meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhiline →  meditsiin

MEDITSIIN

Gaponov SP Parasiitide lülijalgsed 2005
Juhendaja arutleb struktuuri, bioloogiat ja elutsükkel parasiitidega lülijalgsed. Rõhutab adaptiivne funktsioone morfoloogia ja füsioloogia parasiitidega vähid, putukad ja lestad. See sisaldab põhivormi parasitism ja võimalusi nende moodustumise jooksul tüübist. Erilist tähelepanu pööratakse verdimevate lülijalgsete - vektorid patogeenide infektsioonide ja sissetungide, samuti tähtsamaid viise ringleva loomulik - fookuse haigusi. Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele, bioloogiliste teaduskonnad ülikoolides. Soovitatav kasutamiseks "Parasitoloogia" kursused "Medical ja veterinaaria Zooloogia", "arachnoentomology"
Antonov M. Kangas sooleparasiitinfektsioonide täiskasvanutel ja lastel (epidemioloogia, kliinilised tunnused, diagnostika, ravi, ennetus) 2004
Metoodiline soovitused. Sissejuhatus. Etioloogia. Tunnused epideemia protsessi. Immunopatogenez kudede sooleparasiitinfektsioonide. Kliinilised ja epidemioloogilised omadused teatavat liiki koe sooleparasiitinfektsioonide. Toksokaroz. Trihhinoos. Hydatid haigus. NOOKPAELUSSTÕBI. Laboratoorne diagnoosimine kudede sooleparasiitinfektsioonide. Instrumentaalsed meetodid diagnoosi. Diferentsiaaldiagnoosimine. Ravi koe sooleparasiitinfektsioonide. Kliiniline kontroll. Vältimist.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Medical parasitoloogia
Shalygo JF, Martemyanova LA, Turchenko SY Patoloogiline diagnoosi. Lahknevused diagnoos ja analüüs 2012
Koolituse eesmärk juhendid - avatud praegusel tasemel küsimused diagnoosib sõnastus ja struktuur õppida aspekte kategooria lahknemine diagnoose ja nende põhjuste, samuti sisuliselt mõiste "iatrogeensed patoloogia." Soovitused leiud diagnoosi erinevusi diagnooside ja analüüsi praktiline koolitus. Mõeldud õpilastele 5, 6 kursust arstiteaduskonna meditsiinilise koolid, arstid-in-koolitus patoloogide ja muud arstid.
Toolkit Patoloogiline anatoomia testide meditsiini- ja lastel osakonnad 2011
Kahjustusi. Cellular ja ekstratsellulaarse mehhanismid trofismi. Düstroofia. Ühiseid jooni parenhüümse ja strooma-veresoonkonna düstroofiaga. Erinevad lihasdüstroofia. Klassifitseerimine. Ühine arengu-. Nekroos. Kliinilised ja morfoloogilised tunnused. Vereringe häired. Morfoloogia ägeda ja kroonilise südamepuudulikkuse. Tromboemboolsed sündroom. ICE sündroom. Põletik. Sisuliselt, arengu muster. Morfoloogia põletikuliste reaktsiooni kineetika. Klassifitseerimine. Eksudatiivne põletik. Kliinilised ja morfoloogilised tunnused. Produktiivne põletik. Granulomatoosiga. Immunnopatologicheskie protsesse. Autoimmuunsus. Morfoloogia ülitundlikkusreaktsioonid. Protsesse kohanemise ja kompensatsiooni. Regeneration. Üldsätted. Reparative ja patoloogiline uuenemist. Kasvajad. Morfogeneesi ja histoloogilise kasvaja. Põhimõtted klassifikatsioon. Sarkoom. Vähi. Haiguste vereringehaiguse. Hemoblastosis.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: haigusliku anatoomia
Parent tugirühm rinnaga toitmise Samara Rinnaga toitmine on kõige olulisem küsimused 2014
Psühholoogiline heaolu lapse ja rinnaga toitmise ajal. Ettevalmistused rinnaga. Toita last nõudlus. Mis see on? Söötmine Organisatsioon: toituvad nõudlus, rütmid. Ja me söödetakse iga 45 minuti järel ... Organisatsiooni rinnaga sünnitusmajas. Organisatsioon rinnaga toitmise pärast keisrilõige. Esimene küsimusi rinnaga haiglas. Põhireeglid edukas rinnaga toitmise ajal. WHO / UNICEF soovitusi. Põhireeglid imetamise (detail). Korralikult kinnitatud lapse oma last. Mis see on? Serveeri rinna mugavalt. Asymmetric kinnitus: Kasutusjuhend. Asymmetric rindade haarata. Natuke rohkem head ustavust beebi rinnal. Tee oma. Poosid toitumiseks. Toitmine võidelda. Ema + grudnichok. Oskused kommunikatsiooni paari. Teie küsimustele imetamise ja lapse heaolu ja vastused neile. Söötmine imetava ema. Eelarvamusi mastiiti. Imetamine kriise. Ja sa pääsenud piima .. (kaasaegsed moms puudumine rinnapiima) Kuidas suurendada piima? Ma olen fänn, kuid sööt. Kuidas sa tead, et su arst ei toeta rinnaga toitmise ajal. Rind ja tühi. Keeldumine imetada: Laps ütleb "ei"
Pavlova NV Haigla Pediatrics. loengud 2012
Esitleti oma tähelepanu loengu kokkuvõtte eesmärk on valmistada meditsiini üliõpilastele eksamiteks. Raamat sisaldab kursuse loenguid Haigla Pediatrics, kirjutatud arusaadavas keeles ja on hädavajalik neile, kes soovivad kiiresti valmistuda eksamiks ja andke seda edukalt.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: pediaatria
Pasechnik AV, EG Moiseev, VA Frolov, GA Drozdova Põletik ja ainevahetushäired 2011
Ravi põletikuliste periodontiit vähendab oluliselt nende tegurite kohta kardiovaskulaarse riski nagu C-reaktiivse valgu ja fibrinogeen, Ameerika teadlased. See on veel üks tõend ühendamisega periodontiit ja südame-veresoonkonna haigused. C-reaktiivse valgu (CRP) ja fibrinogeeni on äge faas valgu ja markerid süsteemse põletiku.

