meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  Tervishoiusüsteemide korraldamise

Korralduse TERVISHOIUSÜSTEEMIDE

abstraktneAreng ja PR-teenuste Venemaa Healthcare2012
sisu

sissejuhatus

"Development Services" avalike suhete "Vene Föderatsiooni tervis"

"Praktiline rakendamine PR Vene tervishoiusüsteemi"

"Roll infosüsteemide tervishoiutehnoloogiad"

järeldus

Nimekiri on kasutatud kirjutamise essee kirjanduses
kursusteMoodustamine käitumise mõju all nõudlus tarbijate meditsiiniteenused2012
Praegu marketing tervishoius on alles lapsekingades. See on - raske tee evolutsioonilise arengu, ületades mitmeid raskusi ja vastuolusid, kogunemine kogemus. Ja kõige positiivsem kogemus omandisse arstid, juhid raviasutustes, seda edukam on ületada raskused ja tõsiseid puudusi, mis käsitleb kõige olulisemaid väärtusi ühiskonnas - inimeste tervist.
läbivaatusOrganisatsioon, normeerimine ja palgad avalikus tervishoiuteenuste2012
Organisatsioon, normeerimine ja palgad avalikus tervishoiuteenustele. Varustamine töökohal. Teenuse töökohta. Põhimõtted. Määruse. Organaliz. Tööjaotus tervishoiuasutustes. Tüübid kompensatsiooni. Loetelu tüüpi hüvitisi. Analüüs töötajate liikumise tervishoiuasutustes järgmised andmed: Personali staatus. Keskmine töötajate arv haiglates õed, inimesed. Müüdud töötab haiglates õed, sealhulgas oma inimesed. Eeldatav tervishoiuasutustes aastaringselt inimest. Arv töötas haiglas aasta jooksul on inimesed. Koefitsient saamise liiklust. Käibekordaja pensionile. käibekordaja. Koefitsient pidev personali
Vastused eksamiksRahvatervise ja Tervishoiuorganisatsioon2011
Mõiste "normaalne", "haigus", "kolmas riik". Tõlgendamine "tervis" mõiste WHO põhiseadus. Teadus rahvastikust, selle komponendid on peamised näitajad. Tüübid elanikkonnast. Tegurid, mis mõjutavad rahvastiku tervist ja nende tähendus. Füüsiline rahvastiku areng. Märgid oma uuringus. Tüübid haigus, nende omadused ja meetodid uuring. Hinnang inimeste tervisele. Kõige olulisem sotsiaalselt oluliste haiguste ja nende ennetamise. Kõige olulisemaks ülesandeks riigi kodanike tervisele. Põhimõtted Vene tervishoiule. Mõiste sotsiaalkindlustus, riskifaktoreid sotsiaalse turvalisuse. Eesmärk ravikindlustuse ja selle tüübid. Isikutel ravikindlustuse ja nende funktsioonid. Peamised õigusdokumentide tervisekindlustus. Basic territoriaalse CHI programmi. Aktiivsus raviasutuste ravikindlustuse süsteemi ja kodanike õigusi. Reformida tervishoiusüsteemi. Riigi poliitika, et kaitsta inimeste tervist. Süsteem arstiabi. Vene rahvatervise struktuuri. Organisatsiooni terapeutiliste ja ennetava ravi linnaelanikele, uut tüüpi tervishoiuasutustes. Erisused meditsiini- ja ennetav hooldus maaelanikkonna. Tegevused ambulatoorse kliinikud, nende struktuur on alusdokumentatsioon, tulemusnäitajad. Puude ja taastusravi. Nende tähtsus. Haiglaravi (struktuur, tegevused, dokumentatsioon, tulemusnäitajad) esmaabi. Hinnangud oma töö. Emadushoolduses Venemaa. Tegevus meditsiiniasutustes, tulemusnäitajaid. Tunnused tervis laste ja teismeliste. Tüübid meditsiiniasutustes. Nende tegevus ja töö hindamisel. Tervise ökonoomika, põhimõtted ja eesmärgid. Tüübid tervishoiusüsteemi efektiivsuse. Turundus tervishoius, tüübid, eesmärkidel. Turundustegevuse tervishoius. tervishoiu rahastamise allikas. Mudel eelarve ja ravikindlustuse. Mõiste eelarve ja hinnanguid. Haigekassa ja MLA vorme. Nende kujundamise ja teostamise. Haldamise mõiste, eesmärk ja põhifunktsioone tegevust tervishoiu juhtimine. Juhtimisstruktuuri Venemaal. Vene tervishoiusüsteemi (riigi-, munitsipaal-, era-). Mõiste litsentseerimise ja akrediteerimine.
