meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
põhilinepsühholoogia →  psühholoogia

psühholoogia

Ermolaeva MVDevelopment Psychology: õpik tudengitele kirjavahetus ja kaugõpe2003
Mõiste Käesolevas kasutusjuhendis on keskendunud eesmärkidele, mis on ees muidugi "Psühholoogia". See muidugi ei peaks mitte ainult suurendada chastnonauchnogo eruditsioon õpilane eriala "Psühholoogia", kuidas lahendada mitmed seonduvad metoodilisi probleeme: luua selge kaasaegse ülevaate arengu ontogeneesi (spetsifikatsioon oma eripära, rõhutades põhipunkte mehhanismide uurimiseks arengu tuvastamiseks sõlmpunkte on süsteemi teoreetilised kontseptsioonid ja empiirilised teadmised), moodustub eriline mõtteviis (määratletud peamised põhimõtted riikliku psühholoogia, kaasaegne tüüpi teaduslik ratsionaalsus, kaasaegne arusaam kategooriad "arendamiseks", "sotsialiseerumine", "kasvab").

Käsiraamat on ehitatud nagu juhend lõikude muidugi vaatepunktist riikliku psühholoogia ja illustreerib põhisätted kursuse programmi "Psühholoogia" väljavõtteid klassikute teoseid vene psühholoogia, samuti autoriteetse tänapäeva teadlased selles valdkonnas.
Kuraev GA, Pozharskaya ETpsühholoogia2002
Teaduse vaimse arengu laps - laste psühholoogia - sündis filiaali võrdlev psühholoogia lõpus XIX sajandil. Praegu laste psühholoogia kui filiaali teadmised on kaks globaalset jagu - psühholoogia ja arengupsühholoogia.

Psühholoogia - on teadmiste valdkond keskendub psüühilised omadused eri vanuses laste. Arengupsühholoogia - on vallas teadmisi, mis sisaldab infot seaduste vanuses transformatsioone psühholoogia lapsi. Psühholoogia ja psühholoogia lapse arengu on lahutamatult seotud teadus.
Khukhlaeva OVDevelopment Psychology: noored, küpsus, vanadus2002
Väljaõppe käsiraamat on suunatud spetsiifika täiskasvanu arengu tulevikus eluviisi, näitab tüüpilist probleeme ja ilminguid noor, küps ja vanaduse, analüüsitakse omadusi täisikka perioode. Näitan rahulolu inimese tingimused oma elu õnne, suhet eluviisi mees ja tema füüsilist tervist.

Raamat on adresseeritud üliõpilaste psühholoogia õppejõud kõrgkoolides.
OV Skripchenko, LV Dolinska, ZV OgorodnіychukVіkova et pedagogіchna psihologіya2001
Õpetus posіbnik "Vіkova i pedagogіchna psihologіya" rozrahovany kohta vikladachіv i studentіv pedagogіchnih vischih õpetus zakladіv ja takozh Mauger Buti korisnim vsіm, hto Hoca i rozshiriti poglibiti svoї Znannya s Tsikh Galuzo psihologії.

In proponovanomu posіbniku sistematizovano i esitatakse naynovіshі vіdomostі s vіkovoї i pedagogіchnoї psihologії, SSMSC neobhіdnі maybutnomu vchitelyu, vihovatelyu, psühholoog, sotsіalnomu pratsіvniku.

Probleemid pedagogіchnoї psihologії analіzuyutsya autorite osnovі osobistіsno-dіyalnіsnogo et vchinkovogo pіdhodіv in zagalnomu kontekstі peamiselt tendentsіy rozvitku suchasnoї osvіti in Ukraїnі.
Kulagina I. Yu, Kolyutsky VNPsühholoogia: täielik elutsükkel inimarengu2001
Kui õpiku psühholoogia (arengupsühholoogia) peegeldab kogu elutsükli, mis võtab inimesi. Leiame vanuses arengu- lapseeas, varases lapsepõlves ja alushariduse, põhikooli ja noorukieas, noorukieas, noored, küpsuse ja hiline suguküpsus. Jälgi isiksuse võimalusi, sõltuvalt suunast. Teoreetiline ja faktiline materjal esitatakse LA traditsioon psühholoogiline kooli Vygotsky, Leontiev, DBElkonina.

Käsiraamat on suunatud õpilaste psühholoogilise teaduskondade pedagoogiliste instituutide ja ülikoolidega, kuid see võib olla kasulik ka laiemale publikule - õpetajate, lapsevanemate, noorte, huvi psühholoogia
Muhhin VSPsühholoogia: fenomenoloogia areng, lapsepõlve, noorukiiga1999
Õpik tutvustab küsimusi fenomenoloogia üldisele arengule ja ontogeny sünnist noorukieas. Autor näitab, et lapse areng on läbi oma tegevuse. Enesetäiendamist meest peetakse kahel viisil: kui sotsiaalne üksus ja unikaalne individuaalne. Raamat tutvustab autori kontseptsiooni aluseks olevate mehhanismide arengut inimese ja tema sotsiaalse elu.

Õpik on suunatud üliõpilastele psühholoogiliste ja pedagoogiliste võimete pedagoogilise ülikoolid, psühholoogid, samuti kõik, kes on huvitatud probleeme psühholoogia.
Ja Kulagin, Yu.Psühholoogia (lapse arengut sünnist kuni 17. eluaastani)1999
Käsiraamat kirjeldab teoreetilisi seisukohti juhtiv kodu- ja välismaiste teadlaste valdkonnas laste psühholoogia, see annab aimu vanusest norm ja peamised arengusuunad lapse teistele vanusegruppidele.

Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele, õhtul ja kirjavahetus ülikoolikliinikute.
Abramova GSpsühholoogia1999
Probleemid psühholoogia, arutatakse raamat on allutatud peateema - inimese teke, suhtumine, pakkudes oma täielikku olemasolu meie väljakutse, muutes ja mõnikord ohtlik maailmas. Raamat on adresseeritud üliõpilased, psühholoogid, filosoofid, sotsioloogid ja kõigile neile, kes on huvitatud probleeme kaasaegse psühholoogia.
Abdurakhmanovi RAOntogeny inimese psüühilised protsessid ja isiksuse1999
Üldine iseloomustus psühholoogia. Põhilised lähenemisviisid ontogenees psüühika ja isikupära. Omadused aastaselt. Põhilised etapid vanuses inimese arengule.

See soovitas haridusministeerium Vene Föderatsiooni õpik üliõpilastele
Averin VAPsühholoogia laste ja noorukite1998
Raamat on süstematiseeritud tuntud psühholoogiline fakte elu lapse sündi teismeliste tuvastada ja näidata lugejale mehhanism tema vaimset arengut.

Rekomnduetsya töötajad koolieelsete lasteasutuste, õpetajad, sotsiaaltöötajad, et luua tingimused normaalseks vaimse arengu laps ja läbiviimisel psychodiagnostic ja korrigeerimise meetmed.
1 2 3