meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  hematoloogia

HEMATOLOOGIA

loengAneemia. hemorraagilise sündroomi2010
Hemorraagiline aneemia. Rauavaegusaneemia. Aplastiline (hüpoplastilise) aneemia. Hemolüütiline aneemia.
abstraktneHemostaas ja selle komponendid. Antigeenseid vereringe2009
See saavutatakse lühikese, kuid väga professionaalne. Graafilised diagramme, tabeleid, bibliograafia
Maksimovic NAHemolüütiline aneemia lastel2005
Haridus käsiraamat, mis on koostatud vastavalt programmide koolitusel lastel teaduskonna kiirusega Pediatric hematoloogia. Psobie sisaldab etioloogiat, patogeneesi, liigitus, kliinikus, diagnostki ja taastusravi laste hemolüütiline aneemia. Koolitus Käsiraamat on mõeldud iseõppimise klasside lastel hematoloogia õpilased 5-6 kuuri lastel õppejõud ja võib olla kasulik, kui lastearst.
Mokeev I.Infusion-vereülekannet: Kataloog1998
Raamat on kolmas, parandatud ja laiendatud väljaanne kataloog infusiooniga vereülekannet (1. väljaanne 1996). See võtab kokku seotud võtmeküsimuste infusiooniga vereülekannet: probleem annetamise, hankimise ja säilitamise verd, vereülekandeid, kahjulike mõjude vereülekandeid, plasma-keskmise parenteraalse toitmise. Raamatus on ka ülevaade meetoditest kunstliku vere puhastamine ja pea sündroomi levitatakse veresoonde hüübimist.

Käesoleva raamatu - aidata lugejal liikuda tohutut informatsiooni infusiooniga vereülekannet.

Käsiraamat on mõeldud laia arstid erinevate erialade. Raamatus saab kasutada praktilisi juhiseid ettevalmistamiseks võttes testid vereülekanne ja veretoodete.

Kassirsky IA Aleksejev GAKliiniline hematoloogia1970
Ta kirjeldas üksikasjalikult etioloogiat, patogeneesi, kliiniliste tunnuste ja diagnoosi verd tingimused.