meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi

Intensiivravi, anestesioloogia ja intensiivravi, esmaabi

Pogodin Yi, Ivanov, P. E. et al.Mobilisatsiooni tervise koolitus2006
Juhendaja arutleb peamisi küsimusi mobilisatsiooni koolitustel. Käsitsi valmistatud teaduskonna osakonna mobilisatsiooni ettevalmistamise Tervis Vene Medical Academy of kraadiõpet ja eesmärk on õpetada meditsiini üliõpilastele. See võib olla kasulik, üliõpilased, kraadiõppes osalevad õpetajad meditsiinikoolide, mis on spetsialiseerunud mobilisatsiooni tervise koolitus.
Ed. Grigorjeva EVElustamine ja intensiivravi: kogumine teste ja olukorrast probleeme2006
Kogumise teste ja olukorrast ülesandeid, mille eesmärk on õpetada õpilasi erialade "Üldmeditsiini" ja 040100 "Hambaravi" 040400 haruteed eest Anestesioloogia ja intensiivravi. Test ülesandeid ja juhtumiuuringuid esitatakse põhiteemad distsipliini: Kliiniline füsioloogia kriitiline riikides, teave kliinilise farmakoloogia spetsiifilisi küsimusi Anestesioloogia ja Intensiivravi. Kogumise saab kasutada iseõppimise õpilastele.
abstraktneMinestamine. Kollaps. Shock.2005
Minestamine - definitsioon - patogeneesis - Sümptomid - Esmaabi kokkuvarisemine - definitsioon - patogeneesis - Sümptomid - Esmaabi Shock - definitsioon - patogeneesis - Sümptomid - esmaabi viited
Polushin S. (toim)Juhised Anestesioloogia ja intensiivravi2004
Väga üksikasjalik õpetus Anestesioloogia ja intensiivravi. Sisu: Ülevaade anestesioloogia ja intensiivravi nagu teema Intensiivravi. Eetiliste, õiguslike ja deontoloogilisi aspekte Anestesioloogia ja hingamist. Hindamine funktsionaalse seisundi patsientide ja viise parandatakse ohtlike rikkumiste homeostaasi.
Kassil VL, Vyzhigina MA, LESQUIN GSKunstlik ja abistab kopsude ventilatsioon2004
Juhendid tulemuste põhjal aastaid isiklike tähelepanekute autorite ja kirjanduse andmetel kujutab nüüdisaegsed põhimõtted hingamist, meetodid kunstlike ja abistab kopsude ventilatsioon, tehnikaid ja meetodeid nende kasutamine anesteesia ja intensiivravi hingamispuudulikkus erinevate Genesis. Esimest korda kodumaise kirjanduse detail vedelik ventilatsioon, proportsionaalne abistava ventilatsiooni ja ventilatsioon loobuda surve. Erilist tähelepanu pööratakse tähiste ja vastunäidustused kasutada erinevaid meetodeid hingamist. Sest anesthesiologists, resuscitators, terapeudid, pulmonoloogia, kirurgid, ämmaemandad ja teised arstid tegelevad intensiivravi erinevate patoloogiliste protsesside.
Kolbanov VV, Tsybin AK, Brovko IV Voivod MT, MK Kevradiagnoosiprotokollide, narkoosi ja elustamise intensiivset ravi elutähtsate tingimused haiglas2004
Protokollid Puudutus juhtimise koosnema kahest osast. Esimeses, "Protokoll operatsioonieelse- uurimise, seire ja valik Puudutus tehnikat patsientidel statsionatsionarnyh tingimused" on antud nimekirja kohustusliku ja valikulise kontrolli ja ettevalmistamisel preoperatsioonilisi periood, näitab soovitud tasemel järelevalve ja valik tuimastusmeetoditega sõltuvalt sellest, kuivõrd operatsiooni ja raskust esialgne patsiendi seisundist. Teises osas, "protokollid kõige levinumaid meetodeid anesteesia" tutvustab etappidel anesteesia (eelravimita preoxygenation, induktsiooni, anesteesia alalhoidmiseks ja välja anesteesia), samuti nimekiri vajalikud meetmed ja farmaatsia. Füüsilise seisundi patsientidel hinnati ASA.
Kanus II, Olecko VEKaasaegne viisid mehaaniline ventilatsioon2004
See hariduslik-metoodiline juhend käsitletakse üksikasjalikult levinumaid viise mehaaniline ventilatsioon, ja nende eelised ja puudused, on põhimõtted graafilise järelevalve Ventilatsiooninäitajaid. Uuring juhend on mõeldud arstidele Anestesioloogia ja intensiivravi arstid töötavad intensiivravi osakondades, arstid, internid ja meditsiini üliõpilastele.
Ed. Tšernov ja VI Novikova RIKliiniline füsioloogia ja patofüsioloogia jaoks Anestesioloogide2004
Raamat toob esile küsimusi inimese füsioloogia ja põhilisi seadusi keeruliste patofusioloogilise protsesside kriitiline tingimused tähtsamaid elu tugisüsteemid. Teave kaasaegse põhimõtteid patsientide raviks tugevalt häiritud homöostaasi. Sest anesthesiologists, teised arstid ja Internatuur.
J. Edward Morgan ml. Michael S. MakidKliinilised Anestesioloogia kolmas raamat2003
Kolmas raamat koosneb 17 peatükist Ameerika väljaanne "Kliiniline Anestesioloogia." Nad tegelevad tuimastusmeetoditega kasutatakse erinevat tüüpi kirurgia ja sellega seotud haiguste, samuti rasedatel, eakate ja laste. Käsiraamat on mõeldud anesthesiologists, intensiivravi spetsialistid ja meditsiini üliõpilastele.
Kovaltšuk L. Ya et іn.Anestezіologіya, reanіmatsіya et іntensivna terapіya nevіdkladnih stanіv2003
Õpetamisel posіbniku s Suchasnyj pozitsіy visvіtleno osnovnі võimu anestezіologії, reanіmatsії et іntensivnoї terapії. Sformulovano nayvazhlivіshі fun anestezіologіchnogo zabezpechennya tegevuse vtruchan. Postitatud anatoomilise ja funktsіonalnі osoblivostі zhittєzabezpechennya süsteemid; Patogenees, klіnіki et dіagnostiki їh lammutati. Vidіleno algoritmilise nadannya nevіdkladnoї medichnoї Relief on robot Nurse skladі spetsіalіzovanoї lіkarskoї brigaadi läbi reanіmatsії et іntensivnoї terapії tervisehäired. Kirjeldatud tehnikad dіagnostichnih i lіkuvalnih manіpulyatsіy et operatsіy. Sest efektivnіshogo zasvoєnnya materіalu nahka rozdіlu rozrobleno situatsіynі zadachі et testovі pakkumise enesekontrolli. Sest studentіv vischih medichnih zakladіv I-II rіvnіv akreditatsії, zokrema bakalavrіv Zi spetsіalnostі "Anestezіologіya"; fahovogo vdoskonalennya serednіh medichnih pratsіvnikіv vіddіlen anestezіologії et іntensivnoї terapії. Posіbnik takozh bude korisnim eest іnternіv-anestezіologіv i molodih spetsіalіstіv rіznih rozdіlіv meditsiinis.
1 2 3 4 5 6 7