meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
« eelmine järgmine »

ÜLDSÄTTED

Liha ja muude toodete loomade tapmist kõik kategooriad talud suhtes kohustuslikud veterinaar-san uurimine täielikult, tal on veterinaararst. Kuna riigi peakontrolör, see annab veterinaar- ja sanitaartehnika hinnatakse kõiki loomse tapmise ja otsustada, kuidas rakendada neid toiduks. Peamine eesmärk seda tööd - võimalust nakkuse hoiatus inimesi läbi tapasaadused ning ennetada nakkushaiguste levikut ja parasiithaigused hulgast terveid loomi.

Samal ajal veterinaararst kehtestab nende kasutamise kord pea, karkass ja sisikond avastamiseks patoloogilised muutused neist ning määrata kõige usaldusväärsem seoses sanitaar- ja kuluefektiivselt neutraliseerida tinglikult sobivad tooted tapmise.

Veterinaar-san uurimine täis uuring on pea, siseorganid ja rümbad surnud loomade järgneb stigma stigma ovaalne.


Peamine meetod, mis kasutab veterinaararst uurimine rümbad ja elundid, on veterinaar- ja sanitaarteenistuse. Vajaduse korral arsti kuurordid laboratoorseid uuringuid (bakterioloogiline, füüsikaliste ja keemiliste, helminthological, toksikoloogia ja teised.).

Kui otsustatakse, kuidas rakendada juhendamisel arst liha veterinaaria-alaste õigusaktide ja "Reeglid veterinaaria-san tapaloomade kontrollimise ja veterinaaria-san uurimine liha ja lihatooteid" (1983. aastal heaks kiidetud, täiendusi ja muudatusi - 1988).

Täites veterinaar-san uurimine tapasaadused väga oluline on teadmised lümfisüsteemi looma, topograafia lümfisõlmed, nad teenivad valdkondades karkass (organite), samuti professionaalse arsti oskusi tunnustada varajases staadiumis haigus patoloog-cal muutused lümfisõlmed, elundite ja rümba.
« eelmine järgmine »
= Mine sisu õpik =

ÜLDSÄTTED

 1. Loengute kava
  Üldine teave nakkushaigustest. Tingimused esinemise ja nakkushaiguste leviku, üldpõhimõtetega ennetamiseks. 2. Salmonelloos ja nende ennetamine. 3. Soole nakkushaiguste (kõhutüüfus, paratüüfus A ja B, düsenteeria, koolera) ja
 2. Tööriistakomplekt. Patoloogiline anatoomia testide meditsiini- ja lastel osakonnad, 2011

 3. Üldsätted
  ühine
 4. Üldised küsimused günekoloogia
  Üldised küsimused
 5. Üldised küsimused dermatoloogia
  Üldised küsimused
 6. Üldised küsimused soolise ravi
  Üldised küsimused soolise
 7. ÜLDKÜSIMUSED Anestesioloogia ja intensiivravi
  ÜLDINE KÜSIMUSED JA Anestesioloogia
 8. Üldpõhimõtted kirurgiline ravi
  Üldpõhimõtted kirurgia
 9. ÜLDKÜSIMUSED psühholoogia
  ÜLDKÜSIMUSED AGE
 10. ÜLDKÜSIMUSED Child Psychology
  ÜLDKÜSIMUSED LASTE
 11. Üldpõhimõtted ei ravi
  Üldpõhimõtted ei ravi
 12. ÜLDKÜSIMUSED Child Psychology
  ÜLDKÜSIMUSED LASTE
 13. Üldseletused DIAGNOSTIKA
  üldseletused
 14. ÜLDSOOVITUSED: haiguste ennetamine ja tõkestamine
  Üldised soovitused: HOIATUS ja ennetamine
 15. General küsimusi õpetusi haiguste patogeneesis
  General küsimusi õpetused patogeneesis