meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
« eelmine järgmine »

ФFabry haigus (fabry angiokeratoma, fabry sündroom angiokeratoma hajus, düstoopilise pärilik Lipidosis)

D. Fabri (Fabry J.) (1860-1930) - Saksa nahaarst.

Retsessiivne seotud X-seotud pärandist. See avaldub acroparesthesia iseloomulik nahakahjustused (angiokeratoma), hüpertensioon, müokardi isheemia ja ajuisheemia noortel neerupuudulikkus. Surm ureemia, vaskulaarne ajukahjustuste pärast 30 aastat.

Anesteesia ja IT põhineb häired. IF 01:40 LLC.

Favism (puudust glükoos-6-fosfaadi dehüdrogenaasi)

See on üks levinumaid kaasasündinud haigused (1% USA mustanahaliste, elanike Ida ja Vahemere), puudulikkusega seotud punaste vereliblede ensüüme. Ensüümi puudulikkus, annab NADPH sünteesi erütrotsüütide suurendab nende tundlikkust hapniku ja tekitab purustusi. Mõned ravimid suurendavad protsessi. Hemolüüs ja aneemia võib tekkida pärast kasutamist sulfoonamiidid, fenatsetiin, penitsilliini, streptomütsiini, klooramfenikooli, isoniazid, primakvina, kiniini, kinidiin, parenteraalne K-vitamiini, metüleensinisest, suurtes annustes aspiriini. Patsientidel seda haigust ei ole võimalik taastada normaalne kujul methemoglobiini pärast kasutades naatriumnitroprussiidiga ja prilokaiin, mis välistab nende kasutamise. Tavaliselt kriis areneb 2-5 päeva pärast ametisse järgmiste ravimitega. Pretsipiteeriv teguriks võib saada bakteriaalse infektsiooni.

Anesteetikumid tavaliselt ei põhjusta hemolüüs, kuid selle arengut tüsistus operatsioonijärgsel perioodil võib viidata haiguse.

Fancon'i aneemia (pantsütopeenia, Fancon'i sündroom, Fancon'i aplastiline anemchts, Fancon'i sündroom)

GF Fancon'i (Fancon'i G.) (1892-1973) - Šveitsi lastearst Zürichi.

Varasemast on autosoomne retsessiivne viisil. See on omamoodi aplastiline aneemia. Seal pantsütopeenia: aneemia, trombotsütopeenia ja neutropeenia. Reprodutseerita defekt DNA on näidatud suurenenud tundlikkus röntgenikiirgus, nii röntgenkiirgust tuleb välistada kõigil ravi. hemoglobiini vähenes järsult suurenenud loote hemoglobiin. Aneemia on näidatud 1. eluaastal. Koos hüperpigmentatsioon, mikrotsefaalia, kõõrsilmsuse, jagades suulage, lühike kasv, südame defekte ning kuse-suguelundite süsteem. Hetkel on verejooks limaskestade, naha petehhiatest, suurenenud vastuvõtlikkus bakteriaalsete infektsioonide (sageli haavandiline stomatiit). Mõningatel juhtudel sündroom Fanconi tõttu väljendatakse rikkumisi proksimaalse neerutorukesse funktsioon arenenud hyperaminociduria, glükosuuria ja giperfosfaturiya. Seal on polüuuria, polüdipsiast, metaboolne atsidoos tõttu vesinikkarbonaadi kaotus, dehüdratsioon, lihasnõrkus tõttu hüpokaleemia, neerupuudulikkus. Fosfaadi kadumine võib kaasa tuua dwarfism ja osteomalaatsia. Vastab vastupanu vitamiini Patsiendid võivad saada kortikosteroidide ja androgeenide. Hilisemates etappides haiguse tõttu ureemia võib tekkida sekundaarne vasaku vatsakese puudulikkus. Ravi on tavaliselt kasutatakse erütrotsüütide, punaseid vereliblesid.

Tehes intubatsiooni tuleb arvestada suurenenud veritsus minimaalne trauma. Ajal ettevalmistamisel ja läbiviimisel anesteesia on vaja teha parandus vee ja elektrolüütide tasakaalu.

Fancon'i aneemia

Vaata. Fancon'i aneemia.

