meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  kardioloogia

KARDIOLOOGIA

abstraktneModern ravipõhimõtete Koronaartõve2012
Sissejuhatus Südame isheemiatõbi. Klassifikatsioon südame isheemiatõve kaasaegne ravi põhimõtteid, südame isheemiatõbi Järeldus kasutatud kirjanduse nimekirjast
suunisedAlgoritm diagnoosimiseks ja raviks arütmiaid prehospital2011
Sulimov VA Väljaõppe käsiraamat lühidalt ja selgelt sätestatud aluspõhimõtted erinevus diagnoosi. diagnostilised algoritme. ravi taktika ja hospitaliseerimise peamist tüüpi rütmihäired. tihtiesinevaid kliinilises praktikas.
loenginfektsioosne endokardiit2011
Etioloogia ja patogenees IE, IE kliinilise klassifikatsiooni, kliinilised tunnused ja diagnoosimine IE, IE tüsistused ja tulemusi, raviks ja ennetamiseks IE.
FI BelyalovSüdame rütmihäired: monograafia2011
Raamatus käsitletakse praktilisi aspekte diagnoosimise ja ravi südame rütmi ja juhtivus. Raamat koosneb kaasaegse Kardioloogide Seltsi soovitused, tulemused Randomiseeritud kontrollitud uuringud antiarütmikumid. Raamat on mõeldud kardioloogid ja sisearstid.
Babunts IV Miradzhanyan EM, Mashaeh YuABC analüüs südame löögisageduse muutlikkus2011
Raamat annab mehhanismid südame löögisageduse määruse analüüsimeetodid südame löögisageduse muutlikkus, funktsionaalsed katsed protokollid, lastel aspekte.
Mesnik NGVabane hüpertensioon igavesti! Surve vähendamine ilma ravimeid2011
Nicholas G. Mesnik - arst, endine kõrge vererõhk, ja nüüd autor keeruline tehnikat mitte-ravim hüpertensiooni raviks vahendeid.

Arstid ütlevad: pääste hüpertoonia ole see haigus ei ole ravitav, see on võimalik vaid abiga ravimeid säilitada surve vastuvõetaval tasemel. Nii arstide siirdamist "patsientide ravi, teades, et taastumine ei toimu. Selle tulemusena haiguse ja antihüpertensiivsete ravimite sõltumata isiku vanusest passi muundada laeva viimist vanem mees, ja põhihaiguse lisatakse tõsised kõrvalefektid ravimeid.

Stopp! See on tee eikuhugi!

Nikolai Mesnik veendunud hüpertensioon - haigus, mida saab ja tuleb vabaneda! Ja mis kõige parem - ilma "abi" tablette. Ta suutis paraneda ise ja on nüüd aidata kümneid tuhandeid "haige", et leida oma viis tervise. Arvustused tänulik patsiendid - parim kinnitus tõhusust oma tehnikat!

abstraktnesüdamestimulaatorid2011
Ajalugu südamestimulaatorid. ECS - meditsiiniseade, mille eesmärk on mõjutada südame rütmi. Kui hõlmates tähiste vastunäidustusi milles kaugusel. Põhiülesanded kaugusel. Märgistus süsteemi stimulandid. Juhised patsiendile südamestimulaator. Klassifikatsioon südamestimulaatorid. Operatsioon Paigaldus: implatatsiya püsiv kaugusel.
Laud AN Belyalov FI,Loengud rütmihäired2011
Laud WPW sündroom. Modern võimalusi kateeterablatsiooni ravis tahhüarütmiaid. Belyalov FI uusi lähenemisviise ravi kodade virvendus, 2011. Laud fookuskaugus kodade virvendus. Belyalov FI piklikud intervalli sündroom QT.
NS Veselkova, GV Matyushin, EA Savtšenko jt.Kardioloogide: Katsed standarditele vastused valmistuda sertifitseerimise eksam, kadetid arstid erialal 040.122,05 / comp.2011
Katsed valmistuda sertifitseerimise eksami vrachej õpilased eriala kardioloogia 040.122,05 koostatud vastavalt riigi haridustaseme ja põhinevad tüüpiline tööprogrammi jätkukoolitusprogrammide arstide kardioloogid
loengsüdamekahinad2010
Müra südame. Füüsikalised alused Südametoonid. Haraktkristika südamekahinad. Sõidumüra analüüsi. Eristumine.
1 2 3 4