meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  Medical parasitoloogia

Medical Parasitoloogia

Gaponov SPParasiitide lülijalgsed2005
Juhendaja arutleb struktuuri, bioloogiat ja elutsükkel parasiitidega lülijalgsed. Rõhutab adaptiivne funktsioone morfoloogia ja füsioloogia parasiitidega vähid, putukad ja lestad. See sisaldab põhivormi parasitism ja võimalusi nende moodustumise jooksul tüübist. Erilist tähelepanu pööratakse verdimevate lülijalgsete - vektorid patogeenide infektsioonide ja sissetungide, samuti tähtsamaid viise ringleva loomulik - fookuse haigusi. Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele, bioloogiliste teaduskonnad ülikoolides. Soovitatav kasutamiseks "Parasitoloogia" kursused "Medical ja veterinaaria Zooloogia", "arachnoentomology"
Antonov M.Kangas sooleparasiitinfektsioonide täiskasvanutel ja lastel (epidemioloogia, kliinilised tunnused, diagnostika, ravi, ennetus)2004
Metoodiline soovitused. Sissejuhatus. Etioloogia. Tunnused epideemia protsessi. Immunopatogenez kudede sooleparasiitinfektsioonide. Kliinilised ja epidemioloogilised omadused teatavat liiki koe sooleparasiitinfektsioonide. Toksokaroz. Trihhinoos. Hydatid haigus. NOOKPAELUSSTÕBI. Laboratoorne diagnoosimine kudede sooleparasiitinfektsioonide. Instrumentaalsed meetodid diagnoosi. Diferentsiaaldiagnoosimine. Ravi koe sooleparasiitinfektsioonide. Kliiniline kontroll. Vältimist.
Gaponov SPparasiitalgloomad2003
Juhendaja arutleb struktuuri ja elutsüklite algloomad parasiidid loomadel ja inimestel. Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele, bioloogiliste teaduskondade vene ülikoolides. Soovitatav kasutamiseks "Parasitoloogia" kursused "algloomahaigused», «Medical Zooloogia", "protozoology"
loengpaelusside2000
Üldised omadused. Relvastamata (veised) paelussi, Taeniarhynchus saginatus. Relvastatud (sead) paelussi, Nookpaeluss. NOOKPAELUSSTÕBI. Kääbus paelussi, Hymenolepis isa. Echinococcus, Echinococcus granulosus'ele. Alveococcus, Alveococcus multilocularis'ele. Lai paelussi, laiussiga. Sparganosis.
Õlu SATeoreetiline parasitoloogia kuna see mõista, et see on osa probleemist?2000
Materjal arutatakse kaks seminari probleeme üldiselt bioloogia, ökoloogia ja ratsionaalne kasutamine bioloogiliste ressursside osakonna Biological Sciences, Venemaa Teaduste Akadeemia. Rääkige teoreetilise parasitoloogia, peaks algama põhimõistete parasitism ja alates postulaat, et süntees era- parasitoloogilisi teooria ju peaks viima luua spetsiaalne teadusruumi ¾ teoreetiline parasitoloogia.
Cherepanov AA, Moskvin AS, Kotelnikov GA, Hrenov VMDiferentsiaaldiagnoosimine sooleparasiitinfektsioonide morfoloogilist struktuuri munad ja vastsed patogeenide1999
Atlas on käsiraamat laboratooriumi spetsialistid (veterinaarid ja tehnikud), õpetajad, üliõpilased, keskkoolide ja teiste institutsioonide veterinaarmeditsiini. Lisaks sellele võib olla praktiline huvi spetsialistide tervise profiilid ja bioloogid, ökoloogid. Selles on esitatud andmed peamised algatajad sooleparasiitinfektsioonide, diagnoosi, samuti omadusi munad ja vastsed ussid kõige levinumad liigid on illustratiivsed ja narratiiv. Kui diagnoos sooleparasiitinfektsioonide on eriline tähendus kinnitatud suurus, kuju ja struktuuri munad ja vastsed parasiidid. Käsiraamat on esitatud meetod mikromeetrit, ja meetod, millega mõõta koproovoskopicheskoy diagnostika.
Metoodiline juhiseid käigus ja laboratoorsete tööde õpilastele 1 ja 3 kursused Bioloogia.parasitoloogia1998
Leiame kõige suuremaks probleemiks päritolu ja evolutsiooni parasitism, eriti morfoloogilised ja füsioloogilised kohandused parasiitliku eluviisi, strateegia kasutusiga, samuti levinumaid parasiitnakkused nende haigustekitajate suhtes, kliiniline, ennetamise ja diagnoosimise meetodeid. Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele, 1 ja 3 kursust, õppimine üld- ja era parasitoloogia.