Nagu öeldud 82. istungjärgul International Association for Dental Research (Honolulu, Hawaii, Ameerika Ühendriigid), keeruline ravi põhjustas oluline vähenemine esialgu CRP kontsentratsioon (mitte vähem kui 3 mg / L) ja fibrinogeen (mitte vähem kui 3 g / l). Kontsentratsioon CRP ja fibrinogeeni vähenenud 9 kuud ainult mehaanilise töötlemise ja 6 kuud, kui täiendava antibiootikumi (p 0,05).

Seega patsientidel kõrgenenud CRP eemaldamist hambakatu bakterite koostöös kohalike antibiootikumravi vähendab kontsentratsiooni CRV iseloomulik madal kardiovaskulaarse riski numbrid.

Täna ja paljud teised autorid arendada mõju kombineeritud ravi tasemete kohta teiste põletikumarkeritest - tsütokiinide, sealhulgas mõju ainevahetuse näitajaid proatherogenic.

Õpilastele, residendid ja kraadiõppurid arstiteaduskonna üliõpilased eriala "Hambaravi", "meditsiin"
Toolkit hüpoksia 2010
Mõiste, liigid hüpoksia. Etioloogia ja patogenees erinevat tüüpi hüpoksia. Tasandusintress-adaptiivne reaktsioone. Rikkumised põhilisi füsioloogilisi funktsioone ja ainevahetust. Mehhanismid Hüpoksilise nekrobioos. Dizbarizm. Kohanemine hüpoksia ja disadaptative
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Patoloogiline füsioloogia
OA Kolenchukova, SV Smirnov, AA Savtšenko Microbiocenosis nina limaskesta ja sinusiidiga 2011
Monograafia on pühendatud tegelike probleemide otolarünoloogia, mikrobioloogia ja immunoloogia. Küsimused microbiocenosis nina limaskest, sõltuvalt etioloogia ja patogeneesi ninaurkepõletiku. Funktsioone microbiocenosis nina limaskesta erinevatel patogeensete vormide sinusiidiga (allergilised ja pseudoallergilise genees). Pannes rõhku eripära mikroobide taimestiku polüübitaoline ja bakteriaalsed sinusiidiga. Iseloomulik on mikroobse maastiku nina limaskesta koos ninaurkepõletiku sõltuvalt liigist alustada immunopatoloogilisi alused allergilise põletiku.

