meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
põhilinepsühholoogia →  Sugu psühholoogia

Psühholoogia SOOLISE

diplomSoolised erinevused psühholoogia mood2010
sissejuhatus

Mood, kui psühholoogiline nähtus

Mood Psühholoogia ajaloolises perspektiivis

Sugu funktsioone ja mood

Psühholoogiline töömeetodid soolised erinevused psühholoogia mood

Spetsiifika teadus psühholoogia mood

Peamised psychodiagnostic uurimismeetodit

Praktiline uuring sooliste erinevuste psühholoogia mood

Uuring soolisi erinevusi eneseteadvus

Kord kogemus soolisi erinevusi

järeldused

viited

taotlus
Ed. JS KletsinoySugu psühholoogia.2009
Teises, muudetud ja laiendatud, trükk workshop (varem avaldatud 2003), mille on koostanud ekspertide meeskond eesotsas professor JS Kletsinoy esitatakse metoodiline ja praktiline seminarid soolise psühholoogia. Seminari eesmärk on valmistada üliõpilasi humanitaarteadused, loodusteadused ja tehnika valdkondades soolise psühholoogia ja muud sugu orienteeritud õppeaineid.

See praktiline juhend on mõeldud õpetajatele kõrgkoolide, lugemine kursused ja erikursusi soolise võrdõiguslikkuse küsimustes, teadlased, kraadiõppurid, üliõpilased ja kõik, kes on huvitatud soolise võrdõiguslikkuse küsimusi või soovite saada teada teda.
Grupi autoriteSugu "mannekeenid" -22009
See raamat - ja samal ajal jätkata juba avalikustatud väljaanne "Kas kõik, mida tead soo?" Ja sõltumatu projekti. Jätkamine - sest enne, "Sooline Dummies 2" oli, muidugi, lihtsalt, "Sooline võhikutele", mis ei olnud number 1, kuna me ei tea veel, mida me tahame kirjutada teine ​​raamat. Iseseisev projekti - sest, et lugeda "Sugu Dummies 2", siis ei ole vaja otsida ja eelnevalt lugeda esimene köide. Need raamatud on korduda üksteist ja ta on võimeline iseseisvalt elada üksteisest ...
Duskazieva JGSugu omadused ärevus on sageli haige lapse vanema koolieelses eas ning võimalus selle korrigeerimiseks2009
Abstract väitekirja jaoks kandidaadi kraad psühholoogilise teadused. Eriala: 19.00.04 - meditsiinilise psühholoogia.

Juhendaja - Doctor of Psychology, professor Henry Zalewski Vladislavovich.

Töö osakonna Psühholoogia lapsepõlve gou VPO "Krasnojarski Riikliku Pedagoogikaülikooli. VP Astafieva "
GP TsygankovPsühholoogia soolise kõrghariduse kolledži2009
Soolise võrdõiguslikkuse süvalaiendamine, sugu psühholoogia, pedagoogika, soo, soo koolitust ja soolist koolitus - uued mõisted tulid õpikeskkonna viimase kümne aasta jooksul. Autor teeb katse koondada olemasolev teave teemal, et rikastada oma empiirilised andmed, mis on saadud protsessi praktiline psühholoog kõrgkoolis.

Praktilised soovitused soolise õpilaste hariduse ja soo diagnostikatehnoloogiad. Toetust võib olla kasulik üliõpilastele täiendava materjali uuring muidugi psühholoogia, samuti kuraatorid haridustasemega inimesed planeerimisel ja läbiviimisel ideoloogiline ja õppetegevust ja temaatiliste kuraatorite tundi.
Avtoreferatdissertatsii jaoks kandidaadi kraad psühholoogilise teadusedSooliste stereotüüpide noorte teavitamine meedias2008
Objekti Uurimus: massiteabevahendeid. Objekti empiiriliste uuringute on testid publikatsioonide print, eelistavad teismelised, noored täiskasvanud ja noored.

Eesmärgiks on teoreetiline ja empiiriline teadus on sisuline analüüs ja meetodid ehituse soolised stereotüübid meedias.