Farber tõbi (lipogranulematoz levitatakse)

C. Farber (Farber S.) (1903-1973) - Ameerika lastearst.

Autrsomno retsessiivne pärilikkust. Surm pervYs eluaastatel. Kardiomüopaatia, neerupuudulikkus. Juhul juuresolekul kõri lipogranulematoza võib olla raske intubatsiooni. Valides tooteid anesteesia kaaluda organi kahjustused.

Farmerovskie valgust

Kopsufibroos. Patsiendid võivad saada hormoonid.

Anesteesia vajalik hormonaalne kate. On vaja arvestada raskusest hingamishäirete.

Felty sündroom

On vormis reumatoidartriidi kombinatsioonis leukopeenia (1 kuni vähem kui 2000 mm) ja hepatosplenomegaalia. Teda peetakse üheks vormid idiopaatiline purpur. Hetkel on aneemia, neutropeenia ja sagedasi infektsioone.

Patsiendid võivad saada kortikosteroide, mis nõuab hormonaalsed kate operatsiooni ajal (vt. Nagu idiopaatiline purpur).

fenüülketonuuria

Autosomaalne-retsessiivne pärilikkus. Kaasasündinud põhjustatud haigust ainevahetushäired fenüülalaniini suurenes selle sisu vereseerumis, uriini ja kogunemine selle metaboliitide. Avaldub koldeid aju ja seljaaju kahjustused liikumise ja lihastoonust, rikkudes melaniini ainevahetust. On epilepsiahood ja hüpoglükeemia.

On suurenenud tundlikkus opioidid ja barbituraadid. Soovitatav sissehingamisel induktsiooni.

feokromotsütoomi

Kasvaja chromaffin rakkudes neuroektodermaalsed päritolu. See võib eraldada või osa mitu endokriinsüsteemi adenomatoosi tüüpi II ja III. Tavaliselt lokaliseeritud neerupealised, kuid 10% juhtudest ka teistes valdkondades: .. aordikaarde, emakakaela põimik, põis jms Ehk kahepoolse lepinguga ja pahaloomuliste kasvajate. Ohtlik ületootmine adrelalina, noradrenaliini. Peamised sümptomid on kramplik hüpertensiooni koostoimes triaad: suurenenud higistamine, tahhükardia ja peavalu. Surm tekib tavaliselt tagajärjel südamepuudulikkuse, südamelihase infarkt või insult okarda. Ravi seisneb kirurgiline eemaldamine kasvaja ja pärast korrigeerimist-blokaatorid (prasosooni fenotoolamiin, labetalooliga) ja P-blokaatorid.

Anesteesia lehe ravimid, mis ei põhjusta stimuleerimine sümpaatilise närvisüsteemi, invasiivsest hemodünaamiline jälgimistehnikaid. Regional anesteesia pole kaitstud Postsünaptilistele retseptorid reageerivad järsk suurenemine kontsentratsioon veres ringlevate keteholaminov.

Ravimid, mis võib põhjustada vererõhu tõusu (nt atropiini) in premedikatsioonita hõlma. Sest rahustid optimaalset kombinatsiooni bensodiasepiinide, morfiin ja Skopolamiini.

Induktsioon on võimalik teostada bensodiasepiinide või barbituraadid, anesteesia säilitamise - lämmastikoksiid koos enflyuranom või isofluraangi (halotaanita, halotaanita ei ole soovitatav) ja mitte-depolarisatsiooni lihaslõõgastid (vekuroonium, atrakuuriumiga).

Laryngoscopy peab olema teostatud tausta sügav anesteesia, eelistatavalt lidokaiini pärast intravenoosset manustamist 1-2 mg / kg fentanüüli ja 100-200 mg / kg.

Vältimiseks või leevendamiseks hüpertensioon võib ispolg Call-siid 1-2 mikrogrammi / kg ja fenotoolamiin.

Patsientidel ägedas faasis haiguse vedeliku tavaliselt vähenenud, nii operatsiooni ajal ja anesteesia infusiooni vasodilaatorid ja neid kasutatakse järelevalve all CVP.

Pärast ligeerimine veenid äravool kasvaja võib tekkida hüpotensioon, mis nõuab kontsentratsiooni alandamine lenduvate agent, kasutuselevõtu plasma asendajad ja infusiooni norepinefriini.

