meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
põhilinepsühholoogia →  Sissejuhatus elukutse "psühholoog"

Sissejuhatus elukutse "Psühholoogia"

läbivaatusPsühholoog funktsioone, psühhoterapeut, psühhiaater2011
Distsipliin - Sissejuhatus kutsealal psühhiaater - isikuomadused, vastutus. Psühholoog - vastutus, isikuomadused, sotsiaalse funktsiooni funktsioon kooli psühholoog. Psühhoterapeut - Psühhoteraapia. Kokkuvõte kujul võrreldes laua.
hällidSissejuhatus elukutse2011
Sisuliselt psühholoogilist abi isikule. Probleem objekti ja meetodi psühholoogia. Peamised suunad psühholoogia. Mõiste "Praktiline psühholoogilist tehnikat." Erinevad põhjused meetodite liigitamine praktilise psühholoogia. Probleem efektiivsuse hindamiseks psühholoogilist ravi. Loodusteaduste ja humanitaarabi paradigmad psühholoogia. Sihid ja eesmärgid psühholoogilist abi. Probleem tugevneb ja samoaktivizatsii klientidele psühholoogilist abi. Peamine strateegia psühholoogilist abi. "Psühholoog" spetsialist mudel probleem. Probleem arengu ja enesearendamise psühholoogi kutsetegevuses. Probleem tähenduses kutsetegevuse psühholoog. Liike ja tasemeid isiklikku ja tööalast enesemääramise psühholoog. Psühholoog kui võimalik "vahendaja" inimese ja kultuuri. Basic eetilisi vastuolusid ja probleeme töö psühholoog. Peamine eetiline võrrelda tava psühholoog. Põhinõuded on moraalsed väärtused ja praktilise metoodika. Põhiline organisatsiooni töö põhimõtted psühholoog. Psühholoog staatuse erinevates organisatsioonides. Alused psühholoogilise suhtlemist liitlasriikide spetsialistid ja "kliendid". Erinevalt organiseeritud elanikkonnale ja töö konkreetsete klientidega. Ülevaate elukutse "psühholoog". Psühholoogia erialase tegevusena. Ajalugu psühholoogikutse. Psühholoogia kui teadus aktiivsus. Psühholoogia kui rakendusliku ja praktilise suunas. Ülevaate arengut inimese elukutse. Probleem arengu ja enesearendamise professionaalne psühholoog. Eetilised probleemid enesemääramise professionaalne psühholoog. Professional isiksuse psühholoogia üliõpilased. Psühholoogia tudeng subjektina haridus- ja ametialase tegevusega. Psühholoogia erilise pedagoogilise praktika. Võimalusi parandada professionaalse psühholoogi.
Stasenko VG"Elukutse psühholoogi tänapäeva maailmas"2010
Sissejuhatus. Ülevaate elukutse "psühholoog". Kirjeldus elukutse. Kui vajadus psühholoogid täna? Provintsi põhiteadmised psühholoogia. Peamised professionaalselt olulisi omadusi psühholoogi isik. Lisavõimalusi elukutse, samuti vahe psühholoogi ja terapeudi psühhiaatri. Miks tulevad eriala "Psühholoogia"? Miks raha maksta psühholoogi? Mis on "hea või pädev" ja "halb või kirjaoskamatu" psühholoog? Eetikakoodeksi (eetiline) konsultant psühholoog. Millist nõu tuleks psühholoogi potentsiaalsed kliendid valides pere või üksikute psühholoogia? Müüdid ja tegelikkus ümbritseva psühholoogi elukutse. Müüdid ja psühholoogilist reaalsust. Müüdid psühholoogid. Müüdid psühhoanalüüsi. Müüdid NLP (neuro-keelelise programmeerimine). Müüdid hüpnoos. Müüdid koolitusi. Müüdid kuulmise protsessi. Müüdid psühholoogiline nõustamine Interent. Müüdid stress, enesetapud, vägivald, kaotus pere (lahutus).
abstraktneNõuded psühholoogi kabinetis2010
Sissejuhatus sihid ja eesmärgid psühholoogi kabinetis asukoha bürooruumid kontoris Organization Psühholoog Organization tööruumi Design kabineti Järeldus viited
abstraktneProfessionaalselt põhjustatud hävitamine isiksuse psühholoog2010
Distsipliin - Psühholoogiline tingimustes edu professionaalse töö psühholoogi professionaalne tekitatud purustusi isiksuse psühholoog. Õppustel ja psühholoogilisi võtteid arengu professionaalselt olulisi omadusi (PVC) Psühholoog: võime tulevikku planeerida.
abstraktneEetilised põhimõtted töös psühholoog2010
Sissejuhatus. Eetilised põhimõtted psühholoog. Konfidentsiaalsuse põhimõtet. pädevuse põhimõte. Põhimõte ei kahjusta. põhimõtte järgimine. Objektiivsuse põhimõte. Vastutuse põhimõtet. Põhimõte eetilisi ja õiguslikke pädevusse. Põhimõte kvalifitseeritud psühholoogiline propaganda. Põhimõte kliendi heaolu. Põhimõte professionaalset koostööd. Põhimõte on teavitada klienti eesmärkidel ning uuringu tulemused. Põhimõte moraalsete ja positiivset mõju kutsetegevuse psühholoog. Järeldus. Viiteid.
ZankovskySissejuhatus elukutse2009
Sisu. Psühholoogia kui teaduslik distsipliin World psühholoogilisi teadmisi. Tavapärane psühholoogia. Teaduslik psühholoogia. Applied Psychology. Psühholoogia ajaloos kui teadust Psühholoogiline teadmisi antiikajal ja keskajal. Psühholoogiline teadmisi XV - XIX sajandil. Moodustamine psühholoogia eraldi teadus. Ajalugu XX sajandi psühholoogia. Tasumata Vene psühholoogid ja nende panus maailma psühholoogilise teaduse. Filiaalid psühholoogia ja sellega seotud erialade ja selle koht süsteemis of Sciences. Filiaalid teadusliku psühholoogia. Psühholoogia Sidemed teiste teaduste ja tema koht süsteemis Teaduste Modern probleemid ja arengusuunad psühholoogia. Kutsetegevuse psühholoog. Psühholoogid on professionaalne kogukond. Psühholoogikutse. Teaduslikud uuringud kui psühholoogilisest aktiivsus. Praktiline töö teatud tüüpi psüühiline tegevus psühholoogid. Haridus psühholoogilise teadmisi nagu mingi psühholoogiline tegevus. Professionaalne kogukond psühholoogid. Alad psühholoog. Psühholoog Educational Psychology õigusalal psühholoogia valdkonnas sotsiaalsete suhete konsultant psühholoogi psühholoogi meditsiini valdkonnas psühholoogia sport psühholoogi organisatsioon. Eetiline, professionaalne ja isikuomaduste psühholoog kutsetegevuse psühholoogi eetika. Professionaalne psühholoog kvaliteeti. Isiksus psühholoogid kvaliteeti. Spetsiifilisus haridus- ja kutseõppeasutuste psühholoogide ettevalmistus professionaalse psühholoogi välismaal. Ettevalmistamine professionaalse psühholoogi Venemaal.
Lezhnina LVValmis koolipsühholoogia kutsetegevuse: sammud, mehhanismid, tehnoloogiate teket2009
KOKKUVÕTE

