meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
põhilinemeditsiin →  Tervis ja sanepidkontrol

HÜGIEEN JA SANEPIDKONTROL

abstraktnehallitus2010
Sisu: Sissejuhatus. Põhjustab. Võib tuua suurt kahju tervisele. Ennetamine esinemise ja tõrjemeetmeid. Hallitusseente Peterburis. 2010. Fotod osad seinad ja laed hallitanud.
NS SolyanikMetodichek juhendamise ja kontrolli ülesanded teadusharus mikrobioloogia, füsioloogia, toitumine, hügieen2010
eriala 260502 «Tehnoloogia toodete ühiskondliku toitlustamise» / ​​eesmärk distsipliini omandamine on teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskuste valdkonnas morfoloogia ja füsioloogia mikroorganismide, füsioloogilised alused toitumine, töötervishoiu ja hügieeni.
abstraktneEnnetamine seedetrakti häirete. toiduhügieeni2010
Valgud. Rasvad. Süsivesikud. Hügieenilised väärtus mineraalid ja vitamiinid elanikkonna toitumises. Toidumürgitus. Energia kaudu omastamise hindamine. Äge toidumürgituse nemikrobnoy iseloomuga. Toidumürgitus bakteriaalne.
testidisikliku hügieeni patsiendile. Toitlustamine patsientidel2010
See sisaldab testi küsimused ja vastused patsientide eest hoolitseda. Jaroslavli Riikliku Meditsiini Akadeemia.
IG KonstantinovaKuidas vabaneda rottidel, hiirtel ja kodumaiste kahjurid2010
Probleem näriliste ja putukate kahjurid, varem tundus juhitamatu, asjakohased ja ajakohased. Hämmastav võime kahjurite kiiresti kohaneda kasutatud ravimitest põhjustab inimene leiutada uusi viise, kuidas neid hävitada. Selles raamatus on mõned viise, kuidas suhelda olmekahjurite, mis tegelikult vabasta teid probleemi väljatõstmine sissetungijate eest.
Vastavalt materjalide rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni teaduskonverentsidelInnovatsioon üliõpilased valdkonnas veterinaarmeditsiinis bioloogia, ökoloogia ja zootehnika. Kaasaegne probleeme kaubandus, kaubandus konsulteerimist ja kauba läbivaatamise.2010
Artiklid tulemuste kokkuvõtlik doktorandid eri piirkondadest Venemaa, Kasahstani ja Valgevene kõige paljulubavad alus- ja rakendusuuringute teadus. Materjalid on koostatud teadusliku ja pedagoogilise töötajad, spetsialistid ja üliõpilased.
läbivaatusKord õhukaitsemeetmed2009
Sissejuhatus; Atmosfäär, kui objekti kaitse; Kaitse meetmed atmosfääri; Arhitektuurne planeering kaitsemeetmete õhurõhust; Seadusandlike meetmete kaitse õhurõhust; Tunnused õiguslikku korda õhku; Põhilised õiguslikud vahendid õhu kaitse; Järeldus; Viiteid.
programmEnnetamine haiglanakkusi (HAI)2009
MPI spetsialistid peavad olukorda kontrollida nakkushaiguste kogu regiooni planeerimiseks meetmeid, et vältida sissejuhatuse ja nakkuse levikut haiglates. Nad peaksid teadma, epidemioloogia HAI, peamised põhjused kasvu, majandusliku kahju ja levimus selle haiguse haiglates erinevates valdkondades. Selleks, et vältida HAI pakkuda epidemioloogilist ohutust diagnostika ja ravi protseduuride ja suutma organiseerida nakkustõrje põhineb epidemioloogilised diagnostika andmed. Selleks hoidke elementi epidemioloogilise analüüsi haigestumuse teada etappidel kohtumisel seatud eesmärgid. Kasutage suunas "Concept ennetamise haiglanakkustele" kaasaegse normdokumentidega tööd tervishoiuasutustes jaoks planeeritakse ennetavaid ja anti-epideemia meetmeid.
läbivaatusFüsioloogilised ja hügieeniline väärtus toidud. Energia kaudu omastamise hindamine2009
Sissejuhatus. Füsioloogiline roll ja hügieeniline väärtus valke. Füsioloogiline roll ja hügieeniline väärtus rasva. Füsioloogiline roll ja hügieeniline tähtsust süsivesikuid. Füsioloogilised ja hügieeniline hindamine oluline mikrotoitaineid. Vitamiinid. Energia kaudu omastamise hindamine. Järeldus. Viiteid.
õppevahendTervis. loengukursuse2008
Haridussüsteem-metoodiline juhend vastavalt programmi distsipliini "hügieen" Üldiselt elukutsete üksus õppekava valdkondades 032 100 - "Kehakultuuri" ja eriala 032101 - "Kehakultuuri ja spordi" kirjeldab põhiosaks teoreetilise distsipliini. Seda saab kasutada, et määrata materjali uuritud distsipliini, samuti õpilaste iseseisvat tööd. Mõeldud õpilastele teaduskonna kehakultuuri ja spordi. Kas olla suureks abiks õpetajatele, treeneritele korraldamisel teoreetiline ja koolitusi.
1 2 3 4 5