Tegemist võib olla kõiguvad glükoosisisaldust hüperglükeemia hüpoglükeemia. Kasutades? Blokaatorid anesteesia ajal tuleb olla ettevaatlik. Eelistatavalt alguses ekstubatsiooni. Salvestamine hüpertensiooni 1-2 päeva pärast operatsiooni kateholaminsekretiruyuschey olemasolu näitab kasvaja.

Amiloidoprodutsiruyuschego feokromotsütoomi ja kilpnäärme vähk sündroom

Vaata. Sipple sündroom. Anesteetilised funktsioone näha. Feokromotsütoom.

Fetaalalkoholisündroomi (embriofetopatiya alkohoolsed)

Ta kutsus raseduse ajal alkoholi tarbimisega. On vähenemist lapse kehakaal ja pikkus sünnihetkel, mikrotsefaalia, epikant, väike silmalau lõhesid, allavaje ja microgeny, skeleti väärarengud (lehter rinnus, sõrme anomaaliad, nihestus, puusa-, piiratud liikuvusega liigeste), südamehaigused (kõige ASD), suguelundite väärarengute ja vaimne alaareng.

Anesteetilised määratud funktsioonide olemasolevaid häireid. Võimalik väärastunud reaktsioon anesteetikumid ja rahustid.

Vatsakeste virvendus on taustal venitamist intervall Q-T

Vaata. Venitamist intervall Q-T sündroom.

Fibrodisplations luu moodustumise võimalust (lihastepõletikku ossificans)

Harvaesinev pärilik haigus edastatud autosoomne dominantne viisil. Tundub, valu ja punnis osad pagasiruumi lihaseid, õla ja vaagnavöötme, lühendamine sõrmed ja varbad. Mis kaasamine diafragma lihaste võimalik hingamishäired. Rasketel juhtudel märgatav jäikust rinna arengut hingamishäired. Hilisstaadiumis patsiente immobiliseeritus võimalik surma lämbumist. On skeleti väärarengud (lühendamine või puudumine lülide), kurtus ja vaimne alaareng.

Võimalik raske intubatsiooni tõttu Kaela jäikuse, vähendades thoracopulmonary venivusega.
Patsiendid võivad saada kortikosteroidide enne operatsiooni. KUI 0,61: 1 LLC.

Idiopaatiline pulmonaalne fibroos

Vaata. Hammana-Rich sündroom.

Tsüstilise fibroosi Lung

Vaata. Tsüstiline fibroos. See on kopsu ilming selle vallutamist.

fibroelastosis endokardiaalsest

Päritud arvatavasti autosoomne retsessiivne viisil. Ajendatuna kasvu sidekoe endokardi. vatsakese võib vähendada tõttu paksenemine endokardiaalsest või suurenenud hõrenemine seinad. Kõige suurema mõjuga parema vatsakese. Avaldub õhupuudus, ja ta on auto. diey, kurt toonid, süstoolne ja diastoolne, Mami. Sümptomid ilmuvad esimesel eluaastal. Kiiresti arenev südamepuudulikkus. Lapsed tavaliselt surevad Rann vanusest. EKG märgatav lamendumisega või inversioon T-laine, vasaku vatsakese hüpertroofia.

Anesteesia on vaja arvesse võtta rikkumise CAS. M: F - 1: 1.

Trahheoösofageaalne söögitoru fistul

Kaasasündinud haigus, mida iseloomustab juuresolekul suhtlemine hingetoru ja söögitoru. Aspiratsioon piima kopsudes ja mao juuresolekul air viib hingamisteede häireid.

Näidanud alguses hingetoru intubatsiooni. Anesteesia juhtimine kujutab teatud raskusi. Madalates fistulas ventilaator võib olla üsna raske. On vaja leida püsivat kateetri imemiseks sisu ülemise pime lõpuks söögitoru. Lung Ventilatsioon PD võib magu hüperinflatsiooni, et tuleks läbi viia vähemalt tipprõhku, mis tagab piisava gaasivahetuse. Erilist tähelepanu tuleb pöörata kompensatsiooni verekaotus.

Anesteesia kasutada atropiini, halogeenitud anesteetikumide; lämmastikoksiid ja lihaslõõgastid, kui vaja.

