meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  veterinaaria

VETERINARY

AV Lipin, AV Sanin EV ZinchenkoVeterinaar käsiraamat Traditsiooniline ja mittetraditsiooniliste ravimeetodid kassid2002
See viide populaarsem vorm kirjeldab, kuidas esmaabi anda erinevate haiguste kasside ja võimalike õnnetuste, kuidas määratleda, kas teie abi on piisav, või on vaja käsitleda kutselise veterinaararst. Kui teil on kassipojad "probleem" tervisele kivid - alati kontrollida eksperdi ning võtma asjakohaseid ennetavaid meetmeid, ei oota välimuse kõrvalekaldeid kasvu ja arengut. Ennetav hooldus aitab kasvatada terve loom, ja kõik ennetavad meetmed lõppkokkuvõttes alati odavam kui hilisem ravi. See raamat on mõeldud laia lugejad. See aitab teil esmaabi anda ei ole mitte ainult õigel ajal, vaid ka professionaalselt. Mastering oskusi eelnevalt haiglaravi, samuti põhireeglid looma ja hoolitseda nende aitab teil hädaolukorras elu päästa oma lemmiklooma, et võita aega, sest mõnikord on olukordi, kui tulemus ei ole kella, kuid minutit ja isegi sekundit. Kuid me ei tohi unustada, et ükski veterinaar viide ei asenda professionaalset abi, mis võib aidata oma lemmiklooma veterinaararst. Kuid teades väita seda raamatut, saate mitte ainult kindlaks teha, millal professionaalset abi on vajalik, vaid ka paremini ja täpsemalt kirjeldada loomaarst sümptomeid.
AF KarishevaSpetsіalna epіzootologіya2002
Kirjeldatud osnovnі іnfektsіynі zahvoryuvannya vsіh vidіv sіlskogospodarskih tvarin ja takozh ptitsі, Hutrovit zvіrіv, bdzhіl et RIB. Tehke vіdomostі umbes perebіg mis tulevad Borotba s іnfektsіyami tropіchnih kraїn, NIJ mõtetes іsnuyuchih mіzhnarodnih zv'yazkіv stanovlyat Velika zagrozu eest єvropeyskih kraїn. Materіal s kozhnoї hvorobi vikladeno eest єdinoyu kava jaki vklyuchaє її Lühike іstorіyu, stupіn poshirennya, mіru ekologіchnoї et ekonomіchnoї BEZPEKA, zbudnika vastus, patogeneesi, klіnіchnі Leia meie i osoblivostі perebіgu hvorobi, patologoanatomіchnі zmіni, dіagnostiku th diferentsіalnu dіagnostiku hvorobi, lіkuvannya tvarin. Eriti uwagi pridіleno rekomendatsіyam efektivnosti i ekonomіchno obґruntovanih zasobіv profіlaktiki et lіkvіdatsії іnfektsіynih zahvoryuvan mõtetes rіznobіchnogo hoidmine tvarinnitstva ja takozh Suchasnyj lіkarskih i dezіnfektsіynih preparatіv. Sest studentіv vischih agraarmaa zakladіv osvіti III - IV rіvnіv akreditatsії Zi spetsіalnostі "Veterinaarmeditsiini". Mauger Buti korisnim kuulaja FPK et pratsіvnikam teenust veterinarnoї meditsiinis.
Korotonozhkina O. jt.Veterinaarmeditsiini. kassid2002
Artiklid veterinaarmeditsiinis. Sisu: Anneke L. Leipoldt. Veregruppide kassidel. Olga Korotonozhkina. Kalitsiviirusnakkuse kassid. Olga Korotonozhkina. Chlamydia kassid. Ruslan Roshchina. Toksoplasmoos - kaasaegne lähenemine probleemile. Olga Korotonozhkina. Teemal steriliseerimine. Paul Korchanov Natalia Hrameshina. Sünni- ja sünnitusabi. Ruslan Roshchina. Nahahaigused kassid.
Senchenko BSVeterinaar-san uurimine loomse ja taimse päritoluga.2001
Materjalid selles väljaandes on mõeldud harjutada veterinaar- ja sanitaartehnika ekspert lihatöötlemis-, tapamajades, linnuliha töötlemine, turgudel; loomaarstid loomakasvatus, vesiviljelus; loomaarstid teenindavad mesilaid, karusnaha tehases ja nahaparkimine, õpilased veterinaarmeditsiini.
NS Motuzko, Yu Nikitin, AP MartsenyukHandbook of kliinilisi ja bioloogilisi parameetreid loomade2000
Käsiraamat on süstematiseeritud digitaalne materjal kliinilisi ja bioloogilisi parameetreid erinevate põllumajandusloomade liigid, karusloomade ja linde.

