meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  veterinaaria

VETERINARY

Novіtska OVMuidugi lektsіy s bіotehnologії eest studentіv NIJ navchayutsya spetsіalnіstyu jaoks "Veterinaarmeditsiini"2009
Vikladeno osnovnі sätted distsiplіni "Bіotehnologіya in veterinarnіy meditsinі", NIJ pid tund vikoristovuyutsya vivchennya distsiplіni samostіyno pid kontrolli NAUKOVO-pedagogіchnih pratsіvnikіv. Soovitatav vchenoyu radoyu arstiteaduskonna veterinarnoї Natsіonalnogo unіversitetu bіoresursіv i prirodokoristuvannya.
abstraktneBiokeemia luu- ja sidekude.2008
oedinitelnaya kude. Koosseis ja struktuur. Glükosamiinglükaanid. Glükoproteiine. Kiud sidekude. Süntees kollageeni. Biochemical modifikatsioonid sidekoe vananedes ja teatud patoloogiliste protsesside. Tegurid reguleerimise metabolismi sidekude. Luukude. Osteoblastid. Osteocyte. Osteoklastide. Keemiline koostis luu. Luu moodustumist. Tegurid, mis mõjutavad luukoe moodustumisel. Peamised rühmad luuhaiguseid. Luud, hambad ja sidekoe. Osteomalaatsia ja rahhiidi. Patoloogia luud. Erinevus diagnostilised mõned põletikulised haigused alatu.
kursustePulloroz tüüfuse kanadel ja kanad.2008
Sisu. 1. Sissejuhatus. 2. süstemaatika. 3. Bioloogilised omadused Morfoloogilised Kultuuri biokeemilised Stabiilsus Toksikoobrazovanie antigeense struktuuri patogeene. 4. Diagnoos. 5. Konkreetsed profülaktikaks ja immuunsus. 6. Konkreetsed ravi. 7. Järeldus. 8. Viited.
robot KursovaToksikoloogia protoveratrinu et іnshih alkaloїdіv chemeritsі2008
Division of Medicine, farmakoloogia instituut ja toksikoloogia. Sissejuhatus, botaaniline kirjeldus, toimeaineid ja nende omadusi, toimeaineid ja nende omadused, patogeneesi, kliinilist mürgistusnähud mitmesuguseid, patoloogilise anatoomia muutusi, diagnoosimine, ravi, ennetamine, veterinaaria- ja hügieenitarbed hinnangul loomsete saaduste järeldusele, kasutatud kirjanduse loetelu.
väitekiriEpisootilised jälgimine ja korraldamine loomatervishoiu ülinakkavate linnugripp2008
Aasta uurimus teemal Episootilised jälgimine ja korraldamine loomatervishoiu ülinakkavate linnugripi kirjeldatakse epizootology linnugripp, millises riigis registreeritud juhtumeid inimeste nakatumine linnugrippi ja plaan WHO globaalse jõupingutusi, et võidelda gripp, morfoloogia antigeene, kliiniliste tunnuste ja patoloogiliste muutused kõrge patogeensusega linnugripi. Õppinud aste levikut väga nakkav linnugripi ja immuunsuse määratletud pinget pärast vaktsineerimist perioodi vaktsineeritud linnud Akmola piirkonnas.
Kravtsіv R. J., salat VZ, Semanyuk V. I., Freyuk DV, Yaroshovich I. G.Veterinaar radіologіya in zapitannyah i vіdpovіdyah2008
In posіbniku navedenі vіdomostі s sihtasutuste yadernoї fіziki, radіoekologії, radіobіologії, radіotoksikologії, promenevih urazhen (GOST R i hronіchna promenevі hvorobi, urazhennya shkіri, vіddalenі naslіdki promenevih urazhen) kombіnovanih urazhen (promeneva vigastus, mis іnfektsіya) profіlaktiki i terapії radіatsіynih urazhen, radіatsіynoї veterinaar- sanіtarnoї sanitaar-ja epidemioloogilise, radіoіmunologії, dozimetrії et radіometrії, teadmiste yakih neobhіdnі lіkarevі veterinarnoї meditsiin Yogo praktichnіy dіyalnostі. In knizі kirjeldatud bіologіchna kokkupuude radіoaktivnih vipromіnyuvan i zakonomіrnostі mіgratsії radіonuklіdіv in rіznih ob'єktah bіosferi. Kohaline uwagi zvertaєtsya ettevõtte profiili radіometrichnogo et dozimetrichnogo kontrolli ob'єktіv veterinaar- ilmne, kirjeldatud sfäärilise vikoristannya radіonuklіdіv in agrarnіy nautsі i praktitsі. Õpetus posіbnik triptühhon s urahuvannyam vimog Bolonskoї deklaratsії et rozrahovany kohta studentіv vischih õpetus zakladіv III-IV rіvnіv akreditatsії, SSMSC navchayutsya eest spetsіalnostyami: "Veterinaarmeditsiini", "Tehnologіya virobnitstva et pererobki produktsії tvarinnitstva", "Tehnologіya zberіgannya, konservuvannya et pererobki piima" "Tehnologіya zberіgannya, konservuvannya et pererobki m'yasa", "Ekologіya et administraatorid navkolishnogo seredovischa".
BF Bessaraabia AA Vashutino, ES VoroninLoomataudi2007
Õpikus "Nakkushaigused loomade" sisaldab rohkem kui 150 haiguse üksused. Materjal kõigi haiguste kohta ühe korra. Leiame epidemioloogilise haiguse tunnused; peegeldab ideed inkubatsiooniperioodi milline on muidugi ja kliinilisi ilminguid haiguse vorme; kirjeldab kõige iseloomulikum patoloogilised muutused; kirjeldab põhilisi diagnoosi, ravi ja ennetamist; antud skeemi likvideerimiseks haigus, täpsustades piiravaid meetmeid.