Von Willebrandi haigus (angiohemophilia, psevdogemofiliya pärilik psevdogemofiliya veresoonte, veresoonte hemofiilia, trombopatiya põhiseadusliku hemorraagilise capillaropathy, atrombopenicheskaya purpur, purpur atrombotsitopenicheskaya, Jurgens sündroom, von Willebrandi-Jurgens trombopatiya põhiseadusliku)

Von Willebrandi E. (von Willebrandi EA) (1870-1949) Soome arst. P. Jurgens (Jurgens R.) (1898-1961) -Saksa hematologist. Pärilik haigus edastatud autosoomne dominantne viisil. Hemorraagiline diathesis, mida iseloomustab kalduvus verejooks limaskestad pikeneda, normaalne kogus tromboos, normaalne tromb sissetõmbamismehhanism ja osaliselt väljendatud erineva raskusastmega VIII faktori defitsiit ja võimalikku morfoloogilist defekt vereliistakuid. Seal segatüüpi verejooksude (mikrotsirkuljatorno-gematomny). On mitmeid raskusastmega kohta vere hüübimises. Kõige sagedamini ninaverejooks, intra- ja nahaalune verevalum, menorraagia, spontaanne ja trauma põhjustatud verejooks suu limaskesta, verejooksud kärpeid, verevalumid, ning operatsioon (sh hambaoperatsioon ja eemaldamine). Võimalik seedetrakti verejooks. Erinevalt hemofiilia, verejooksud liigestes ei tekitada kroonilist osteoartriit. Laboratoorses uuring näitas pikaajalise veritsemise, vähenenud vereliistakute säilitamise klaasile, vähendatud prokoagulantse aktiivsuse faktor VIII, vähendavad trombotsüütide agregatsiooni juuresolekul ristomütsiin. Kui vaginaalravivahend vereülekandeid ei ole tavaliselt vajalik. Haigus saab kontrollida aeglase intravenoosse manustamise traneksaamhapet 1 g ja 24 g desmopressiini (DDAVP) 1 tund enne operatsiooni, 4 ja 24 tundi pärast operatsiooni. Traneksaamhape annuses 1 g on antud hiljem iga 3 tunni nädalas. Mis ebaefektiivsust selle ravi korrigeerida hüübimishäired enne kirurgilist sekkumist vajavad vereülekannet krüopretsipitaadi (40 U / kg), mis sisaldab VIII faktor ja von Willebrandi faktor.

Praegu kasutamiseks VIII faktori kontsentraadi ulatuslik operatsioone. Kui verejooks suu ja hammaste eemaldamine vähendada asendusravi ja ennetamine retsidiivi soovitame antifibrinolüütikume (e-aminokaproonhapet = Amicar, traneksaamhapet tsiklokapron). Et vabanemise stimuleerimiseks von Willebrandi faktorit saab kasutada sünteetiline analoog antidiureetilise hormooni, desmopressiini. See on vajalik, et vältida narkootikumide tarvitamist, mis kahjustavad hemocoagulation (salitsülaadid on vastunäidustatud). AS IF 01:20 - 1: 150 000.

Von Hippel-Lindau haigus

Vaata. Hippel-Lindau sündroom.

Von Gierke tõbi (glükogeeni ladustamise haigus I tüüpi)

Vaata. Ma glükogeenivarude haiguse tüübist.

Preoperative paastumine võib põhjustada raskeid hüpoglükeemia ja laktatsidoosi.

Von Recklinghausen tõbi (Neurofibromatoosi)

Von Recklinghausen FD (von Recklinghausen F. D.) (1833-1910). Saksa patoloog.

Autosoomne dominantne pärandist. Haigus avaldub sünnihetkel või esimese kümne eluaasta jooksul ja seda iseloomustab teket naha suurenev arv vanuse laigud, samuti naha ja nahaaluse kasvajate käigus perifeersete närvide. Kasvajad käigus seljaaju võib põhjustada erinevaid neuroloogilisi häireid. On fibroidid südames, feokromotsütoomi, küfoskolioosi, mitu kopsu tsüstid. Mõnikord on kahjustused kõhuaordi koos kitsenemusega neeruarterid ja hüpertensioon. Mõningatel juhtudel neerupuudulikkus arendab. Vastab suurenenud tundlikkus mitte-depolariseeriv lihaslõõgastid ja suksametoon. Vahel koos feokromotsütoomi.