Veterinaaridele, zoo-insenerid, laboratoorium, õpilased veterinaarmeditsiini teaduskondadele ja üliõpilastele tehnilise koolides.
Colin J. VogelVeterinaar hobused2000
See raamat on kaasaegne juhend põhjendatud hinnang hobuse töötervishoiu kõik oma süsteemid organismi, samuti väärtuslik teejuht haiguste hobused. Raamat on kirjutatud arusaadavas keeles, sest veterinaararstid ja omanikud hobused, range järgimine teaduslikku terminoloogiat. Ainulaadne stiil esitlus ja kirjeldused haigused, mille arvukus illustratsioonid aitavad lugejal kiirelt leida raamatust vastuseid põletavad küsimused, mille hulgas on loomulikult ülioluline on järgmised: Millised on haiguse sümptomeid; põhjustel, mis põhjustavad haigusi; kuidas aidata haige loomaga. Colin J. Vogel, Bachelor of Veterinary Medicine, mis arsti Veterinary Association maakonna Norfolk, juhatuse liige Briti Veterinary Association. Ta on korduvalt avaldanud nautida suurt edu töötab veterinaarmeditsiinis, on laialt avaldatud veterinaaria vajutage. Permanent korrespondent Briti ajalehe Horza End hagijas '.
Shishkov VPVeterinaar entsüklopeediline sõnaraamat1998
Teadus- ja teatmeteostes, tähestikulises järjekorras, 4000 artiklid sisaldavad mitmesuguseid andmeid veterinaarmeditsiinis. Peamine koht sõnaraamat pühendatud kirjelduse haigused, põllumajanduses, kaubanduses ja koduloomad, sealhulgas kala, mesilased, siidiussid. Suurt tähelepanu pööratakse ka veterinaarmeditsiini ja sanitaarteenistuse, veterinaar- kanalisatsiooni ja desinfitseerimine, veterinaarkontrolli korraldamise küsimustes, veterinaarse abi loomade suur spetsialiseerunud talud ja kompleksid. Õige koht on pöörata probleemidele eluaseme ja söötmine põllumajandusloomadele; hõlmab teoreetilisi küsimusi veterinaarmeditsiini ja sellega seotud erialadel. Lugeja saavad informatsioon bioloogiliste ühtlustamine, samuti normaalne ja patoloogiline anatoomia ja füsioloogia, viroloogia, mikrobioloogia, mükoloogia, ja nii edasi. D. sõnastik 1120str. + Viide 40str tabelis. Väga sobiv valmistamiseks hällid (lühike küsimus-vastus sisulise).
MI RabinovitšiRavimtaimed veterinaarkasutuse1987
Giid tutvustab umbes 200 taime. Arvestades nende lühike botaaniline omadused, kasvu-, farmakoloogilise toime loomadel, näidustused. On räägitud kogumise kord, kuivatamist hoidmiseks ravimite tooraine, samuti vormid loomade kasutamine. Veterinaareesmärgil spetsialistid.
Glagolev PA ja Ippolitova VIAnatoomia põllumajandusloomade põhitõdesid histoloogia ja embrüoloogia1977
Õpik on mõeldud loomaaia inseneri teaduskonnast põllumajandus- ülikoolid. See esitab andmed anatoomia loomade ja lühike teavet tsütoloogia, histoloogia ja embrüoloogia. Anname eriti anatoomiline struktuur linnuliha.

See väljaanne on suuresti töödeldud vastavalt sovremeschschm tasemel teaduse ja praktika. Expanded kirjeldus funktsionaalsed omadused mitmete organite. Täiendada paragrahv "Embrüoloogia" ultrastruktuuris rakkude ja organellid t. D.
1 2 3 4 5