meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
SISU:
Mokeev JH .. Infusion-vereülekannet: käsiraamat, 1998
Raamat on kolmas, parandatud ja laiendatud väljaanne kataloog infusiooniga vereülekannet (1. väljaanne 1996). See võtab kokku seotud võtmeküsimuste infusiooniga vereülekannet: probleem annetamise, hankimise ja säilitamise verd, vereülekandeid, kahjulike mõjude vereülekandeid, plasma-keskmise parenteraalse toitmise. Raamatus on ka ülevaade meetoditest kunstliku vere puhastamine ja pea sündroomi levitatakse veresoonde hüübimist.

Käesoleva raamatu - aidata lugejal liikuda tohutut informatsiooni infusiooniga vereülekannet.

Käsiraamat on mõeldud laia arstid erinevate erialade. Raamatus saab kasutada praktilisi juhiseid ettevalmistamiseks võttes testid vereülekanne ja veretoodete.

STORAGE VERE
MÄÄRAMINE veregrupp
vereülekanne
KÕRVALTOIMED vereülekande
plazmozameshchath KESKKOND
parenteraalse toitmise
Meetodid kunstliku vere puhastamine
Sündroom levitatakse veresoonde hüübimise

Raamatud ja õpikute teemal hematoloogia:

  1. Loeng. Aneemia. Hemorraagiline sündroom - 2010
  2. Kokkuvõte. Hemostaas ja selle komponendid. Antigeenseid vereringe - 2009
  3. Maksimovic NA .. hemolüütiline aneemia lastel - 2005
  4. Kassirsky IA Aleksejev G. .. Kliiniline Hematoloogia - 1970