meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
põhilinepsühholoogia →  akmeology

 acmeology

Belov VGPsycho-Akmeologichesky toetust noorukite kuritegeliku käitumise: mõiste, mudel, tehnoloogia2010
Abstract väitekirja jaoks kraad psühholoogilise teadused. Eriala: 19.00.13 - arengupsühholoogia. Teaduslik nõustaja - Ph.D., Ph.D., professor Galina Biryukova.
Busygina I.Ettevõtte turvalisuse Akmeologichesky baasi korralduse produktiivne toimetulekut2010
KOKKUVÕTE

väitekirja kraad psühholoogia

Eriala 19.00.13 - arengupsühholoogia (psühholoogiline teadused)

Töö osakonna töökeskkonna ja psühholoogia professionaalne töö Federal State Institution of Higher Professional Education "Venemaa Teaduste Akadeemia Avaliku Halduse all President Vene Föderatsiooni"
Orestova VRAkmeologichesky mõiste kindlaks riigiteenistujate2010
KOKKUVÕTE

väitekirja kraad psühholoogia

Eriala 19.00.13 - arengupsühholoogia (psühholoogiline teadused)

Töö osakonna töökeskkonna ja psühholoogia professionaalne töö Federal State Institution of Higher Professional Education "Venemaa Teaduste Akadeemia Avaliku Halduse all Venemaa presidendile"
paks NNIsiksuse arenguks Ajaperspektiiv: kultuurilis-ajalooline lähenemine2010
KOKKUVÕTE

väitekirja kraad psühholoogia

Eriala: 19.00.13 -Psihologiya Arengu psühholoogia
võrevoodiakmeology2009
Pakilise probleemi ja acmeology. General metodoloogilisi lähenemisi. Roll ja koht Acmeology muu hulgas humanitaarteadused. Saades acmeology teaduslik suunas. Ananiev rolli acmeology. Bodaleva rolli acmeology. Täiskasvanueas ja küpsuse: sisu mõisted. Man üksikisikuna ja professionaalne. Põhimõte determinism. Kogemus õpib indiviidi elus perspektiivid tänapäeva teadus. Sotsiaalkultuuriline tüpoloogia üksikisiku elu strateegiaid. Psühholoogia: sisu rolli, konkreetsed ilmingud. Psühholoogia isiklikku arengut mees. Isikliku kultuuri akmeologicheskij nähtus. Tegurid isikliku Acme. Sisemine tingimused Acme inimeste saavutus. Eneseteadvus oma olemuselt. Praktika Akmeogramm arengut. Võrdlus kahe kultuuri (Europ. Ja idas.) Arendamine eneseteadvus. Mõiste eneseteostuseks ja Maslow psühholoogia. Võistlevad inimene. Võistlevad inimene. Tõsi ja ametliku edukat karjääri. Proffesiogram ja individuaalsetele vajadustele õpetaja-psühholoogi. Roll ja ülesanded õpetaja-psühholoogi kaasaegne haridus ruumi. Koostoime psühholoog ja õpetajate haridusalane tegevus. Kutse-eetika praktilise psühholoogia.
Zazykin VGTäpne sõnaraamat akmeologicheskij2009
Autor - koostaja prof. VG Zazykin, akmeologicheskij täpne sõnaraamat "on metoodiline tugi loetav osakonna töökeskkonna ja psühholoogia professionaalne töö autor erikursus" Sissejuhatus acmeology ". See kogutud ja süstematiseeritud Akmeologichesky põhimõisted ja kategooriad kajastavad praegusel selle arengut ja riigi teadus. Eriti kehtib see sõnastus Occupational eesmärgid, selle teema, objekti ja ülesanded.
Ekimchik OAKognitiivne ja emotsionaalse komponendid armastuse igas vanuses inimestele2009
Moskva: Vene Teaduste Akadeemia Institute of Psychology. Abstract väitekirja jaoks kandidaadi kraad psühholoogilise teadused, eriala 19.00.13 - arengupsühholoogia (psühholoogiline teadused). Juhendaja: Doctor of Psychology, professor Tatiana L. Kryukov.