Raamat on mõeldud bakterioloogide, mikrobioloogid, ENT spetsialistid, Allergoloogid, immunolooge, bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele meditsiini ülikoolides.
Shpargalga Vastused Otorinolarüngoloogia 2010
Vastused Ülikooli Stomatoloogia eksami 4. aasta State Medical University. Acad. IP Pavlova.44 küsimus

Üldised küsimused ja uurimismeetodeid ülemiste hingamisteede. Kliinilised anatoomia ja füsioloogia ülemiste hingamisteede. Patoloogia kõrva. Patoloogia ülemiste hingamisteede.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: otorinolarüngoloogia
abstraktne Areng ja PR-teenuste Venemaa Healthcare 2012
sisu

sissejuhatus

"Development Services" avalike suhete "Vene Föderatsiooni tervis"

"Praktiline rakendamine PR Vene tervishoiusüsteemi"

"Roll infosüsteemide tervishoiutehnoloogiad"

järeldus

Nimekiri on kasutatud kirjutamise essee kirjanduses
kursuste Moodustamine käitumise mõju all nõudlus tarbijate meditsiiniteenused 2012
Praegu marketing tervishoius on alles lapsekingades. See on - raske tee evolutsioonilise arengu, ületades mitmeid raskusi ja vastuolusid, kogunemine kogemus. Ja kõige positiivsem kogemus omandisse arstid, juhid raviasutustes, seda edukam on ületada raskused ja tõsiseid puudusi, mis käsitleb kõige olulisemaid väärtusi ühiskonnas - inimeste tervist.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Tervishoiusüsteemide korraldamise
Loengud Kasvajad seedetrakti 2012
Kõhunäärme- Pankrease vähk Pankrease vähk tsistadenokartsinoma Vater nibu Vähk maksavälistest sapiteede vähki sapipõie healoomuline maksakasvajatesse pahaloomulist maksavähki
Loengud Kiirjuhend diagrammi diagnoosi ja ravi raskete haiguste günekoloogiliste vähk 2011
Kiirjuhend diagrammi diagnoosi ja ravi raskete haiguste günekoloogiline vähk vähieelsete Häbemevähk haigus

