meditsiin || psühholoogia
Medical parasitoloogia / haigusliku anatoomia / pediaatria / Patoloogiline füsioloogia / otorinolarüngoloogia / Tervishoiusüsteemide korraldamise / onkoloogia / Närvikliinik / Pärilikud, geneetilised haigused / Naha ja suguhaigused / Ajalugu meditsiin / nakkushaigused / Immunoloogia ja Allergoloogia / hematoloogia / Valeology / Intensiivravi Anestesioloogia ja elustamist esmaabi / Tervis ja sanepidkontrol / kardioloogia / veterinaaria / viroloogia / Internal Medicine / Sünnitusabi ja günekoloogia
« eelmine järgmine »

СSaqati [Sakati] sündroomi (akrotsefalopolisindaktiliya tüüp III)

Arvatavasti autosoomne dominantne muster pärandist. Seal on turricephaly, polisindaktiliya, lühendades alajäsemete, painutamine puusad külgsuunas, hüpoplaasia sääre- ja pindluu deformatsioon deformatsioon kodadest, alopeetsia, naha atroofia, kaasasündinud südame defekte, kubeme songa ja defektid suguelundite poistel.

Kui korrigeeriv operatsioon anestesioloog peab arvestama kaasuvaid haigusi. Seal on raskusi, millega ja inkubatsiooni patsiendi operatsioonilaual (vt. Ka Akrotsefalopolisindaktilii).

Sanfilippo sündroom

Vaata. Mukopolüsahharidoos III tüüpi.

sarcoid

Vaata. Sarkoidoos.

Sarkoidoos (sarkoidoos, Boeck haigus, Boeck on sarcoid, Besnier-Boeck, Schaumann sündroom, granulomatoosiga healoomuline, healoomuline lümfoomi retikuloendotelioosi epithelioid rakulise kroonilise healoomulisi lümfoomi Schaumann)

Besnier, E. (E. Besnier) (1831-1909) - Prantsuse nahaarst. Beck K. (Voesk S. RM) (1845-1917) - Norra nahaarst.

Schaumann I. (Schaumann J. N.) (1879-1953) - Rootsi arst.

Süsteemne granulomatoossetesse haiguse tundmatu päritoluga, mis mõjutab peamiselt kopsude hilisema fibroos. Mõjutab ka lümfisõlmed, naha, maksa, põrna, luud sõrme murde.

Kopsu- ja larüngeaalse fibroos, südamepuudulikkus, rütmihäired, hüperkaltseemia võib põhjustada probleeme anesteesia. Patsiendid võivad saada steroid hormoon, mis nõuab kate ajal. Juuresolekul larüngeaalse sarkoidoos (leidub 1-5% juhtudest) võib olla raske intubatsiooni (täiskasvanud võivad nõuda väiksema suurusega intubatsioonitorude).

Satra-Hotz sündroom (Setre-Chotzena sündroom akrotsefalosindaktiliya tüüp III)

F. Hotz (Chotzen F.) - saksa lastearst alates Breslau.

Autosoomne dominantne pärandist. Lihtne turricephaly, asümmeetria kolju ja pehmete kudede syndactyly II ja III sõrmed ja varbad. On ka teisi Luukahjustuse.

Tegemist võib olla raske intubatsiooni tõttu micrognathia. Konkreetsed soovitused valik ravimeid anesteesia pole. Mõnikord on neerupuudulikkus.

Jehoova tunnistajad

Esindajad usukogukondade keelduda vereülekandeid ja selle osad. Tavaliselt annavad oma nõusoleku, kuid kasutamist albumiin, immunoglobuliinid, hüübimisfaktorid (XIII XI), intraoperatiivse tehisvereringega menetlused, standardite ja hypervolemic hemodilutsiooniks kontrollitud hüpotensioon, hüpotermia ja mõned teised. Need patsiendid kirjutama erikokkuleppe vabastab arstid vastutusest seoses tekkivad probleemid keeldumise vereülekandeid ja ravimid välja.

Vilistamine nägu "sündroom

Vaata. Freeman-Sheldon sündroom.

meningokokk Septitseemia

Vaata. Waterhouse-Friderichsen sündroom.

Sirprakk- sündroom

Vaata. Sirprakuline aneemia.

Sёgrena (Sjögreni) sündroom (keratokonjunktiviit)

Sёgren K. (K. Sjögreni) (1899) - Rootsi silmaarst.