Hüpotees Uuring: põhisisu soostereotüübid ideed ja mehelikkuse.

kokkuvõte:

Asjakohasus teadus.

Sotsiaal-psühholoogiline lähenemine uuring soost.

Probleem sooliste stereotüüpide sotsiaalpsühholoogia.

Uuring sooliste stereotüüpide noorte väljaannetes.

Järeldused ja soovitused põhinevad tulemused psühholoogiliste uuringutega.

Soovitav on õpilastel psühholoogid, sotsiaaltöötajad, meistrid, kraadiõppurid, materjalist, doktorandid, ülikooli professorit, kes soovivad sotsiaal-psühholoogilisi uuringuid.
Grupi autoriteSugu "teekann"2006
See raamat on kirjutatud venelased, naised ja mehed, kes on vähemalt üks kord oma elus silmitsi asjaoluga, et nende "sex" sai oma "lagi". Sellised probleemid võivad tekkida noorukieas, kui taotleb töökohta, labürint karjääri, suhteid sõprade, perekonna, seksuaalelu, kaemus isamaa saatust ja isegi nii süütu olukord nagu lugemine klassikaline kirjandus, või filmi, kui võrrelda end koos tähtedega, äkki tunnete ebamäärane ärevus ja ärritust (kui ma ei taha olla "naiste" nagu Natasha Rostova, siis ma olen halb naine? Kui ma vihkan kangelased oma probleeme lahendada ainult Nujakka, siis ma ei ole inimene?).

Kuna see on meie enda mõttes soo ja mida teha meie kui inimesed seksivad? Kas see on saatus, mis määratakse Sigmund Freud ütles, anatoomia, loodus, või midagi muud? See ei võta raketi teadlane, et mõista, et kaasaegne ärimees tunneb veidi teistsugune kui see, mida võib sküütide sõdalane, tüdruk supermodell, kes tahavad olla nagu lugejad läikiv ajakirjad, mitte Tatiana Larina.

Mõiste "sugu" päises seda raamatut, ja võib olla juba tuttav paljudele lugejatele, vaid aitab nendele küsimustele vastata.
Bulychev IISisu põhimõisted genderistiki2005
Artikkel on pühendatud selgitatakse peamisi soolise mõisted ja kategooriad. Algne kontseptsioon reaalsus soo peetakse ka kaks peamist aspekti: kui suhe vastava suhted ja tegevused, ja kuidas ühtsust täiendavad soolise institutsioonide ja sooline maailmapilt.
Muutis SR KasymovaSugu: traditsioon ja modernsus. Artiklite kogumik soouuringute2005
Väljaanne sisaldab artikleid, mis käsitlevad toimuvate muutuste postsovetliku piirkondades islami levik kontekstis sugu, traditsioonilised ja usulised norme Nõukogude moderniseerimine, tänapäeva üleilmastumine, sugu poliitika ja konfliktid. Raamat on mõeldud sotsioloogid, sotsiaalse filosoofid, antropoloogid, politoloogid, ajaloolased ja spetsialistid soouuringute.
Malkin-PuffSugu ravi. Handbook of Practical psühholoogia2003
Jagunemine inimesi meeste ja naiste määratleb taju erinevused, iseloomulik meelt ja inimeste käitumist. Idee opositsiooni mees- ja naissoost leidub traditsioone kõik tsivilisatsioonid. Tänapäeval on paljud psühholoogid on kahelnud selline jäik jaotus inimkonna kahte gruppi, leides, et see toob kaasa palju psühholoogilisi probleeme. Sugu ravi eesmärk on õpetada meeste ja naiste produktiivne strateegiaid ja tavasid käitumine, et ületada traditsioonilisi sooliste stereotüüpide ja neid lahendada põhjal konflikte ja probleeme.

Käesolev juhend on mugav allikas, mille saab lahendada praktika, teadlased ja üliõpilased, et saada põhjalikku teavet tehnikat ja tööriistu parandusliku töö psühholoogi soolise ravi.
1 2