meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  onkoloogia

Onkoloogia

LoengudKasvajad seedetrakti2012
Kõhunäärme- Pankrease vähk Pankrease vähk tsistadenokartsinoma Vater nibu Vähk maksavälistest sapiteede vähki sapipõie healoomuline maksakasvajatesse pahaloomulist maksavähki
LoengudKiirjuhend diagrammi diagnoosi ja ravi raskete haiguste günekoloogiliste vähk2011
Kiirjuhend diagrammi diagnoosi ja ravi raskete haiguste günekoloogiline vähk vähieelsete Häbemevähk haigus

Häbemes

Vähieelsete haiguste emakakaelavähi Emakakaela Peredopuholevye riigi endomeetriumi emakasarkoom kasvajate tekkimise vaagna, pärit suguelundite vähk Munasarjavähk munajuha trophoblastic haiguse Choriocarcinoma
LoengudProceedings of the XIV kongress Vene Vähk2010
Kogumik sisaldab ettekandeid XIV kongress Vene Vähk juhtiv kodu- ja välismaiste ekspertide ja pühendatud tegelike probleemide kliinilise ja eksperimentaalse onkoloogia. Kogu sisaldab ka kokkuvõtted teadustööde onkoloogid Venemaa ja SRÜ riikides.

2010. aastal on plaanis avaldada materjalid XIV kongress Vene Vähi.
AI Rukavishnikovvähk ABCs2007
Käsiraamat on pühendatud diagnoosimise ja ravi tahke vähi põhineb selle põhjused - vähirakke.

Gruppidesse peetakse hetketeadmised kartsinogeneesiga ja selle allikate omaduste vähiraku ja molekulaarse põhjuste võrreldes normaalse rakuga sama tüüpi.

Selle alusel antakse ülevaade praegused meetodid varajase diagnoosimise vähirakkude ja nende kõrvaldamine - meetodid hävitamine ja langemisel vähirakke.

Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele hambaravi teaduskonna meditsiini koolides ja ülikoolides. See võib olla kasulik onkoloogid.
Petrenko AAAnalüüs DNA metülatsiooni Emakakaelavähi2003
Sissejuhatus DNA metülatsiooni jaotus DNA metülatsiooni omadus metülatsiooni DNA metülatsiooni arengu käigus Ensüümid Metüleerimine Metüleerimist dünaamiline protsess roll metülatsiooni kartsinogeneesis geneetilise rolli DNA metülatsiooni kartsinogeneesis epigeneetilised rolli DNA metülatsiooni kartsinogeneesis võrdlev analüüs kaasaegse DNA metülatsiooni staatuse määramise meetodid analüüsimeetodid metülatsiooni staatus CpG dinukleotiid meetodid tuvastada CpG-saared, ebatüüpiliselt metüleeritava kasvaja Järeldus materjalid ja meetodid tulemusi
BV Afanasiev, IA Baldueva, MB BelogurovaPediatric onkoloogia2002
Käesolev juhend on iseloomulik, et see sisaldab lõigud, mida varem peeti ainueesõigusena Pediatric hematoloogia - erinevate pahaloomuliste kahjustuste verd lapsed, kuigi lähenemine diagnoosimise ja ravi selle patoloogia iseloomustab just onkoloogiliste osakondades.

Juhend võtab praegune välismaa andmed ja rikas praktilisi kogemusi personali Peterburi Center for Advanced Medical Technologies (City haigla №31) ja Center for hematoloogia Peterburi Riikliku Meditsiiniülikooli. Aluspõhimõtted, diagnoosimine, ravi, keda raviti annustega kiiritust ja põhimõtteid keemiaravi.

Käsiraamat on mõeldud lastel onkoloogid, arstid teiste erialade.
Zholondz MJVähk: tervendava2001
Selles raamatus leiad praktilisi nõuandeid ravida vähki. Autor räägib põhjalikult umbes korra, mis põhineb tegevuse taim mürke. Oluline on, et kõik järeldused ja nõuanded - tulemus aastat uurimistööd autori enda.

Miks vähki ravida on vaja mürke? Mis on tugevad ja nõrgad küljed iga meetodi? Kas on võimalik kombineerida erinevaid ravimeetodeid? Mis taimed on kasutud (või isegi kahjulik!)? Kuidas juhtida vastuvõtu infusiooni üleannustamise vältimiseks on vähi mürgid? Kuidas süüa ravi ajal taime mürgid ja kas viia läbi puhastamine keha vaja?

Ja mis kõige tähtsam, autor pakub välja metoodika nende jaoks pingeline eelarve ja raviviis, mis on valitud, tema ja tema pereliikmed.

See raamat - kolmas nende milles autor pühendatud vähiuuringute. Esimene töö, "Vähk: ainult tõtt" on pühendatud vigu ja vead, mis on loodud moodsa onkoloogia; nimi teine ​​raamat, "Vähk: aktiivse ennetustöö" räägib enda eest