Anesteesia peaks arvestama lokaliseerimine kasvajad ja kliinilisi ilminguid haigus. Kui asukohast kasvaja neelus või hingetoru saab vilistav ja raskusi intubatsiooni. IF 1: 3300.

Taust Hilpelya-Lindau sündroom

Vaata. Hippel-Lindau sündroom.

Fosfatidoz

Vaata. Niemann-Pick haigus.

Fraser [Fraser] sündroomi (Cryptophthalmos-syndactyly, Cryptophthalmos teiste väärarenguid)

Varasemast on autosoomne retsessiivne viisil. Peamiseks tunnuseks - esinemine Cryptophthalmos ehk hüpoplaasia või puudumisel silmamuna sageli kombineeritud puudumine silmalaud ja silma lõikab ... Muud väärarengud on näo anomaaliad, kõrvad, genitaalid, suulaelõhe, mediaan lõhki nägu, kuulmekäiku atreesia, stenoosi või atreesia kõri, neerude anomaaliad, atreesia päraku.

Valmistudes ja narkoosi tuleb identifitseerida ja saadaval tsityvot väärarenguid.

FRANCESCHETTI-Tsvalena sündroom

Vaata. Dysostosis alalõua-näo.

Friedreichi ataksia ataksia (seljaaju ataksia, pärilik)

Nicholas Friedreichi ataksia (Friedreichi N.) (1825-1882) - Saksa arst Heidelberg.

Pärilik haigus edastatud autosoomne retsessiivne viisil. On olnud sclerosis multiplex ja tagumise külje seljaaju postid, skeleti deformeerumine (küfoskolioosi hingamishäiretega 80% patsientidest), südamelihase düstroofia südamepuudulikkusega ja rütmihäired (leidub 90% juhtudest). Nam, diabeet ja perifeerne neuropaatia. Progressive ataksia tavaliselt seotud müotooniale. On düsartria, nüstagm. Haigus võib ravida nagu amüotroofiline lateraalskleroos.

Application lõõgastavate tuleb hoolikalt jälgida, eriti kui kasutatakse atrakuuriumiga. Teiste uudiste reaktsioon atrakuuriumiga, vekuroonium ja tubokurariini normaalne. Kui küfoskolioosi võimalik Nam operatsioonijärgsel perioodil.

Anesteesia peab olema ettevaatlik narkootikumide tarvitamist Kardiodepressiivsed mõju. Vajab EKG monitori kontroll. Kui kõhu sekkumised võivad teha narkoosi enduralnym kasutades morfiin.

Freeman-Sheldon [Freeman-Sheldon] sündroomi (cranio düsplaasia Carpio-lauplaadi, "vilistamine nägu" sündroom)

Autosoomne dominantne pärandist. Mitu skeleti deformatsioonid.

Raske intubatsiooni tõttu micrognathia.

Fruktozemiya

Vaata. Fruktoosi talumatus pärilik.

Fruktoosi talumatus pärilikud (fruktozemiya, defitsiit fruktoosi-1 -fosfataldolazy)

Varasemast on autosoomne retsessiivne viisil. Haigus on rike fruktoos-1-fosfataldolazy maksas, neerudes, soole limaskesta membraani. See avaldub juba varases lapsepõlves sisseviimise käigus toiduaineid mahlad ja püreed vastumeelsus toidud, mis sisaldavad fruktoosi, oksendamine, hepatomegaaliat, kollatõbi, krambid, mille põhjuseks, hüpoglükeemia. Ilma ravita laste tapetakse 2-6 th elukuul alates kahheksia, dehüdratsioon ja maksapuudulikkus. Kui ratsionaalne dieet soodsa prognoosi. Uurimusest selgub, fructosuria uriini, albuminuuriat, giperaminoatsiduriyu. Esinemine fruktoosi toidu viib järsk halvenemine, giperfruktozemii, hüpoglükeemia.

Vajab patoloogia korrektsiooni enne operatsiooni: likvideerimist VE häired, glükoosi kontroll. Anesteesia valides tooteid arvestada rikkumise maksa võõrutus.