Abstract.

Objekt: armastust vanuse ja psühholoogilise nähtusega.

Teema: kognitiiv-käitumuslik, emotsionaalsed ja käitumuslikud komponendid armastusest ja nende tegurite noorukieas ja täiskasvanuna.

Eesmärk: korrelatsioonis omadused väljendavad kognitiiv-käitumuslik, emotsionaalsed ja käitumuslikud komponendid nähtus armastust inimesi eri soost, vanusest ja perekonnaseisust.

Üldine hüpotees: kognitiivsed ja emotsionaalsed komponendid tunded armastuse on omavahel tihedalt seotud, ja emotsionaalne komponent määrab kognitiivne. Mõlemad komponendid sõltub mitmetest teguritest, sealhulgas vanus, sugu, perekonnaseis ja inimene.

Sisu.

Hetkeolukord armastuse teaduskirjanduses. Love interdistsiplinaarse probleem.

Armastus ja kiindumus psühholoogiline nähtus. Love noorukieas ja täiskasvanuna. Ülevaade praeguse teadusuuringute psühholoogia armastuse erinevatel perioodidel inimelu. Seksuaalse ja soolise aspekti tundeid armastusest igas vanuses inimestele. Empiiriline uurimus kognitiivsed ja emotsionaalsed komponendid tunne armastust noorte ja täiskasvanueas inimestel. Peamised menetluse etappidel ja meetodeid. Kohanemine tehnikaid mõõtmiseks täiskasvanud romantiline kiindumus stiile ja armastust. Ettekanne ja arutelu Uuringu tulemused.
Karabushchenko NBNähtus eliit: ajaloolise ja psühholoogilise alused ja areng2009
Väitekiri on pühendatud uuringus probleeme psühholoogia eliiti. Paber esitleb psühholoogiline mõiste eliit, sh uuringu metodoloogilised integreeriv elitopsihologicheskogo lähenemisviisi uuring psühholoogia eliit, kategooriline ja kontseptuaalne aparaadid, genees ja areng elitologicheskih ideid eri aegadel ja eri valdkondade teaduslike teadmiste teoreetilise mudeli eliit psühholoogia kõige olulisem psühholoogiline moodsate Vene eliiti (poliitiline, ärieliidile, kultuurilise ja intellektuaalse) väärtuses acmeology arendada üksikute sätete psühholoogiline mõiste eliit. Uuringu tulemused saab kasutada loengud ja erikursusi elitologicheskoy psühholoogia, psühholoogia ajaloos, isiksuse psühholoogia, samuti praktikas psühholoogilise teenuste korraldamise nõuandva töö õpilastega.
Plugina MIAkmeologichesky mõiste professionaalse teket kõrgkoolis prepodavateley2009
KOKKUVÕTE

väitekirja kraad psühholoogia

Eriala 19.00.13 - arengupsühholoogia (psühholoogiline teadused)

Töö osakonna töökeskkonna ja psühholoogia professionaalne töö Federal State Institution of Higher Professional Education "Venemaa Teaduste Akadeemia Avaliku Halduse all President Vene Föderatsiooni"
Bobrischev AAPsycho-akmeologicheskaja mõiste psühholoogiline valmisolek sportlaste top oskused võitluskunstide võimu2009
ülevaade

väitekirja kraad psühholoogia

19.00.13 - arengupsühholoogia; 13.00.04 - teooria ja meetodid füüsilise ettevalmistuse, sportliku treeningu, parandades ja adaptiivne füüsilise ettevalmistuse

Töö osakonnas füüsilise ettevalmistuse gou VPO Peterburi Ülikooli riik Fire Service of EMERCOM Venemaa.
1 2 3 4 5