Et paremini tagada materjali andmed esitatud tabelis-graafiline esitlus, illustratsioonid on esitatud eraldi värvi lisab. Lõpus artikkel lühikese nimekirja suuremate kontroll.

Ülikooli õpilane eriala "Veterinaarmeditsiini".
GD Nekrassov, IA SumanovaSünnitusabi, günekoloogia ja loomade paljunemise biotechnics2007
Teaduslik väljaanne kirjeldab anatoomiliste tunnuste ja funktsioonide suguelundeid meestel ja naistel põllumajandusloomade, koostamise metoodika ja sperma hindamine, füsioloogia ja biotechnics viljastamise ja embrüo siirdamine, füsioloogia ja patoloogia raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgsel perioodil, vastsündinud haiguse ja rinnavähi alusel operatiivne sünnitusabi, Andro-loogiline ja sünnitusabi arstlik läbivaatus.

Mõeldud õpilastele igasuguse koolituse distsipliini "sünnitusabi, günekoloogia ja biotechnics tõuaretus." See on kirjutatud vastavalt käigus vastavalt nõuetele hariduse kohta, erialast kõrgharidust erialal 311200 - "Tehnoloogia põllumajandussaaduste tootmise ja töötlemise." Saab kasutada koostamisel õpilaste põllumajandustoodete kolledžid, ettevõtjad, kunstliku viljastamise, zoovetspetsialistov taludes.
Thief MF, Frolov VP, Circo SAVeterinaar-san uurimine põhitõdesid tehnoloogia standardiseerimise zhivotnodstva tooteid.2007
Distsipliin "Loomade tervis uurimine põhitõdesid tehnoloogia ja standardimise loomsete saaduste" (lühendatult "vetsanekspertizy") uurib meetodid veterinaar-san ja techno-keemiliste uuringute loomsete saaduste (liha, kala, munad, piim jne) ja taimse (mesi, köögiviljad , puuviljad, juurviljad ja teised.) päritolust ning otsustada, kuidas neid rakendada. Lisaks Läbivaatusobjekti on vetsan-tööstusliku tooraine (vill, suled, alla ja teised.).
Kursuse projektUuring ülemiste hingamisteede, ülevaatus kompimise rinnus2007
Sisu. Sissejuhatus. 1. Methods uuringujuhtide ülemiste hingamisteede. 2. õppematerjali. 2.1 omadusi subjektide loomadel. 2.2 ratsiooni ja selle analüüs. 2.3 ajakava ja selle analüüs. 2.4 Analüüs zoohygienic loomade heaolu. 3. Uuringu tulemused. 4. järeldus. 5. kirjanduse loetelu.
1 2 3 4 5