Häbemes

Vähieelsete haiguste emakakaelavähi Emakakaela Peredopuholevye riigi endomeetriumi emakasarkoom kasvajate tekkimise vaagna, pärit suguelundite vähk Munasarjavähk munajuha trophoblastic haiguse Choriocarcinoma
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: onkoloogia
võrevoodi Kannus eksami kohta distsipliini Neurology 2012
Eksami piletid Neuroscience, Department põhiõiguste ja Kliinilise Närvikliinik, Medical University
võrevoodi neuropatoloogia 2012
Vastused rohkem kui 30 levinumaid küsimusi neuropatoloogiale Närvihaiguste. Ajalugu fülogenees närvisüsteemi närvisüsteemi ontogeny medulla Aju poolkera frontaalsagara parietal lobe temporaalsagara on mõhnkeha sügav refleksid. Uuring Ekstrapüramidaalsümptomite süsteemi. tundlikkust Uurimus autonoomse närvisüsteemi mõiste sümptomid ja sündroomid perifeerse halvatuse Central halvatus
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Närvikliinik
Loengud Loengud ja praktilised harjutused geneetika 2011
Ajalugu alused molekulaargeneetika meetodeid seadused pärandist tunnused muutlikkus liigitus pärilike haiguste pärilike haiguste kromosoomi geneetilise haiguse diagnoosimiseks, raviks ja ennetamiseks pärilike haiguste
Ugolnikova E. G. (ed.) Collection meditsiinigeneetika probleeme 2011
Collection meditsiinigeneetika probleemid koostatud erinevate avaldatud allikad, professor of Medical Genetics, Medical College Engels Ugolnikova EG Sisu: Selgitus: põhiseadused pärilikkus Pärilikkus ja patoloogia. Geneetiline haigus. Pärilikkus ja patoloogia. Meetodid õpib inimese pärilikkuse. Meditsiini- ja geneetilist nõustamist. Lisa koostamine sugupuud. Lisa pärilike haiguste. Lisa algoritmi lahendada geneetika probleeme. taotlus
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Pärilikud, geneetilised haigused
tabelid Naha ja suguhaigused 2011
Haiguse kirjeldus vältel CAB tabelites: tekkepõhjused, klassifikatsiooni, sümptomid, ravi.
võrevoodi dermatoloogia 2011
Vastused eksamiks dermatoloogia. See sisaldab lühike, kokkuvõtlik vastused 118 eksami küsimused.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Naha ja suguhaigused
abstraktne Ajalugu meditsiin 2012
Tekkimine meditsiin ja selle arengut, kuni 16. sajandil. Meditsiin 16-19 sajandil. Meditsiini arengule 20. sajandil. Mõned probleemid kaasaegne meditsiin. Meditsiin NSVL. Kirjandus.
abstraktne Ajalugu Hematoloogia 2012
Sissejuhatus teadmiste koondamine koostise ja omaduste vere avamine punaseid vereliblesid ja luua oma eluajal uuring hemoglobiini avastus veregruppide ja reesusfaktorile avamine valgete vereliblede ja immuunmehhanismi avamine vereliistakud ja kirjeldus hüübimismehhanismil Development Ülekandega esimene kogemus otsused vere säilitamise küsimusi Otsi asendajad Development vereülekande NSVL Vene verd teenust nendel päevadel kliiniliste hematoloogia. Moodustamine hematoloogia Venemaal Aneemia ravi leukeemia luuüdi siirdamine Järeldused viited
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Ajalugu meditsiin
abstraktne Ohutus meditsiinipersonali ennetamise edastamise viirusinfektsioonid 2012
Sissejuhatus infektsiooniriske hepatiitidesse ja kirurgid tüüpi ennetamise üldkontseptsiooni HIV-nakkuse ja AIDSi ennetamine operatsiooni Järeldus viited
võrevoodi Vastused eksamiks nakkushaiguste 2011
Vastused eksamiks nakkushaigused. Nende hulka kuuluvad lühivastustega eksami küsimused BSMU osakonda. Sisu: tüüfus, tüüfuse, paratüüfust, salmonelloos, katk, koolera, siberi katku vastu võitlemise meetodeid dehüdratsioon, Ôçí, gripp, jne ...
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: nakkushaigused
Loengud immunoloogia

Loeng immunoloogia 2011
Immunoprofülaktika ja immuunravi. Immuunsus ja immuunsuspatoloogia. Methods Analüüsimisel immuunsüsteemi. immuunsüsteemi meetoditega. Ontogeny immuunsüsteemi Critical arengu perioodid immuunsüsteemi Immunopathology 2 diabeet. tsütolüütilist mehhanismid. Immuunsüsteemi hemolüütiline aneemia. Põhjustatud haigused immuunkomplekse (tüüp 3 immunopatoloogilisi reaktsioonid). Iseloomustus immuunsüsteemi põletik. Nosoloogilised vormid haigused. Põhjustatud haigused aasta 4. tüüpi immunopatoloogilisi reaktsioone. Immunopatogenez. Nosoloogilised vormid haigused. 5. tüübi immunopatoloogilisi kudede kahjustusi. Immunopatogenez Gravesi tõbi, müasteenia. Molecular alusel apoptoosi. Vallandab: apoptoosi indutseerijad ja inhibiitorid. Efektorid apoptoosi. Roll apoptoosi arengus immuunsuspatoloogia. Morfoloogilised ilminguid apoptoosi apoptoosimehhanism

Õpetamine ja uurimistöö

Sissejuhatus immunoloogia. Struktuur ja funktsionaalne organisatsioon immuunsüsteemi 2011
Ülemise lennuinfopiirkonna immunoloogia Volgograd State Medical University. Venemaa, aastal 2011. 36 lehekülge pealkirjade nimekiri: ajalugu areng immunoloogia kui teadust. Objekt ja eesmärk immunoloogia. Immunoloogia saavutused. Struktuur ja luuüdi rolli immunoloogia süsteemi. Struktuur ja rolli tüümuse immuunsüsteemi. Struktuur ja põrna rolli immuunsüsteemi. Struktuuri ja rolli lümfisõlmed immuunsüsteemi. Struktuur ja rolli lümfoidkoest immuunsüsteemis. Päritolu, diferentseerumist ja verstapostid tüüpi immuunrakud. Kirjandus.

Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Immunoloogia ja Allergoloogia
loeng Aneemia. hemorraagilise sündroomi 2010
Hemorraagiline aneemia. Rauavaegusaneemia. Aplastiline (hüpoplastilise) aneemia. Hemolüütiline aneemia.
abstraktne Hemostaas ja selle komponendid. Antigeenseid vereringe 2009
See saavutatakse lühikese, kuid väga professionaalne. Graafilised diagramme, tabeleid, bibliograafia
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: hematoloogia
Loengud Loengud valeology 2011
50 loenguid. Päritolu ja ajalugu valeology. Motiiv valeology kui teadust. Peamised eesmärgid valeology. Sotsiaalne, meditsiinilist ja psühholoogilist aspekti valeology. Need kaks valdkonda elustiilist. Aspekte, mis iseloomustavad tervislikku eluviisi. Strateegia eluea pikkust. Võimalik inimese eluiga. Mõisted tervise, haiguse, kolmas riik. Medical hindamise meetodid füüsilise ja inimese omadusi ...
hällid eksam Alused arstiteaduse ja tervislikud eluviisid 2011
Armavir riigi Pedagoogilise Akadeemia. Hällid eksam "Alused arstiteaduse ja tervislikud eluviisid (HLS)" sotsiaal-psühholoogilised aspektid tervislikke eluviise. Pihologo-pedagoogilised aspektid tervislikke eluviise. Palavik. esmaabi vale laudjas. Traumaatiline šokk. Terminal riikides. Kopsupõletik. Külmumist. Burn. Toitumine. HIV-nakkus. Mürgistus. Epideemia protsessi. Nakkust protsessi. Nakkushaiguste ennetamine. Nakkushaigused. Immuunsus. Bronhiaalastma. Võõrkehad kõrva, nina, neelu, kõri. Viiruslik hepatiit. Gastriit. Hammustuste maod. Neerukoolik. Elustamine (taastamine). Kaudne südame massaaži. (MNS). Sundventilatsioon. Mao-ja kaksteistsõrmiksoole haavand. Südame isheemiatõbi (CHD). Koolera. Narkomaania ravi. Diabeet. Tuberkuloosi. Tüübid sõltuvus. Uimastid. Joo. Mõnuainete. Lapse vigastused. Üldmõisted mikrobioloogia. Ennetamine lapse vigastusi. Desmurgy. Emotsionaalne stress. Sugulisel teel levivate haiguste (STI). Reproduktiivtervis. Ennetavaid meetmeid. Verejooks.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Valeology
loeng Burns, külmumist, elektrilöögi 2012
Burn haiguse epidemioloogia patofüsioloogia kohaliku kahjustus klassifikatsiooni Põletuse patogeneesis põletada šokk Clinic põletada šokk Esmaabi põletuste patogenees ja kliiniku põletada toxemia ja septiline ravi põletada haiguse elektrilöögi. Patogenees. Kliinik Esmaabi elektrilise õnnetuse külmumist perioodide kraadi külmumist esmaabi ja ravi külmumist Tüsistused keemilisi põletusi
Loengud Alused Critical Care Medicine 2011
Loengud ämmaemandate ja velskrid (mee. Mesi ja koolid. Colleges). Loeng 1 Terminal riikides. Cardiopulmonary ja peaaju hingamist. Loeng 2 Elustamine ja IT ägeda südame-veresoonkonna puudulikkus. Loeng 3 elustamist ja intensiivne ravi ägeda hingamispuudulikkuse. Loeng 4 elustamist ja intensiivravi šokis. Loeng 5 elustamist ja intensiivravi koomas. Loeng 6 elustamist ja intensiivravi ägeda eksogeense mürgistus. Loeng 7 (eest parameedikud) Reanimation ja intensiivravi kell kahjulikku mõju keskkonnategurid. Loeng 8 (for parameedikud) Reanimation ja intensiivravi juures sünnitusabi patoloogia. Loeng 9 mõiste Anestesioloogia ja intensiivravi. Tüübid üldnarkoos. Kohalik anesteesia.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi
Kartasheva NV Klimovich SV Testid üldine hügieen, "hügieen lastel ja noorukitel", "töötervishoid", "tervisliku toidu" 2012
Õppevahend on katsealuste koos vastused üldise hügieeni punktides :. "hügieen lastel ja noorukitel", "Töötervishoiu", "Toiduhügieeni" Eesmärk - edendada paremat õpet õpilaste teadmisi ja oskusi vastavalt allasutuste ennetav meditsiin, kvaliteedi parandamine haridus- valmistamine ja üliõpilased eksamitele. Mõeldud õpilastele 2-3 kuuri arsti ja meditsiinilise diagnostika arstiteaduse ülikoolide.
võrevoodi Spurs hügieeni 2011
Arutelu: Tervise mõiste kui teadus. Meetodid hügieeniline uuringud. Ajalugu hügieeni. Roll Vene teadlased arengus hügieeniline teadus õhu väärtus inimesele. Representeeri atmosfääri. Koosseisu õhku. Regulatiivnõuetel õhu klassiruumides temperatuuri ja niiskust. Järelevalve nende näitajate kasvatuse ja spordi valdkondades Õhurõhk ja õhuvoolu kontroll nende näitajate kasvatuse ja spordi valdkondades. Air ioniseerimine. Tegurid õhusaaste, nende mõju inimorganismile. Mõiste kliima ja ilm, nende liigitus ja iseloomustus. Aklimatsioon sportlased füüsikalised omadused vett (temperatuur, läbipaistvus, värvus, maitse, lõhn) ja mõju need omadused inimese tervisele. Keemiline koostis vesi. Veereostus: füüsikalised, keemilised, bioloogilised. Võime enesepuhastus veeallikate Veevarustus kohalike ja kesksete. Sanitaarkaitseala vee allikaid. Puhastamine ja vee saastusest puhastamise hügieeninõuetele joogivee, bassein veega. Veevarude kaitse. Ja nii edasi. DA
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Tervis ja sanepidkontrol
abstraktne Modern ravipõhimõtete Koronaartõve 2012
Sissejuhatus Südame isheemiatõbi. Klassifikatsioon südame isheemiatõve kaasaegne ravi põhimõtteid, südame isheemiatõbi Järeldus kasutatud kirjanduse nimekirjast
suunised Algoritm diagnoosimiseks ja raviks arütmiaid prehospital 2011
Sulimov VA Väljaõppe käsiraamat lühidalt ja selgelt sätestatud aluspõhimõtted erinevus diagnoosi. diagnostilised algoritme. ravi taktika ja hospitaliseerimise peamist tüüpi rütmihäired. tihtiesinevaid kliinilises praktikas.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: kardioloogia
Zhulenko VN, Rabinovitši MI, Talanov GA Veterinaar toksikoloogia 2011
Veterinaar toksikoloogia - teadus, mis uurib omadusi mürgine (vastuvõetamatu keha) ained; nende mõju keha põllumajandus- ja kaubanduspoliitika metsloomad, sealhulgas linnud, kalad ja mesilased; muutumas mürk organismis; kogunemine organite ja kudede loomi; valiku piima ja mune. Ülesanne veterinaaria toksikoloogia ka arengut diagnoosi, ennetamiseks ja raviks loomade mürgitus; kehtestatakse maksimaalne lubatud piirnormid (MRL) Taimekaitsevahendite ja muude mürgiste ainete sööda- ja toiduainete ning meetodid nende analüüse ja selle põhjal veterinaar- ja sanitaarseadmete hindamine loomsete saaduste, sööda.
võrevoodi Veterinaar geneetika 2011
TyumGSKHA, eriala 600 - veterinaarmeditsiinis, 1. course- 2. poolaasta Teema ja meetodid geneetika varieeruvus tüübid. Tüübid pärilikkus. Cage geneetilise süsteemi. Rolli tuumast ja muud organellid on preredache, säilitamine ja realiseerimine pärilik info morfoloogilise struktuuri ja keemilise koostise kromosoomid. Karüotüüpi ja liikide oobennosti. Roll genotüübi ja keskkonnatingimuste kujundamisel fenotüüp mitoos. Meioos. Gametogeneesile. Oogenees. Omadused gametogeneesile meestel ja naistel. Polüploidsus ja selle väärtusi. Patoloogia meioosi ja mitoosi ja selle viljastamine väärtus. Mono ja di poligibridnoe skreshivanie.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: veterinaaria