Keratokonjunktiviit limaskestade kuivus, telangiektaasiat või lilla laigud näo ja kahepoolsed süljenärmete. Seda esineb naistel menopausi ajal ja sellega kaasneb sageli reumatoidartriit, Raynaud 'fenomen.

Kasutamine atropiini ja hüostsiini halvendab tingimust, siis on vajalik hingamine gaasi niisutamiseks.

Siiami kaksikud

Vaata. Ameerika kaksikud.

Simmonda sündroom (Sheehan sündroom, sünnitusjärgse ajuripatsi nekroos)

Simmond MS (Simmonds M. S.) (1855-1925) - Saksa patoloog Hamburg. X. L. Sheehan (Sheehan on n.) (1900-) - Inglise patoloog.

Hetkel vähenemise tõttu hüpofüüsi ja selle edasine nekroos tulemusena sünnitusjärgne verehaiguste (hemorraagilise šoki). Patsiendid võivad saada hormoonasendusravi.

Ettevaatusabinõud sarnaseid Addisoni tõbi (vt. Addisoni tõbi).

Unearteri nõrkuse sündroom

Ajendatuna ebatavaline reaktsioon baroreceptors oma mehaanilist ärritust. Väline unearteri sinus massaaž põhjustab tavaliselt aeglustub pulss, kuid see sündroom põhjustab minestust (teadvuse kaotus ja vereringe kollaps). Ta on sage tüsistus unearteri endarterektoomia ja eemaldamise lümfisõlmed kaela vähk. Enamus patsiente näinud bradükardiaalset. Mõnel juhul kaasneb taandamine raske hüpotensiooni OPSS üksi või kombinatsioonis bradükardia. Antikolinergilisi narkootikumide ja vasopressoreid on tavaliselt ebaefektiivne. Tavaliselt kirurgilise denervatsioon sinus ja milles kunstliku stimulaatori koos "Demanda" režiimis.

Anesteesia ajal võimalik hüpotensioon, bradükardia ja rütmihäired. Infiltratsioon on kohustatud täitma valdkonnas ning kasutada sine atropiini lidokaiini, adrenaliini ja isoproterenoolile, kui vaja.

Sipple [Sipple] sündroom

Vaata. Mitu endokriinsüsteemi jämesoole II tüüpi.

Syringomyelia (gidrosiringomieliya, Morvanissa tõbi)

Morvanissa AM [Morvanissa AM] (1819-1897) - prantsuse arst.

Päritud arvatavasti autosoomne dominantne viisil. Iseloomustab juuresolekul seljaajus piklikud õõnsused vedelikuga täidetud. Kliiniliselt sageli avaldub 30-40 aastased valu ja paresteesia ilmnevad pärast lihasatroofia Palms, analgeesia termoanesteziey käte ja käsivarte, kuid kompimistundlikkus kaitse, spastiline halvatus alajäsemete. Ehk arengut hingamishäired. Levik õõnsust piklikajust (siringobulbiya) viib parees Pehmesuulae, keele, vokaal voldid ja kaotuse tunne nägu. Efektiivne ravi ei ole.

Kui anesteesia on vaja kaaluda saadaval neuroloogiline defitsiit. Skolioosi rindkere piirkonda võib segada ventilatsiooni-perfusiooni suhe. Kui lülitad suur hulk skeletilihaste võib hüperkaleemia pärast manustamist depolarisatsiooni lõõgastavate ja reaktsioonikiiruse mitte-depolarisatsiooni lõõgastavate. Enne ekstubatsiooni on vaja hinnata piisavust ja taaskasutamise spontaanne hingamine refleksid (vt. Ka Disavtonomiya). M: F - 1: 1. Skleroderma (lipodermatoskleroosi skleroderma)

