meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  pediaatria

pediaatria

Parent tugirühm rinnaga toitmise SamaraRinnaga toitmine on kõige olulisem küsimused2014
Psühholoogiline heaolu lapse ja rinnaga toitmise ajal. Ettevalmistused rinnaga. Toita last nõudlus. Mis see on? Söötmine Organisatsioon: toituvad nõudlus, rütmid. Ja me söödetakse iga 45 minuti järel ... Organisatsiooni rinnaga sünnitusmajas. Organisatsioon rinnaga toitmise pärast keisrilõige. Esimene küsimusi rinnaga haiglas. Põhireeglid edukas rinnaga toitmise ajal. WHO / UNICEF soovitusi. Põhireeglid imetamise (detail). Korralikult kinnitatud lapse oma last. Mis see on? Serveeri rinna mugavalt. Asymmetric kinnitus: Kasutusjuhend. Asymmetric rindade haarata. Natuke rohkem head ustavust beebi rinnal. Tee oma. Poosid toitumiseks. Toitmine võidelda. Ema + grudnichok. Oskused kommunikatsiooni paari. Teie küsimustele imetamise ja lapse heaolu ja vastused neile. Söötmine imetava ema. Eelarvamusi mastiiti. Imetamine kriise. Ja sa pääsenud piima .. (kaasaegsed moms puudumine rinnapiima) Kuidas suurendada piima? Ma olen fänn, kuid sööt. Kuidas sa tead, et su arst ei toeta rinnaga toitmise ajal. Rind ja tühi. Keeldumine imetada: Laps ütleb "ei"
Pavlova NVHaigla Pediatrics. loengud2012
Esitleti oma tähelepanu loengu kokkuvõtte eesmärk on valmistada meditsiini üliõpilastele eksamiteks. Raamat sisaldab kursuse loenguid Haigla Pediatrics, kirjutatud arusaadavas keeles ja on hädavajalik neile, kes soovivad kiiresti valmistuda eksamiks ja andke seda edukalt.
metoodiline arengSündroomset diagnoosi lastehaigused2012
Väljaõppe käsiraamat tutvustas lühidalt diagnostilised kriteeriumid 44 nosoloogia. Äge bronhiit. Bronhioliiti. Äge kopsupõletik. Krooniline kopsupõletik. Bronhiaalastma, pristupnaya jooksul. Rahhiidi. Hüpervitaminoosi D. spazmofilii. Eksudatiivne-katarraalne diathesis. Limfatiko-hüpoplastilise diathesis. Neuro-artriidist diathesis. Merulonefrit. Püelonefriit. Äge neerupuudulikkus. Kroonilise neerupuudulikkusega. Hemolüütiline aneemia. Leukeemia. Puudus aneemia. Aplastiline aneemia. Hemofiilia. Purpur (purpur haigus). Hemorraagiline vaskuliit. Reuma poolt Kisel-Jones-Nesterov. Nakkuslik-allergiline müokardiit. Mürgine nakkuslikud kardiomüopaatia ...
Ed. prof. TA NagaevaJuhised Uuringu metoodika terve ja haige laps2011
Aasta 2., parandatud ja laiendatud, trükk käsitsi kujul süstemaatilisi uuringuid kirjeldatud meetodite eesmärk lapse seisundist, sisaldab järjestust kohaldamise erinevaid metodoloogiaid, kuna standardid, protokollid uurimisel erinevaid elundeid ja süsteeme. Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele lastel teaduskonna meditsiini koolid.
Medical College "Aika"Lühiraja Pediatrics2010
Organisatsioon ennetuse ja raviga laste eest hoolitsemine. Perioodid lapsepõlve ja nende omadused. Antropomeetrilised näitajad lapse arengut. Nimekirja algkujul meditsiinilisi andmeid leida linnaosa lastearst. Vastsündinud laps ja tema eest hoolitseda teda. Eestkoste vastsündinutel. Enneaegne laps ja nende eest hoolitseda. Kõvendid ja kehalise kasvatuse. Haigused vastsündinud.
Evgrafova LEPropedeutika pediaatrias.Muutused. Meetodid anamneesi ja objektiivse uurimise lapse2010
Juhendis vastavalt riigi haridustaseme eriala 060101 "Üldmeditsiini" esitatud klassikalise meetodi anamneesi ja objektiivse uurimise lapse posistemam esile probleemi Laste kehalise arengu ja selle hindamine. Käsitsi soodustab süstematiseerimine teoreetilisi teadmisi Propedeutika kliiniliste erialade arendamine ja täiustamine, et laps läbi. Illustreeritud jooniste, tabelite. Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele, meditsiini ja koolid enese koolituse praktiline koolitus.
Gurovets GV, Kirillov LIKliinik audio-verbaalne häired lastel2010
See kursus on üks eriline distsipliinide ja mängib olulist rolli koolitus patoloogide tulevased õpetajad spetsialiseerunud lasteaedades osakonna koolieelse Defectology defectological õppejõud.
Muradovaga EOLoengud laste nakkushaiguste2010
Esitleti oma tähelepanu loengu kokkuvõtte eesmärk on valmistada meditsiini üliõpilastele eksamiteks. Raamat sisaldab täieliku loengukursuse laste nakkushaigused, kirjutatud arusaadavas keeles ja on hädavajalik neile, kes soovivad kiiresti valmistuda eksamiks ja andke seda edukalt.
Korovin, N. (toim.)Kvalifikatsioonitesti pediaatrias.Muutused (koos vastustega)2010
Kvalifikatsioonitesti pediaatrias.Muutused koostatud vastavalt kvalifikatsiooninõuded spetsialist pediaatrite ja sisu ühtne programm kraadiõppe pediaatria, heaks kiitnud Vene tervishoiuministeerium. Kvalifikatsioonitesti saab hinnata teadmisi arstide eriala pediaatria oleku ajal sertifitseerimine (sertifitseerimise eksamid).
Korovin, NA, Zakharova I.Vitamiinid ja mikroelemendid praktikas lastearst2009
Toitumine lastele ja täiskasvanutele - kõige olulisem tingimus säilitada tervist rahvas. Kuid praegusel ajal Venemaal silmas jätkuvalt sotsiaal-majanduslikud tingimused, vaid väga vähesed inimesed saavad lugeda tasakaalustada toitumist [5,7]. Daily toitumine enamik venelasi lõpus XX sajandi - see on "toit kehv": süsivesikute ja rasvade, ebapiisava koguse loomse valguga, defitsiit vitamiine ja mineraalaineid
1 2 3 4 5