meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
SISU:
Zholondz OLEN .. Vähk: tervendava 2001
Selles raamatus leiad praktilisi nõuandeid ravida vähki. Autor räägib põhjalikult umbes korra, mis põhineb tegevuse taim mürke. Oluline on, et kõik järeldused ja nõuanded - tulemus aastat uurimistööd autori enda.

Miks vähki ravida on vaja mürke? Mis on tugevad ja nõrgad küljed iga meetodi? Kas on võimalik kombineerida erinevaid ravimeetodeid? Mis taimed on kasutud (või isegi kahjulik!)? Kuidas juhtida vastuvõtu infusiooni üleannustamise vältimiseks on vähi mürgid? Kuidas süüa ravi ajal taime mürgid ja kas viia läbi puhastamine keha vaja?

Ja mis kõige tähtsam, autor pakub välja metoodika nende jaoks pingeline eelarve ja raviviis, mis on valitud, tema ja tema pereliikmed.

See raamat - kolmas nende milles autor pühendatud vähiuuringute. Esimene töö, "Vähk: ainult tõtt" on pühendatud vigu ja vead, mis on loodud moodsa onkoloogia; nimi teine ​​raamat, "Vähk: aktiivse ennetustöö" räägib enda eest

Raamatud ja õpikute teemal Oncology:

  1. Loengud. Kasvajad seedetrakti - 2012
  2. Loengud. Kiirjuhend diagrammi diagnoosi ja ravi raskete haiguste günekoloogiline vähk - 2011
  3. Loengud. Proceedings of the XIV Vene Vähk kongress - 2010
  4. AI Rukavishnikov. ABC Vähi - 2007
  5. Petrenko AA analüüs DNA metülatsiooni emakakaelavähi - 2003. aasta
  6. BV Afanasiev, IA Baldueva, MB Belogurova. Pediatric Onkoloogia Aasta - 2002