meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  veterinaaria

VETERINARY

Kursuse projektbalantidioza sead2010
Sisu töö sisaldab järgmisi punkte: patogeene. patogeen bioloogia. Patogenees ja puutumatus. Patoloogilised muutused. Haiguse sümptomid. Diagnoos. Ravi. Ennetus- ja tõrjemeetmeid. Järeldused ja soovitused. Kirjandus. Brjanski riigi Põllumajanduse Akadeemia
kursusteKeisrilõike väikesed lemmikloomad2010
Määramine haiguse etioloogia. Patogenees kliinilised nähud Eristusdiagnoos ravi Ennetamine En tööd. Omadused töökoht. Tekkis sünnitusabi patoloogia. . Sagedus esinemise valitud haigused. Kulutõhususe erinevate töömeetodite. Soovitused ennetamiseks sündi kõrvalekaldeid, mis viivad keisrilõige toimingu teostamiseks. Järeldus Viited Viited
Belov, AD Danilov EP, Dukure IIkoer haigused2010
Kokku osa raamatust räägib, kuidas koerad fikseerimine, meetodite kliiniliste uuringute süsteemide ja organite viise terapeutiline mõju organismile ja narkodoos. Eriline osa esitatakse mittenakkuslike, kirurgia, günekoloogiliste ja kasvajaliste haiguste, infektsioonid ja infestatsioonid. Veterinaareesmärgil spetsialistid.
kursustePatologoanatomіchny roztin et laevad Veterinaarmeditsiini2009
Metoodiliselt posіbnik kohta vikonannyu kursovoї robotid studentіv IV - V kursіv Zi spetsіalnostі 7.130501-veterinaarmeditsiinis / I. M. Schetinsky, LM Drebot AV Zahar'єv, A. Yu Ulyanitska, Je B. Іrnіdenko, OS Kochevenko // Harkivi Derzhavna akademіya veterinaararst. Major patologіchnoї anatomії, roztinuі patofіzіologії. - H.: RVV HDZVA 2009. c. 14 (kasvas. Movoyu)
Kursuse projekt"Zoohygienic, san - ökoloogiline hindamine Piimatoodete - talus 800 lehma farm" Ilyinsky "2009
Sissejuhatus 1. lühikirjeldus karja poole. 2. Täismõõduline uuring kariloomade rajatis. 2.1 üldskeemi ettevõtte plaani hindamine hoonetes; 2.2 kava ja lõik loomakasvatushoonete nende teket ja kirjeldus. 3. Selgitus kriitilise infrastruktuuri parameetrid ja veterinaaria - sanitaarmeetmetele: 3.1 arvu loomade eest; 3.2 reservinõude arvutamise allapanu vaja ruumi, et salvestada see; 3.3 sanitaar - hügieeniline omadused veevarustus, arvutamist veevajaduse ja määrav jõud veevarustusseadmesse; 3.4 arvutamine sõnniku väljund nõuded sõnniku ja reovee määratletud jagunemine vajalik kogus sõnnikut, et nende seadet; 3.5 rutiini ja hügieenimeetmed; 3.6 vastu võetavate keskkonnameetmete. 4. määramise tingimused optimaalsed loomapidamine: 4.1 optimaalse parameetrid mikrokliima loomakasvatushoonete; 4.2 suuruse arvutamise ventilatsiooni ja soojuse tasakaalu; 4.3 vastavust põhiparameetrid nõudeid loomade heaolu valdkonnas normidele. 5. Sanitaartehnika - hügieenimeetmed hangete ja sööda kasutamine. Järeldus. Viiteid.
Kursuse projekt"Farm 178 peade noorloomade"2009
Selgitus protsessi sisendandmete ja põhilised tehnoloogilised-cal lahendusi. Tehnoloogiline areng skeem üldplaneeringu ettevõtte võtetele. Moodustamine mahu planirovachnyh muutes kariloomade ehi-mine. Normid aladel ja mõõtmed põhilised tehnoloogilised elemendid-mulle-mine. Selgitus objekti elatist võimalusi ja tehnoloogilisi lahendusi-mine. Summa kindlaksmääramine skotomest. Arvutamine vajadusi ja pesakonna varud, vajalikud vahendid selle kiriku-mine. Arvutamine veevajaduse ja veevajadus määratlus võimu veevarustuse seadmeid. sõnniku toodangu arvutamisel, nõuded sõnniku eemaldamine ja kanalisatsioonisüsteemide määratlus vajalik kogus sõnnikut. Määramine optimaalsete tingimuste loomapidamine. Optimaalne parameetrid mikrokliima loomakasvatushoonete. Mahu arvutamine ventilatsiooni ja soojuse tasakaalu. Optimeerimine loomulik ja kunstlik valgustus ruumides ,. Nõuete täitmise põhiparameetrite sisu tööstuse normidele. Järeldus. Viiteid.
Maismaaloomade tervishoiu eeskirja2009
Selleks et Maapealse kood ja artiklite 5, 9 ja 10 Põhikirja iga riik tunnustab OIE Keskbüroo õigus säilitada otsese suhtlemise veterinaarasutustega, et riigi või selle territooriumil. Teateid või teavet, saadab OIE tegeleda Veterinary Authority peetakse suunatud riigi käitumine, millest nad koosnevad.
läbivaatusVeterinaar-san uurimine loomakasvatussaaduste ja hügieeni põllumajandusloomade2009
1. Kirjelda lühidalt (kuju, suurus, värv) ja muuta süsteem - visand topograafia lümfisõlmed pea, siseorganid ja rümbad kariloomi. 2. Sunnitud loomade tapmine oma majapidamises (asukoht ja tapmise, põhjuseid ja viise realiseerimise liha, võrrelda olemasolevate reeglite ja teha vajalikud järeldused). 3. Veterinaar-san uurimine tapasaadused loomade mürgitus. Tunnused veterinaar-san uurimine liha ja lihatooted toiduainete turgudel (dokumentatsioon, tarne reeglid, jada kontroll ja uurimistöö meetodid). 4. Piimatooted (tehnoloogia tootmise ja veterinaaria-san uurimine).
Baljit Yu, Maikanov BS, Zhanabayeva DKVeterinaar-san uurimine loomakasvatussaaduste koos saastumine võõrkehadega.2009
Lühikirjeldus peamine biogeensete inimtekkelised ja radioaktiivsete võõrkehasid loomsete toodete ja meetodite identifitseerimine ja määramine jääkkogustest neist. Paber esitleb korras laboratoorse ja harjutustunnid.

Metoodiline juhend on mõeldud üliõpilastele, põllumajandussaaduste ülikoolid, üliõpilased bioloogilist funktsiooni.
VN MitinEsmaabi väikesed lemmikloomad2009
Käesolev väljaanne - väike ringkäik era probleeme esmaabi väikesed loomad, mis mõjutavad teavet riigi kodus apteegid, põhitõdesid elustamist, trauma, sünnitus, nakkuste ennetamiseks ja parasiithaigused.
1 2 3 4 5