loengTõhusust tervishoiuteenuseid. Määramine tervishoiu efektiivsust2011
Loengus antud mõiste tervishoiu efektiivsust, peetakse erinevaid tervise näitajate ja nende arvutamise suurt tähelepanu pööratakse näitajate majandusliku efektiivsuse tervishoiu ja eriti tervist.
föderaalseaduseAlustel kodanike tervise Vene Föderatsiooni2011
See föderaalõigusega reguleerib suhteid, mis tekivad valdkonnas tervisekaitse Vene Föderatsiooni (edaspidi - tervishoiusektoris) ja määrab: 1) õiguslikke, organisatsioonilisi ja majanduslikke põhimõtteid rahvatervise kaitse; 2) õigused ja kohustused mees ja kodanik, üksikute gruppide tervishoiusektoris, tagada realiseerimise neid õigusi; 3) õigus ja kohustus riigiasutuste Vene Föderatsiooni ametivõimude teemasid Vene Föderatsiooni ja kohaliku omavalitsuse tervishoiu valdkonnas; 4) õigused ja kohustused arsti organisatsioonide, teiste organisatsioonide ja üksikute ettevõtjate tegevuse läbiviimisel tervishoiu valdkonnas; 5) õigused ja kohustused tervishoiutöötajate ja farmaatsia töötajaid.
kursusteMoodustamine omavalitsuse ülesandeid tervishoid2011
Sissejuhatus. Aluspõhimõtted, tervishoiu planeerimise omavalitsuse tasandil. Määramine mahus arstiabi elanikele valla all riigi garantiid. Moodustamine omavalitsuse ülesanded muusad "Novopavlovskaya kohaliku haigla Petrovsk-Trans-Baikali piirkonnas." Järeldused. Pakkumised. Järeldus. Viiteid.
abstraktneSisuliselt süsteemi ja tervishoiupoliitika2011
Belgorod, Belgorodi State University. Instituut Meedikute. Sissejuhatus. "Tervis" Prioriteet suunad riikliku projekti rahvatervise alal. Rolli õdede rahvatervise programmide ja tagada kõrge elukvaliteet. Põhimõtted esmatasandi arstiabi. Programm riigigarantiide osutamise Venemaa kodanikele tasuta arstiabi. Järeldus. Kirjandus.
kursusteMeditsiiniabi organisatsioon vangi2011
Sissejuhatus. Põhiosa. Organisatsiooni meditsiini üksuse kinnipidamisasutuses. Ennetav hooldus kahtlustab, süüdistatav ja süüdimõistetu meditsiini üksus. Tingimused üleandmise kahtlustab, süüdistatav ja süüdimõistetu isikut haiglates. Näidustused haiglaravi haiglate kirurgilist ravi. Näidustused haiglaravi haiglate patsientide ENT patoloogia. Näidustused haiglaravi haiglate uroloogiliste patsientidel. Ravi- ja profülaktilisi meetmeid teatud haiguste vastu. Vaimsed häired. Alkoholismi ja narkomaania. Sugulisel teel levivad haigused. HIV-nakkus. Tuberkuloosi. Vigastus ja mürgistus. Alad kahtlustab, süüdistatav ja süüdimõistetu tutvumiseks (uuesti läbivaatamine) loomise meditsiinilise ja sotsiaalse ekspertiisi. Meditsiiniline hooldus kahtlustab, süüdistatav ja süüdimõistetu transpordi- ja vabanemist institutsioonid. Lisa.
kursusteIseloomulik näitajad rahvatervise ja tervishoiu alal2010
Iseloomulik näitajad rahvatervise ja tervishoiu valdkonnas "Saratov State Medical University nime VI Razumovsky Medical University. Kell 5 lehed arvutused, graafikud sündimuse ja suremuse. Uuring põhjustab surma.
1 2 3