meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
põhilinepsühholoogia →  Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika

Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika

Gubini VA, Zagoryuev ALNoorte Keskendu sõjalis-kutsetegevuse2011
Artiklis tutvustatakse tulemusi raskusastme määramisel keskenduda sõjalise ja erialase tegevuse erinevate rühmade tänapäeva noored. Valimis, sealhulgas rühma priori kontrastsuse professionaalne valik (keskkooli õpilased, gümnaasiumide õpilased sõjaväestatud kadetid vvuzov ja ajateenijad) standardiseerida diagnoosimiskompleks VPN. Selgus kolm taset VPN, erinevalt esitatud iga sotsiaalne grupp: negatiivne, neutraalne ja positiivne kutsesuunitluseks.
kursustePsühholoogilised omadused isiksuse naised sõdurid2010
Teoreetiline alus teadust tööde Rusalova VM, Egorova MS pühendatud psühholoogia individuaalseid erinevusi, samuti töö Maklakov AG, Perfilova O. jt., Mis on pühendatud probleeme professionaalne psühholoogiline valik sõjaväelased. Praktiline tähtsus uuringus on välja selgitada sotsiaal-demograafiliste ja psühholoogiliste omadustega sõjalise mehed ja naised.
Zuyev YFSõjaline pedagoogika2010
Päritolu ja areng sõjalise pedagoogiline arvasin Venemaal on tihedalt seotud võitlus rahvaste meie kodumaa vastu mitmed välisriikide sissetungijad. Ajalugu noorte koolitamine täita oma sõjaväe kohustus ulatub sajandite. Kuid märgatav areng sõjalise pedagoogika algab alles perioodiga loomine regulaarne jõud - armee ja merevägi ajastu Peter 1.
abstraktneTerrorism Venemaal2010
Sissejuhatus. Mõiste terrorismi ja selle tüübid. Mõiste ja olemus "terrorism". Tüübid terrorismi ja rühmad. Terrorirünnaku Domodedovo. Järeldus. Loetelu kasutatud allikate ja kirjanduse. Lisa.

abstraktneOrganisatsioon haridusliku töö koolis VASuhomlinskogo2010
sissejuhatus

VASuhomlinskogo ja ideede võitlus nõukogude pedagoogika 60s

Elu tee VASuhomlinskogo.

Peamised pedagoogilisi ideid VASuhomlinskogo.

järeldus

kirjandus
kursusteMõju õigustalituse alusele suhted väed2010
Distsipliin - konflikt

Sisu.

Sissejuhatus. Sõjaline personal. Inimestevahelised suhted sõjalise keskkond. Suhted kui sotsiaal-psühholoogiline nähtus. Suhted sõjaväelise kollektiivne. Meetodid seoste uurimisel sõjalise kollektiivne. Empiirilised uuringud. Tulemused parameetriline Sotsiomeetria. Uuringu tulemustest. Järeldus. Viiteid. Rakendused.
diplomPsühholoogiline abi noorte sõdurite ummikus characterological ilmestavad kliendikeskse grupi psühhoteraapia2010
Objekti uuring on noored sõdurid ummikus characterological rõhutamine.

Teema teadus - psühholoogilist abi noorte sõdurite ummikus characterological ilmestavad kliendikeskse grupi psühhoteraapia. Käesoleva töö - teha kindlaks peamised psüühilised omadused noored sõdalased ummikus characterological rõhutamine ja paljastada põhi osutamise tingimused ja arendada meetod psühhoteraapia abi nagu sõjaväelased, et tõhustada nende tegevuse raames kohanemist sõjaväeteenistus.
abstraktneEnnetamine leviku tõkestamiseks narkootikumide väeosade2010
Mis on narkootikumid. Relvajõudude ja narkomaania. Narkootikumide kuritarvitamise, märke ja nende kasutamise tagajärgi. Derivaadid kanepit. Opiaatide. Uinutid, rahustid. Stimulandid. Hallutsinogeenid. Lenduvad narkootilise toimega. järeldus
Kislitsyna A.Tunnused isikliku kohanemise potentsiaal ajateenijad2010
Abstract väitekirja jaoks kandidaadi kraad psühholoogilise teadused. Eriala: 19.00.01 - üldine psühholoogia, isiksuse psühholoogia, psühholoogia ajaloos
Diagnoos riigi sõjalise distsipliini jagunemisel2010
rikkeotsing teooria ja praktika kaasaegse sotsiaaltöö. Eesmärgid, põhimõtted ja põhisuunad diagnostika tegevust ametnikud haridus- struktuure. Diagnoos sõjalise distsipliini üksuse tegevust hariduslike ametnikud (näiteks tuvastada eeskirjade rikkumise suhe). Vooskeemi diagnoosi riigi sõjalise distsipliini seadme (näiteks avastamiseks volitatud eeskirjad vastastikuse rikkumised). Järeldus.
1 2 3 4 5 6 7 8 9