väitekirja astet

Doctor of Psychology

Eriala: 19.00.07 - Pedagoogiline psühholoogia.
Warren MansellSa - peen psühholoog. Kuidas veenda teisi2008
Autor see raamat ei ole mitte ainult suur jokker, vaid ka suurepärane nõuandja. Ta õpetab, kuidas veenda teisi, et olete - peen psühholoog. Et õppida, kuidas enesekindlalt rääkida kaasaegse mõistete psühholoogia ja lõi oma koostööpartnerid teadlikkust teadmisi tõelised põhjused teo või arvamust, sa ei pea paks maht õppis psühholoogia klassikaks. Piisab õppida aluspõhimõtted vestlus kaasaegse psühholoogia, õppida mõned olulised sõnu ja väljendeid, ja on hea huumorimeel. Nagu peaaegu kõigis valdkondades psühholoogia ja isegi terminoloogia on lahendamata konfliktid, siis on võimalik laiutamine isegi kogenud psühholoogid.

Raamat on mõeldud kõigile neile, kellele meeldib teha mulje need tema ümber tõstmine.
Haridussüsteem standard Vabariigi ValgevenePsühholoog. Psühholoogiaõpetaja2008
Sisu. Ulatus. Normiviited. Põhilised mõisted ja definitsioonid. Üldsätted. Täpsustav iseloomulik spetsialist. tase ettevalmistamise nõuded. kuni haridusprogramm nõuetele. Koosseisu haridusprogramm. arendamise õppeprogrammi nõuetele. tingimuste täitmise kohta haridusprogramm nõuetele. Tüüpiline õppekava. Nõuded kohustusliku minimaalse õppekava sisu ja pädevust valdkondades. sisu ja korralduse praktilised nõuded. Nõuded kvaliteedi tagamiseks õppeprotsessi. Nõuded lõplikku seisu sertifitseerimise lõpetajatele. Bibliograafia.
1 2 3 4