abstraktne Üldvaade viirused 2010
Avamine. Properties. Elutsükli bakteriofaag. Elutsükkel viirused. Arengupilt viiruse päritolu. Viirused nagu Silmaeritiste haigused. Edastusviisidelt viirushaigused.
abstraktne Mõned aspektid keemia viirused. 2010
Abstraktne andmetüüp ülevaate keemia: viiruse valke, süsivesikuid, ensüümid, DNA ja RNA. Ta esitas nimekirja tuntuim viirushaigused.
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: viroloogia
Wieser VA ravi Loengud 2011
Kategooria - peaaegu täielikult katta raskusi käigus haiglaravi, diagnoosimine, ravi, vastavalt esitlus, täpne ja üsna soodsa hinnaga. Allergiline kopsuhaigused liigeste
Reiteri tõbi Sjögreni tõbi Bronhiaalastma bronhiektaasist Hüpertensiivne südamehaiguste Glomerulonefrsafasdit Hernias söögitoru hävitava kopsuhaigus difuzno sidekoe haigus ja koliit BS Pulmonaalhüpertensioon neerukivitovega noncoronary südamehaiguste haavandiline koliit soole kasvajate osteokondroos Pleuriit Kopsupõletik Püelonefriit
võrevoodi Propedeutika sisehaiguste, sisehaigused koos sõjalise valdkonna ravi 2011
Isamaasõja kooli Arstid (MJ Wise GA Zakhar'in, SP Botkin), Siberi terapeutide School (MG Kurlov, BM Shershevsky, Yablokov DD). Kliiniline mõtlemine, määramise eripära. Style kliiniline mõtlemine ja selle muutused erinevatel arenguetappidel teadusliku meditsiini. Induktsioon, mahaarvamist. Erinevad tasemed üldistus diagnoosimisel. Kliinilised näited. Sümptomid, sündroomid, diagnoosi. Mõisted, nende kolm peamist omadused. Meditsiini ajalugu, struktuur. Metoodika kliinilise diagnoosi. Diagnostika hüpoteesi definitsiooni, tema omadusi, hüpoteesi testimiseks. Struktuuri kliiniline diagnoos - peegeldus ajaloo diagnoosi. Otsene kliinilise diagnoosi. Mõiste etappe etendused otsese kliiniline diagnoos (kliiniline proov)
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Internal Medicine
võrevoodi Sünnitusabi ja günekoloogia 2012
Anatoomia naiste suguelunditele. Füsioloogia naise reproduktiivset süsteemi. Anatoomia naise vaagen. Viljastumine ja areng munarakk. Muutused naise keha raseduse ajal. Diagnoos raseduse ajal. Märgid loote küpsuse, pea suurust ja pagasiruumi küpse vilja. emad uuring. Füsioloogilised sünnitust. Biomechanism kohaletoimetamise ees nagu kuklaluu ​​Previa. Seitse põhilisi liigutusi loote sünnituse ajal. Narkoos sünnitust. Hoides teise etapi tööd. Hoides kolmanda etapi töö. Breech esitlus loote ...
loeng pereplaneerimine 2011
Pereplaneerimise. Abort. Rasestumisvastaste. Barrier rasestumisvastaseid vahendeid. Rütmi rasestumisvastast meetodit. Emakasisene rasestumisvastaseid vahendeid. Suukaudsed kontratseptiivid - kaasaegne lähenemine. Injection (pikaajaline) rasestumisvastaseid vahendeid. Nahaalune implantaadid rasestumisvastase meetodi. Valiku põhimõtted suukaudse rasestumisvastase. . Vabatahtlikud kirurgilise steriliseerimise. Rasestumisvastaste - valiku põhimõtted
Vaata kõiki õpikuid distsipliini: Sünnitusabi ja günekoloogia