« eelmine järgmine »
= Mine sisu õpik =

Ф

 1. Pedagoogiline süsteemi ja automatiseeritud koolitus komplekse
  Automatiseeritud koolitus süsteemid ja kasutades koos audio-visuaalsed abivahendid esitades meedia, kontrolli ja juhtimise kognitiivsete protsesside (mis hõlmab organisatsiooni vahendid erinevate õpitegevuste, kaasa arvatud loominguline) ning moodustati koolitusprogrammi käigus õppeprotsessi arvelt kollektiivne loominguline tegevus,
 2. Pedagoogiline süsteemi ja automatiseeritud koolitus komplekse
  Automatiseeritud koolitus süsteemid ja kasutades koos audio-visuaalsed abivahendid esitades meedia, kontrolli ja juhtimise kognitiivsete protsesside (mis hõlmab organisatsiooni vahendid erinevate õpitegevuste, kaasa arvatud loominguline) ning moodustati koolitusprogrammi käigus õppeprotsessi arvelt kollektiivne loominguline tegevus,
 3. kaudne mälu
  Seni oleme peamiselt mõjutas olukord, kus inimesed mäletavad fakte oma eraelust. Sellistel juhtudel mälu toimib teadliku taastamise mineviku ja nende memuaare ütlevad, et nad on selgelt väljendatud. Aga seal on teist tüüpi mälu, mis avaldub oskusi ja väljendatakse täiuslik täita teatavad tajutav kognitiivseid või ülesandeid ilma
 4. Psüühika ja selle osad
  Nagu juba märgitud, tervist määravad mitmed komponendid. Üks tähtsamaid on närvisüsteemi ja milline on toimuvate protsesside seda. Eriti oluline selles see täidab osa närvisüsteemi, mida nimetatakse kesk- või ajus. Protsessid, ajus, mis suhtlevad signaalid maailma, mängivad olulist
 5. "Psühholoog - on ennekõike inimene"
  Väide, et tavakontseptsioonist sooviksin tsiteerida tähendamissõna: "Paljud päeva järjest olid võistlustel riigis samurai. Üksteise järel lüüa sõdurid taganesid. Ja nüüd oli vaid tugevamad tugevamaid. Tohutu hulk sõdureid - vaid kolm. Üks neist oli kõige sarnasem sportlane - suur, pumbatakse metsiku ilmega. Küsimus "kuidas
 6. Alateadvus mälu
  Kõik, mis meie ümber toimub just nüüd, sest kõik kogutud teadmised kõigi mineviku mälestust, oleme igal ajahetkel saame keskenduda vaid väike hulk soodustusi. Oleme alati midagi ignoreerida, valige või tagasi lükata, nii et sisu teadvuse on pidevas muutumises. Siiski objektid ja üritused väljaspool tähelepanu mingil määral ikka
 7. Praktiline tähtsus uuring
  Tulemused teadus kasutatakse korrigeerimine pere ja isiklikud suhted, samuti sugu haridus lastel ja noorukitel. Nagu ained sotsialiseerumise uuringute tulemusi saab kasutada meedia ja reklaami moodustada positiivse soo pilte. Väljatöötatud meetodid võib kasutada nii praktiline ja teaduslikel eesmärkidel.
 8. Maailm psühholoogilise teadmisi
  Mõiste "psühholoogia" moodustub kahest kreeka sõnad psüühika (hing) ja logos (teadmine, õpetamine) ja tähendab sõna-sõnalt "teadus hinge." Psühholoogia uurib omadusi, mehhanismide ja arengu- ja hinge eksistentsi või psüühika. Psüühika - hing meeste maailmas, mis on meile kõigile vormis erinevaid emotsioone, mõtteid, pilte, mälestused, soovid, eesmärgid,
 9. "Põhilised lähenemisviisid ja funktsioonid teadusuuringute Isikusisene konfliktid"
  Uuring Küsimused: 1. Üldised omadused Isikusisene konflikte. 2. tagajärjed Isikusisene konflikte. 3. tase Isikusisene konfliktide lahendamiseks. Psühhoanalüütiline suund - keskendub bio-psühholoogiline probleem. Clash of the üksikuid elemente meie psüühika. Aspektid: vastuolusid üksikute struktuuride indiviidi,
 10. Teadvuseta objektina psühholoogia
