omadused ning selle hinnanguline muutus indeks tehniline tase arenenud seade. Et määrata tehnilise taseme indeks
 6. Korralduse põhimõtted psühholoogiline töö
  Põhitingimuseks tõhusust psühholoogiline töö on originaal põhiseadeid - põhimõtteid, mis hõlmab väga laias valikus nõuded selle korraldamise ja läbiviimise. Põhimõte kutseoskuse juriidilisi ja eetilisi pädevusse. Nõuded põhimõtte orienteerudes kõik ametnikud psühholoogiline töö selge arusaam ja raamatupidamine
 7. Näide l o w n e tellida kaitseminister Vene Föderatsiooni. Juhised psühholoogiline töö relvajõudude Venemaa (rahuajal) 1997
  Üldsätted. Organisatsioon ja sisu psühholoogiline töö. Teaduslikud ja metoodilist tuge psühholoogilise töö. Logistilist ja rahalist toetust psühholoogiline töö. Koolitus. Eetilised standardid erialase töö psühholoog Relvajõudude. Soovitused tuvastada isikud tunnustega neuro-psühholoogiline ebastabiilsus. Psühholoogiline metoodika "Prognoos-2"
 8. Peamised sätted riigikaitse
  1. Kompetentsust spetsialistide tehnilise kõrghariduse on kiirelt arenev isiksuse omadused, mis ühendab võimeid, teadmisi, oskusi, äri ja isikuomadused avalduvad valduses kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja lahendada professionaalne probleeme eri keerukusega ja ametialaste
 9. Lisa ordeni kaitseminister Vene Föderatsiooni. Juhised psühholoogiline töö kaitseväes Vene Föderatsiooni 1997
  Käesolev juhend määratleb sisu ja korralduse psühholoogiline töö relvajõudude Vene Föderatsiooni *, samuti oma teaduslikke ja metoodilisi, logistika, rahaline toetus ja koolitus
 10. Huygens O. .. meetodid ja vahendid kaitset õhusaaste ja heitgaaside puhastamine, 2010
  Distsipliin - Tehnoloogia kaitsta keskkonda Selles raamatus püütakse ühendus materjalide võetud tehniline kirjandus, juriidilised dokumendid, ajakirjade ja ajalehtede artiklid, teatmeteoseid ja kirjandust keskkonnaküsimused, et kõige põhjalikum esitlus seotud küsimusi süsteemide gaasi puhastamise ja lahendusi oma probleemidele kaudu
 11. Pedagoogiline süsteemi ja automatiseeritud koolitus komplekse
  Automatiseeritud koolitus süsteemid ja kasutades koos audio-visuaalsed abivahendid esitades meedia, kontrolli ja juhtimise kognitiivsete protsesside (mis hõlmab organisatsiooni vahendid erinevate õpitegevuste, kaasa arvatud loominguline) ning moodustati koolitusprogrammi käigus õppeprotsessi arvelt kollektiivne loominguline tegevus,
 12. Pedagoogiline süsteemi ja automatiseeritud koolitus komplekse
  Automatiseeritud koolitus süsteemid ja kasutades koos audio-visuaalsed abivahendid esitades meedia, kontrolli ja juhtimise kognitiivsete protsesside (mis hõlmab organisatsiooni vahendid erinevate õpitegevuste, kaasa arvatud loominguline) ning moodustati koolitusprogrammi käigus õppeprotsessi arvelt kollektiivne loominguline tegevus,
 13. Töökoha praktilise psühholoog
  Edukas praktika psühholoog aitab kaasa organisatsiooni oma töökohal. Selles küsimuses peab ta olema piisavalt aktiivne. Psühholoog peab olema oma eraldi ruum. Kuid see ei tähenda, et enamik tööaja kulutab see seal. See peaks olema piisavalt tihti suhelda inimestega oma töökohta, et olla terve rühma liige ja
 14. PSYOPS ja korraldus vaenlase MI JÄRJENUMBER
  Kaasaegne mõisted võitluskunstide viitavad sellele, et sõjad on poliitiliste, majanduslike, diplomaatiliste, sõjaliste teavet ja psühholoogiline vahend. Rolli viimane sajandite jooksul pidevalt kasvanud. See on tingitud asjaolust, et sõjas sisult muutuvad üha psühholoogiline nähtused. Suuresti psühholoogiline eesmärgid on
 15. Psühholoog vastutus punktapsihologicheskoy asendus- ja taastusravi
  Psühholoog lõik seast üks Tsiviilpersonali psühholoogilise haridusega. Ta teatab, et juht objekt ja vastutab psühholoogilist abi, kes, ladustamise, raamatupidamine, kulu ja kehtivuse narkootikumide tarvitamist ei kasutata selleks, et taastada tervist sõjaväelased; tehnilise seisukorra kasutatavate seadmete