meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi

Intensiivravi, anestesioloogia ja intensiivravi, esmaabi

Loengudmeistriklass neuroanesthesiology ja neyroreanimatologii2009
Piirkondadevahelise assotsiatsioonilepingu avalike ühenduste anestesioloogid ja resuscitators Põhja Rapada, vene Neurokirurgilised Instituut. Prof. AL Polenov. Peterburis. Esimees meistriklass prof. Kondratiev - osakonna juhataja Anestesioloogia ja intensiivravi RNHI neid. prof. Polenov, ühingu president Anestesioloogide ja Reanimatsioon Loode-.
Shelehov KKNext Kiirabi2009
Juhendis vastavalt riigi haridustaseme tegeleb organisatsiooni meditsiinilise kiirabi parameedik, peamine sündroomide ravi, kirurgia, pediaatria ja teiste kliiniliste profiilid, mis vajavad esmaabi. Esitleti posindromno juhtiv sümptomid, põhjused ja kliiniline pilt, erinevus diagnoosi esmaabi ja taktika Next. Algoritm, Next tegevusi: eemaldamine ja hindamine EKG, vastuvõtmine, kaasaskantavate hingamisaparaadiga, esi nina tamponaadi ja rohkem. Annab alusmaterjal farmakoloogilise rühmade narkootikume teavet nende ühilduvus. Täiendused on tehtud vastavalt standarditele hooldus kiirabi (M3, Moskva, 2007) Käsiraamat on mõeldud parameedikud kiirabi jaama meditsinsoy abi, meditsiini jaamad, tervisekeskused ja õpilaste meditsiinilise Colleges ja koolid.
Kolesnikov MAAnestesioloogia ja elustamine: loengumaterjalid2008
Loengumaterjalid treenimiseks meditsiini üliõpilastele läbida testid ja uuringud. Raamat sisaldab kursuse loenguid Anestesioloogia ja elustamist, see on kirjutatud arusaadavas keeles ja on hädavajalik neile, kes soovivad kiiresti valmistuda eksamiks ja andke seda edukalt. Elustamine - osa kliinilise meditsiini, mis uurib probleeme taaselustamine keha, arendab ennetuspõhi terminali tingimused, meetodid intensiivravi. Praktiline meetodeid taaselustamise keha ühendada mõiste "intensiivravi".
Ülevenemaalise avaliku organisatsiooni "Föderatsiooni Anestesioloogide ja Elustamine"Best Practices "Regional analgeesia sünnitus"2008
Need soovitused esindavad süstemaatilist aidata praktikud otsustamisel. See dokument saab kohandada, muuta või muudetud haiglate ja ei asenda haigla standarditele. Kuna tase seadmed sünnitusmajades võivad erineda, anesthesiologists vastutavad korrektse kohandamise soovitused sätestatud lähenemine oma praktikas. Käesoleva dokumendi: kvaliteedi parandamiseks anesteesia hooldus sünnitaja, suurendada nende ohutust, vähendades tõenäosust tüsistuste suurenenud patsientide rahulolu. Ulatus. Toodud soovitusi põhimõtteid ja lähenemisviise saab kasutada kõikides haiglates pakkudes sünnitusabi kogu territooriumil Vene Föderatsiooni. Käsitletud kasutamine piirkondlike analgeesia meetodid tööjõu analgeesia, anesteesia menetlused kolmanda etapi töö (ülevaatus, manuaalne kontroll emakas, käsitsi eemaldamine platsenta, ja nii edasi. D.).
standarditelePatsientidel pärast südameseiskus2008
Ei intensiivravi Society ega autorid ei vastuta kahjude eest, mis tulenevad tegevuse või otsuste põhineb sisalduva teabe avaldamist. Täielik vastutus patsientide ravi ja tõlgendamise väljaande peab arst. Väljendatud seisukohti on need autorid, ja viited selles avaldamine mis tahes tooteid või meetodeid ei ole kinnitamine kvaliteediga või nõude korral selle tootja poolt.
Praktilised soovitusedRaske hingetoru intubatsiooni2008
Need head tavad on süstemaatiline kogumine soovitusi, mis võivad aidata muuta optimaalne lahendus spetsialist, kes seisavad silmitsi probleemidega turvalisuse ja PPVDP. Soovitused võib muuta, modifitseerida vastavalt kliinilistele vajadustele.
Grupi autoritekiirabi Guide2007
Väljaanne sisaldab teavet kõige levinum hädaolukorra tingimustes, mis võivad muutuda põhjus taotlemisel meditsiinilist abi. See sisaldab kõige kaasaegsema infot hädaolukorras diagnoosi ja kiiret ravi erinevaid äge patoloogiliste seisundite. Esitanud nõukogu ja kahjustatud või haiged isikud, kes on lähedal. Eraldi peatükis tutvustame omadused esmaabi lastele. Self peatükk korralduse kiirabi Vene Föderatsioonis. Mõeldud arstid ja parameedikud kiirabi. Juhised võib olla kasulik ka arstid, Lastearstid ja arstid teiste erialade.
Borodulin VIkiirabi Kataloog2007
Käsiraamat arutleb patogeneesi, kliinilist pilti, erinevus diagnoosi ja ravi raskete haiguste ja tingimused, mis nõuavad esmaabi. Esitatud kardiovaskulaarsüsteemi haiguste ja närvisüsteemis, hingamisteede, kõhu-, äge psüühikahäirete, mürgistus. Tulemused ravimid, mida kasutatakse praktikas esmaabi. Aluspõhimõtted elustamist. Raamat on mõeldud hädaolukorras arstid ja kiirabi ning õendustöötajate. See võib olla kasulik paljudele lugejatele.
Under kokku. Ed. BR GelfandAnestesioloogia ja intensiivravi2006
Raamat on praktiline juhend, mis kokkuvõtvalt esitatud küsimuste kliinilise füsioloogia ja farmakoloogia avaliku ja erasektori Anestesioloogia. Suurt tähelepanu pööratakse valikul anesteesia sõltuvalt kaasuvad haigused, tüsistused anesteesia - nende ennetamiseks ja raviks. Lisaks juhend sisaldab olulist praktikas anestesioloogi resuscitator teavet integreeritud kaalud seisundi hindamiseks patsientidel, operatsioonijärgne analgeesia, vältimine trombemboolia ja stressi kahjustused, seedetrakti. Eraldi lõigud on pühendatud juhtimise sepsise sündroom ja äge kopsu vigastuse. Raamat on mõeldud intensiivravi anestesioloogide, kirurgid, õpetajad, teadlased, meditsiini üliõpilastele.
kasukiirabi Standards2006
Standardid arstiabi - see on loetelu õigeaegse, järjepideva, minimaalselt piisav diagnostika- ja ravivõtted kasutatud tüüpilist kliinilist olukorda.
1 2 3 4 5 6 7