meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  haigusliku anatoomia

Patoloogiline anatoomia

Shalygo JF, Martemyanova LA, Turchenko SYPatoloogiline diagnoosi. Lahknevused diagnoos ja analüüs2012
Koolituse eesmärk juhendid - avatud praegusel tasemel küsimused diagnoosib sõnastus ja struktuur õppida aspekte kategooria lahknemine diagnoose ja nende põhjuste, samuti sisuliselt mõiste "iatrogeensed patoloogia." Soovitused leiud diagnoosi erinevusi diagnooside ja analüüsi praktiline koolitus. Mõeldud õpilastele 5, 6 kursust arstiteaduskonna meditsiinilise koolid, arstid-in-koolitus patoloogide ja muud arstid.
ToolkitPatoloogiline anatoomia testide meditsiini- ja lastel osakonnad2011
Kahjustusi. Cellular ja ekstratsellulaarse mehhanismid trofismi. Düstroofia. Ühiseid jooni parenhüümse ja strooma-veresoonkonna düstroofiaga. Erinevad lihasdüstroofia. Klassifitseerimine. Ühine arengu-. Nekroos. Kliinilised ja morfoloogilised tunnused. Vereringe häired. Morfoloogia ägeda ja kroonilise südamepuudulikkuse. Tromboemboolsed sündroom. ICE sündroom. Põletik. Sisuliselt, arengu muster. Morfoloogia põletikuliste reaktsiooni kineetika. Klassifitseerimine. Eksudatiivne põletik. Kliinilised ja morfoloogilised tunnused. Produktiivne põletik. Granulomatoosiga. Immunnopatologicheskie protsesse. Autoimmuunsus. Morfoloogia ülitundlikkusreaktsioonid. Protsesse kohanemise ja kompensatsiooni. Regeneration. Üldsätted. Reparative ja patoloogiline uuenemist. Kasvajad. Morfogeneesi ja histoloogilise kasvaja. Põhimõtted klassifikatsioon. Sarkoom. Vähi. Haiguste vereringehaiguse. Hemoblastosis.
Chernobay GN, Sidorova OD, Ivanov AVWorkshop kiirusega era- patoloogiline anatoomia2010
Juhendis on määratletud motivatsioon, eesmärk ja eesmärgid teema istungid, küsimuste loetelu ja õpperaja klassi algoritmi hagide iseõppimise koolitus elemente. Kavandatud olukorrast probleeme ja testi ülesanded kontrollivad esimesed ja viimased teadmiste taset. Õpikute õpilased on valmistatud vastavalt Riigiõppeasutuste standard arstide kutsealast koolitust valdkonnas 06010165 - Üldmeditsiini, Pediatrics 06010365- ja 06010465 - Meditsiinilised ja ennetustöö, võttes arvesse programmi distsipliini ja tase assimilatsiooni pädevusse õpilastele.
Taranina TS, Klimachev VV, AV LepilovKatsed patoloogiline anatoomia2009
Käesolevate test ülesanded - protsessi hõlbustamiseks iseõppimise ja tõhustada teoreetilise ja praktilise koolituse üliõpilaste praktikale patoloogiline anatoomia. Katsete alusel kehtestatud "Ligikaudne programmi distsipliini patoloogiline anatoomia erialadel: 04100 - Üldmeditsiini, 04200 - pediaatria, 04300 - Meditsiini- ja ennetustöö, Moskva 2002". Katsed on paigutatud numbrite järjekorras ja pidas istungid hõlmavad teemasid üld- ja eriline patoloogiline anatoomia, mis on uuritud vastavalt 5 ja 6 semestrit. Pakume katsealuste, mis võib olla üks, kaks, kolm või suurem õigete vastuste hulk! Ülesanded muid meetmeid vastavalt kehtivatele nõuetele seal. Lõpus iga teema on antud õiged vastused nendele küsimustele, mis hõlbustab õppetöö ettevalmistamine.
Plotnikov NA, Kemaykin SP, Kharitonov SVÜldine ja erasektori patoloogia2009
Õpikute praktikale patoloogiline anatoomia sisaldab lühikirjeldus põhiküsimusi uuritakse üksikasjaliku kirjelduse mikropreparaate näitab harivad esialgse nimekirja uuring macropreparations, küsimustikud ja juhtumiuuringud iga teema kohta. Mõeldud õpilastele III - IV kursused meditsiini ja lastel osakondade arstiteaduskonna.
Basinskii VA, Prokopchik NI, Silyaeva NFLoengud Patoloogiline anatoomia2009
Kavandatud loengukursuse patoloogiline anatoomia on valmistatud vastavalt praegune mudel programmi ja õppekavade kohta patoloogiline anatoomia õpilastele meditsiiniliste, lastel ja meditsiinilise diagnostika osakonnad, võttes arvesse uusimaid teaduslikke saavutusi. See suurendab tõhusust kooliväliste iseõppimise õpilasi laboratoorsed tööd, on huvi õpilastele teiste teaduskondade meditsiinikoolide ja patoloogide.
Solovieva IP, Batyrov FA, Ponomarjov AB Fjodorov DNPatoloogiline anatoomia tuberkuloosi ja diferentsiaaldiagnoosile granulomatoossetesse haigused2005
Selle Atlas sisaldab kaasaegseid ideid omadused patoloogilisi ilminguid, liigitus ja diferentsiaaldiagnoosile tuberkuloosi ja kõige levinum granulomatoossetesse haigused. Alusel atlas panna pool sajandit kogemus uuring lahkamine ja biopsia patoloogia osakonna Research Institute Phthisiopulmonology neid. Sechenov. Aastal Phthisiopulmonology esitatud toetuse on originaal, esmakordselt avaldatud ning on mõeldud üldiseks kasutamiseks etapil kraadiõpe.
Rykov VAviide patoloog2004
Giid näitab põhimäärustes läbilõike profiili töö patoloogia teenuste, töötajate turvalisuse, õiguse ametnikud ja ametialaste ülesannete, töötajate sotsiaalne kaitse teenindus, hinnatakse võimalikku vastutust sätete alusel soovimatuid tulemusi patoloogia teenuseid. Vastavalt RHK-10, on nõuded kehtestatakse kliiniline ja patoloogiline diagnoos, välistada võrreldes diagnooside kodeerimine (krüpteerimine) haiguste ja registreerimine surmatunnistustelt. Kataloog on mõeldud töötajate patoloogia teenuste ja tervishoiu arstid korraldajatele, see on kasulik arstidele üld töötajad kindlustusfirmade ja õiguskaitse süsteemi ja seda saab kasutada kui viidet õpetamiseks meditsiini üliõpilastele täiendõpet patoloogide arstid ja tervise administraatorid, samuti paljude lugejate huvitatud nende meditsiinilis-õiguslike probleemidega.
Mishnev OD, Shchegolev AI, Trusov OAPatoloogiliselt diagnoositud sepsis2004
Sissejuhatus. Mõistete definitsioonid ja mõisted. Etioloogia. Klassifitseerimine. Patoloogiline diagnoos. Põhimõtted disaini mortem diagnoosi ja arstitõendi surma.
Toimetas Paltseva MALoengud Patoloogiline anatoomia2003
Soovitatav Haridus- ja metoodiline ühendus meditsiini ja farmaatsia haridust vene ülikoolides õpetamise vahend meditsiini üliõpilastele.
1 2