  Kuulutamine käitumise suur nähtus, intuitiivne ja seda uurida, behaviorists tegelikult eitas loominguline sisuliselt mees, jättes pärast uuringu tema rikas ja vastuoluline sisemaailma. Vastupidiselt sisemaailma autori märganud teised teoreetilised suunad - Freudianism Austria arst ja psühholoog Sigmund Freud (1858-1939).
 11. Sisuliselt sõjalise distsipliini ja sõjalise distsipliini
  Sõjaline distsipliini eesmärk on reguleerida kord sõjavägi, suhe sõjaväe suhete osakonda, et tagada kõrge organiseerituse tase ja võimekus. Sõjaväedistsipliini - see teadmine sõdalased seadusi ja seadusest tulenevaid nõudeid, nende täpne, täpne ja kaalutletud täitmise. Distsipliin - see nõuab distsipliini, mis oli täitmiseks
 12. X
  Märkide - kogum küps üksikute isiksuseomaduste, et õigustada tema tüüpiline käitumine. X. avaldub süsteemi inimsuhted teistele inimestele (või kommunikatiivne isolatsiooni, õigsuse üle, ja nii PA.); seoses puhul (vastutav või vastutustundetu, raske töö või laiskus jms D ..); seoses ise (julgus või argus,
 13. Mind ja tegevusi. Mõiste sõjalise tegevuse
  Analüüs näitab, et kogu inimtegevus - ei ole mitte ainult kohandades seda laadi. Craft tööriistad, isegi kõige primitiivne - on teada teatud seadused objektiivselt olemasoleva materjali reaalsus. Ja mitte ainult õppida, vaid ka tahtlikult mõjutada. On väga oluline, et inimene nägi tegevuse tulemusena läbi ning
 14. Mälu ja selle koolitus
  Mälu - võime närvisüsteemi tajuda ja talletada informatsiooni ja otsida ta lahendada erinevaid ülesandeid ning luua oma käitumist. Tänu sellele keeruline ja oluline aju funktsioonidele isik võib omandada kogemusi ja kasutada seda ka tulevikus. Teave signaale esialgu mõjutada analüsaatorid, põhjustades nende muutumist, mis omab reeglina mitte rohkem kui 0,5 sekundit.
 15. Will ja emotsionaalselt tahtejõuline sõjalise vastupanu
  Vabadus - on protsess teadliku tegevuse vastavalt sihtotstarbele selle saavutamine raskuste ületamisel erinevas järjekorras. On läbi isiku tahtest tegevuste korraldamiseks ja kontrollib oma käitumist. Pidevalt avaldub igapäevastes inimelu, kuid eriti eredalt see avaldub keerukates ja olukordi. Nagu ülejäänud inimese psüühika, tahe - funktsiooni
 16. Psühholoogia pere nõustamine
  Tegevusvaldkonna siin psühholoog-treener ja psühholoog-diagnostik tohutu. Kahjuks ei ole nii tihti psühholoogi pereplaneerimise. Muidugi, psühholoog ei ole õigust otsust mõjutada noorte abielluda, kuid ajal psühholoogiline kontroll saab avada palju teadvuseta hetki, mis võib takistada palju parandus
 17. Akmeologichesky tehnoloogia õppeprotsessis
  Akmeologichesky õppe tehnoloogiad tähenda intensiivistamist õppeprotsessi, mis põhineb loomise õppeprotsessile psühhofüsioloogilisi tingimused keerulised aktiveerimist reservi võimalusi üksiku õpilase, mis on peidetud igapäevaelu ja neid ei ole võimalik kasutada, kuna olemasolev psühholoogilised barjäärid. Kuid mõnikord inimene saab neid ületada spontaanselt
 18. Akmeologichesky tehnoloogia õppeprotsessis
  Akmeologichesky õppe tehnoloogiad tähenda intensiivistamist õppeprotsessi, mis põhineb loomise õppeprotsessile psühhofüsioloogilisi tingimused keerulised aktiveerimist reservi võimalusi üksiku õpilase, mis on peidetud igapäevaelu ja neid ei ole võimalik kasutada, kuna olemasolev psühholoogilised barjäärid. Kuid mõnikord inimene saab neid ületada spontaanselt
 19. Konfidentsiaalsuse põhimõtet
  -Information Saadi psühholoogi töö käigus, see ei kuulu teadlik või juhuslik avalikustamise ja vajadusel tuleb esitada kujul, mis välistab selle kasutamise vastu klientide huve. -Face Osalevate psühholoogide uuringud, koolitus ja muud tegevused peaksid olema teadlikud ulatust ja iseloomu teavet, mis võib olla