meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  Internal Medicine

sisehaiguste

Shapovalova S.Farmakoteraapia põhi sisehaiguste ja nende tüsistustega2009
Soovitused arstidele
abstraktneInternal Medicine2007
Vältimatu arstiabi ambulatoorse aspiratsioonipneumooniat lastel haiguste koolon Crohni tõbi glomerulonefriit Astma CHD. Stenokardia Infektsioosne müokardiit angioödeem Pneumokonioos Kopsupõletik kopsuturse podagra neerupuudulikkus tsirroos Peptilised haavand haavandiline koliit
Makolkin VI Ovcharenko SIInternal Medicine2005
5. väljaanne õpik (4 lahkus 1999. aastal) ja tutvustas olulisi muudatusi, mis peegeldavad tänapäeva põhimõtteid klassifikatsioon, diagnoosimine ja ravi sisehaiguste, mis kajastub ka hiljuti avaldatud riiklike ja rahvusvaheliste soovitustega. Meelespea ja ülesandeid laiendati ja täiendati. Sest meditsiini üliõpilastele.
AI Kuzin, AA Vasiliev, MA Cherednikova, OV CamererDiagnoos ning düslipideemia patsientidel metaboolne sündroom2003
Juhised on mõeldud perearstid, kardioloogid, kliinilise farmakoloogile, endokrinoloogi, toitumisspetsialistid, üldarstid, vanemate klasside õpilaste meditsiinilise ülikoolides.
Fedyukovich NIAnatoomia ja füsioloogia2003
Käsitsi esile küsimused normaalse inimese anatoomia ja füsioloogia, võttes arvesse uusimaid saavutusi bioloogiliste ja arstiteadus. Peetakse sisu, eesmärkide ja tähtsuse käigus inimese anatoomia ja füsioloogia, lühike ajalooline visand nende arengu probleemid anatoomia ja füsioloogia privaatne.

Õpilastele meditsiini koolid eriala "Õde".
ToolkitKasuta Rahvusvahelise statistiline klassifikatsioon haiguste ja tervisega seotud, kümnes Läbi (RHK-10) praktikas kodumaise meditsiini2002
Poliitika käsitsi sätestatakse ühtne lähenemine kasutamise kliiniline diagnooside statistiliste dokumentidega salvestamise surmapõhjuste ja haigestumuse elanikkonnast, ja soovitusi valiku esmane diagnoos mitu riigid selle kasutamise haigestumise ja suremuse statistika. Ühtne nimekiri RHK-10 koodid mitmeid diagnostilisi termineid kasutatakse kodumaise meditsiini praktikas ja ei ole selge, terminoloogilise analooge ICD-10. Käsiraamat on mõeldud ainult meditsiinipersonalile statistikud, arstid, üldine tervislik seisund, patoloogide, tervis administraatorid.
I. Denissov, BL MovshovichÜldarstiabi. Internal Medicine - internologiya2001
Praktiline juhend annab vajalikud ja piisavad esimest kontakti arst (perearst, esmatasandi arsti) andmed diagnoosi, ravi ja ennetamine levinumaid sisehaiguste. Esimene materjal on esitatud seoses tegevuse perearst. Suurt tähelepanu pööratakse organisatsiooni ravi näidustused erinevate ravi osutamiseks vältimatu abi prehospital faasi. Bioeetika lähenemine patsiendile kajastub kirjeldus psühholoogiline ja sotsiaalne seisund patsiendi teavet haiguse olemust patsiendile ja tema pereliikmed. Eriline koht on antud küsimusi taastusravi ja hindamise kriteeriumid ravi efektiivsust. Meditsiiniline läbivaatus kaaluda nelja aspekti: uurimise ajutise töövõimetuse, tervise- ja sotsiaalseid, sõjalise, meditsiini ja professionaalse (põhi- ja perioodiline kontroll). Käsiraamat on mõeldud arstidele igasuguste ambulatoorse kliinikud, pakkudes esmast meditsiinilist ja sotsiaalset abi. Kasulik info vältimise ja ambulatoorset ravi leida kliinilise elanikud, internid, meditsiini ja üliõpilasi.
Oslopov VN, Sadykov R. R. Shamkinasõidu ajalugu2000
Poliitika juhend annab detailse skeem haiguslugu näiteid konkreetsete proovid meditsiinilisi andmeid patsientide erinevate patoloogiate siseorganite

Käsiraamat on mõeldud üliõpilastele III aasta meditsiinikoolide
LoengudHaiguste seedetraktis ja sapiteede1999
Haiguste seedetraktis ja sapiteede. Krooniline hepatiit. Maksatsirroos. Enamik maksapuudulikkus. Krooniline gastriit. Haavandtõbi. Kuseteede infektsioon. Äge glomerulonefriit. Krooniline glomerulonefriit. Krooniline püelonefriit. Kroonilise neerupuudulikkusega. Krooniline mittespetsiifilised kopsuhaigused. Krooniline bronhiit. Bronhiaalastma. Kroonilised kopsuhaigused südame. Kopsupõletik. Pleuriit. Hematoloogia. Leukeemia. Aneemia. Omandatud rauapuudusaneemiaga. Thrombocytopathy.
VG Perederiy, SM TkachKliiniline õpetus sisehaigused1998
Loeng kirjeldab kaasaegse mõistete etioloogia, patogeneesi, kliinilist avaldumist, ravi ja ennetamine raskete haiguste siseorganite. I köide sisaldab loenguid südame ja hingamisteid.

Sest meditsiini üliõpilastele, internidele ja arstid -terapevtov.
1 2 3