meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  kardioloogia

KARDIOLOOGIA

abstraktnesüdame rütmihäired2010
Põhiline elektrofüsioloogilised mõisted. Patogenees. Diagnoos. Kliiniline tähtsus. Ravi. Tahisistolicheskoy ja emakaväline arütmia. Bradisistolicheskie rütmihäired ja blokaadid.
abstraktneangiin2010
Sissejuhatus. Sordid angiini. Stenokardiasümptomeid. Risk angiini. Ennetamine stenokardia. Kuidas teha kindlaks stenokardia ilma täiendavaid uuringuid? Mis laboratoorseid uuringuid tuleks teha? Avarii stenokardia ravi. Ravi stenokardia.
abstraktneSüdame-veresoonkonna haigused2010
Äge südamepuudulikkus. Vältimatu arstiabi. Südame tegevuse häired. Harva südamelööke. Sagedased südame kokkutõmbeid. Spasmilise kokkutõmbumine südame. Müokardiinfarkti. Stroke. Südame massaaž. Elustamine.
abstraktnemüokardiinfarkti2010
Sissejuhatus Põhjused müokardiinfarkti sümptomid müokardiinfarkti Forms müokardi Tegureid arengut müokardiinfarkti ennetamiseks müokardiinfarkti tõenäosus haigestuda tüsistused müokardiinfarkti tüsistused müokardiinfarkti Ägeda müokardiinfarkti esmaabi müokardiinfarkti Abi enne saabumist "kiirabi" müokardiinfarkti velmama peaks suutma iga müokardiinfarkti loetelu kasutatud allikate
väitekiriSeade vere voolukiiruse mõõtmiseks2010
Paberist kirjanduse analüüsi põhjal vunktsionalnaya põhimõtet ning elektriahelate, arvutus ühe seadme komponente. Diplomi sisaldab peatükke ökoloogia ja majanduse.
Kryukov NN, Nikolaev EN, Poljakov VPSüdame isheemiatõbi (kaasaegse aspekte kliinikus, diagnoosimine, ravi, ennetamine, taastusravi, teadmised): monograafia.2010
Raamat tutvustab ühine terminoloogia, kliiniliste liigitus, levimus, eriti etioloogiat, patogeneesi, kliinilist avaldumist ja tänapäeva trend kõige levinumad südame isheemiatõbi ja nende tüsistustega - südamepuudulikkus, rütmihäired ja juhtivus. Andmed kliinilise ja laboratoorse ja instrumentaalse diagnoosimist patoloogia. Näitab metoodika konservatiivne ja kirurgiline ravi primaarse ja sekundaarse preventsiooni, põhineb tõenditel põhineva meditsiini. On näidatud, et diagnostika tõhususe laboratoorse ja instrumentaalse sõelumine. See annab kõige olulisem kliinilist, laboratoorset ja instrumentaalne diagnostika kriteeriumid, näidustused ja vastunäidustused invasiivsete uurimismeetodite ja ravi südameoperatsiooni. Tuginedes avaldatud andmete ja meie enda kogemus määratletud diagnostiliste ja taktika, esitatakse põhiliste õigusnormide uurimisel ajutise töövõimetuse ja taastusravi patsientide südame isheemiatõbi. Väljaanne on mõeldud perearstid, kardioloogid, sisearstid. See võib olla väga huvitav kasvatajad, residendid ja õpilaste vanemate kursuste meditsiini koolid kardioloogia muidugi.
hällidMeetodid uuring funktsionaalse seisundi veresoonkond2009
Elektrokardiograafiat, phonocardiography, ehhokardiograafia, reograafia seadmed, mehanokardiografiya, apekskardiografiya, kinetocardiography, roentgenocardiography ja teised.
kursusteEHF - ravi. Kasutamine ravis südame - veresoonte haiguse2009
Alused EHF-teraapia EHF mõju raku mehhanism ja kohaldamise EHF-teraapia EHF-ravi kardiovaskulaarsete haiguste
Soovitused Vene Medical Society for arteriaalse hüpertensiooni ja ülevenemaalise Teaduslikud Kardioloogide SeltsiDiagnoos ja ravi hüpertensiooni2009
Lähtuvalt sellest dokumendi lähtuti soovitused hüpertensiooni raviks European Society for Arteriaalne hüpertensioon (ESH) ja Euroopa Kardioloogide Seltsi (ESC) 2007. aastal ja 2009. aastal ning tulemused suure Vene uuringuid probleemi hüpertensioon. Nagu eelmises versioonis soovitusi, väärtus vererõhku peetakse üheks osaks kogu süsteemi kihistumine (kokku) kardiovaskulaarse riski. Kokku kardiovaskulaarse riski hindamisel võetakse arvesse suurt hulka muutujaid, kuid suurusjärku vererõhk on otsustav, sest tema kõrge ennustav väärtus. Tase vererõhk on kõige juhitud muutuva kihistumise süsteemis. Nagu kogemus näitab, arsti tõhusust ravi iga patsiendi ja saavutada edu vererõhu kontrolli elanikkonna hulgas tervikuna sõltub suuresti sidusust ja sisehaiguste ja kardioloogid, mis annab ühe diagnostiliste ja terapeutiliste lähenemist. On see probleem on peetud oluliseks valmistuses soovitusi.
VR Weber, G. Gajewski, Shelekhova LIRütmihäired. Algoritmid diagnoosimiseks ja raviks. EKG Atlas2008
Alused elektrokardiograafilisi diagnoosi, diagnoos südame rütmihäired, diagnostika algoritme ja arütmiate ravis. Samuti esitleme üldine algoritm EKG tõlgenduse atlase nende tõlgendamine EKG. See on mõeldud vanemate õpilaste meditsiinilise ülikoolid, internid, residendid ja arstid.
1 2 3 4