meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  haigusliku anatoomia

Patoloogiline anatoomia

Milovanov APLahkamistele põhjuste emade suremuse2003
Milovanov Andrei Petrovitš - meditsiinidoktor, professor, mis vastab liige Loodusteaduste Akadeemia juhataja patoloogilise anatoomia (direktiiv -. MD, professor LV Kaktursky) Research Institute of Human morfoloogia TKHO, Moskva kesklinna konsultant surmajärgse uuringud. Sisu: Nõuded RHK-10 kohta analüüsi põhjuste emade suremusest. Gestatsiooniaeg ümberkorraldamine naise keha, sünnitus ja sünnitusjärgne periood. Omadused üldise patoloogilise reaktsioone. Algoritmid lahkamine surnud rasedad naised sünnitusel ja sünnitusjärgsel emaka uuring. Esialgne sünnitusabi põhjused ema surma. ema haigus, komplikatsioonid raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgsel perioodil. Tingimused võrreldes kliiniliste ja Surmajärgne diagnoose.
Muutis akadeemik MA PaltsevaVooruloengute patoloogiline anatoomia2003
Soovitatav Haridus- ja metoodiline ühendus meditsiini ja farmaatsia haridust vene ülikoolides õpetamise vahend meditsiini üliõpilastele. Kursus koosneb loengute patoloogiline anatoomia programmi meditsiini-üliõpilaste vastu 2002. aasta lõpus iga loengu nimekirja soovitatav illustratsioonid. Autorid usuvad, et õpik, juhend praktiliste harjutuste, satiin ja loengud - minimaalne õppematerjalid õpilastele ja õpetajatele, mis on oluline arengut patoloogiline anatoomia.
Sõrmed MA, Anichkov NMhaigusliku anatoomia2001
II osa maht 2 õpiku koosneb 9 peatükist, mis sisaldab teavet haiguste neerud ja kuseteede, naiste ja meeste reproduktiivse süsteemi, rinnanäärmed, patoloogia raseduse ja sünnitusjärgsel perioodil, haigused lapseeas ja lapsepõlve, endokriinsüsteemi haigused, haiguste lihasluukonna, nahk, närvisüsteemi ja meeleelundite. br> Sest meditsiini üliõpilastele.
Sõrmed MA, Anichkov NMhaigusliku anatoomia2001
I osa Köide 2 õpik koosneb 7 peatükki, sealhulgas informatsioon südamehaiguste ja veresoonkonna haigused vererakkude ja luuüdi, haigused lümforetikulaarsüsteemis, nakkus- ja parasiithaigused, hingamisteede haigused, seedetrakti, maksa ja pankrease. Teine maht õpik on peamiselt suunatud kõigi erialade üliõpilastele meditsiini koolid. Siiski võib osutuda kasulikuks arstid, sealhulgas patoloogide, samuti teiste liikmetega kliiniliste, meditsiinilis-bioloogiliste ja bioloogiliste toite.
Sidorova ODPatoloogiline anatoomia šokk1997
Complex bioloogiline nähtus "šokk" üksikasjalikult patofüsioloogiast sektsioonis, kus see nimetatud äärmuslikes tingimustes. Laskumata detailidesse, märgitakse ära ainult patofüsioloogine aspekte, mida me peame mõistma patofusioloogilise muutusi, mis kaasnevad šokk reaktsiooni.
Avtandilov GGPõhitõed patoloogia tavadele1994
Kaasaegne lahangul, et parandada haiguse diagnoosi. Professionaalne ja töökoha nõuetele arsti-patoloog ja patoloogia osakonna töötajad. Mortem ja kontorisse. Nõuded ruumidele ja seadmetele pvatologoanatomicheskogo osakonda. Eeskirjad ja kord Surmajärgne uuring. Eemaldamine ja lahkamine uurimine elundeid. Mõned funktsioonid Surmajärgne uuring iseloomuga seotud patoloogia. Omadused õuede puu surnud imikuid ja lapsi. Making lahkamine aruande, diagnoos, epikriis ja surmatõendid. Uuring biopsia ja kirurgilised isendid.
I. MedvedevPõhitõed patoloogia seadmed1969
Patoloogilised tehnika hõlmab kõiki võtteid ja meetodeid kasutatakse Surmajärgne uuring. Eeskätt puudutab see peamine allikas meie meditsiini teadmisi - avades inimese organismi, siis toiduvalmistamise demonstratsioon narkootikumid, st muuseumi äri, võttes materjale erinevate uuringute, korrektne ja eesmärk rekordi protokolli patoloogilised muutused, mis on aluseks thanatological järeldused .. ja Palsameerimise laipade ja nii edasi. Kõik need volrosy kirjeldab erinevate autorite ja üks mõra meetod, mis suudab Explorer igal juhul ei ole olemas. Iga meetod teatud olukordades võib olla hea, teised - on vähe kasu. Meetodi valik sõltub täielikult dissector, võttes arvesse iseärasused iga juhtum. Juhend dissector haiglates ja meditsiini üliõpilastele Kolmas väljaanne, parandatud ja laiendatud.
Hruschelevski E., G. Sperl-Zeyfridova§ laipade lootel ja vastsündinul1962
In "surnud sektsioonis looted ja vastsündinud", keskendusime eelkõige neid patoloogilisi muutusi, mis esinevad kõige sagedamini, samuti haiguste vaevalt diagnoositud lahangul. Mõned vähem levinud kahjustused koheldakse skemaatiliselt. Me mõistame, et tegelik töö võib olla vigu ja puudusi, sest see on esimene juhend omataoline, ja me oleme tänulikud lugejad kõigi kommentaare ja täiendusi.
1 2