Progressive süsteemne skleroos. Ilmneb põletik, veresoonte skleroos ja fibroos naha ja siseorganite. Alates 20. eluaastast 40 aastat. Etioloogia on tundmatu. Seal on immuunsüsteemi teooria. Usutakse, et (kliinilisi ilminguid haiguse seostatakse veresoonte vähenenud edastab vererõhk perifeerses keha osades. Ilmutati habras veresooned, kudede turse, ummistus lümf kanalid. Hetkel on hajus pakseneb naha tekkega fibroos, lihaste degeneratsioon diafragma ja sellega seotud hingamisprobleemid, nõrkus proksimaalne lihaste rühmad. Hetkel on kopsufibroosi ja vähenes kopsude täitumine, hapnikudifusiooni rikkumise kopsu-kapillaarmembraani, diafragma sclerosis ja rinnakelme, arteriaalne hüpokseemia, pulmonaalne hüpertensioon, müokardi fibroos (60% patsientidest), rütmihäireid ja juhtehäiretest tõttu kiud- atroofia läbiviimine süsteemi , südame paispuudulikkus, neeru- hüpertensiooni ja progressiivne neerufunktsiooni häire, krooniline proteinuuria, düsfaagia ja vähene seedekulgla motoorset aktiivsust, gastroösofageaalse refluksi. võimalik compression perifeersete närvide, kolmiknärvi neuralgia. leitud lubjastumise Raynaud 'fenomen Rasketel juhtudel (CREST-sündroom) (in 95% patsientidest) ja telangiectasias sclerodactyly, kopsuarteri süda. Prognoos on halb. Efektiivne ravi ei ole. Praegu kortikosteroidide kasutamisega ei soovitata.

Seoses kaasamine hingamisteede ja südame-veresoonkonna vaja oma Preoperatiivseks uurimist. Anesteesia võib olla raske vererõhu mõõtmine, intubatsiooni seoses raskusi suu avamisel (rasketel juhtudel Fibreoptic meetodist), samuti pakkuda veenikateeter. Juuresolekul telangiectasias nina ja suukaudse õõnsused tõsise verejooksu ajal võivad ilmneda intubatsiooni. Ohu tõttu regurgitasiooni, on soovitav kasutada H2-plokk tori. Kui langenud difusioon kopsudes ja hingamishäired nõuavad kõrgemat nosloroda sisu feed gaasisegu. On hüpovoleemia hüpotensiooni, neerupuudulikkuse, venivus lokaalanesteetikumide perifeerias, samuti tehnilisi raskusi sooritamisel piirkondliku anesteesiameetoditest. Esinemine keratokonjuntiviit nõuab silmade kaitset anesteesia ajal. Et vähendada perifeerse vasokonstriktsiooni säilitades vajalikud operatsioonisüsteemi temperatuuril üle 21 ° C ja sooja infusioonilahustest. Rasketel kopsu patoloogia soovitatav pikema mehaaniline ventilatsioon operatsioonijärgsel perioodil. Erilist tähised või vastunäidustusi kasutamiseks teatud anesteetikumide ei esine. Uimastite valik sõltub iseloomust ja süsteemset kahjustusi. Mobility piirang võib tekitada probleeme, kui millega patsient operatsioonilaual. Patsiendid võivad saada kortikosteroide, mis nõuab hormonaalsed kate käigus.

sklerodermia

Vaata. Skleroderma.

Amüotroofn lateraalskleroos

Common, progresseeruv haigus ajukoore ja seljaaju motoorsete neuronite. Tavaliselt see mõjutab inimest vanuses 40-60 aastat. Ilmutati lihasnõrkus, atroofia, lihastõmblused ja krambid. Esialgu võimalik asümmeetrilise lihaste kahjustus, mis lisaks 2-3 aastat, seal on üldistus haiguse levis bulbar piirkonnas. Autonoomne häired võivad viia teisese muudatusi CCC. Ravi on sümptomaatiline.

Anesteesia nõuavad hoolikat jälgimist hingamisfunktsiooni. Suktsinüülkoliin on vastunäidustatud, kuna see võib põhjustada hüperkaleemia. On suurenenud tundlikkus mitte-depolarisatsiooni lõõgastavate. On soovitav taseme reguleerimiseks neuromuskulaarse blokaadi. Soovitab intubatsiooni all säilinud teadvuse. Operatsioonijärgsel perioodil võib vajada pikemaajalist mehaaniline ventilatsioon. Võib-olla kasutada lokaalanesteetikumi tehnikaid.

Multiskleroos (hajutatud skleroos, Charcot-Vyulpiana haigus)

Jean Charcot (Charcot J. M. (1825-1893) - Prantsuse neuroloog Vyulpian E. (Vulpian E. F. (1826-1887) -. Prantsuse arst.

Kesknärvisüsteemihaigus põhjustatud demüelisatsiooni neuronite kortikospinaalset trakti ajus ja seljaajus. Tavaliselt tekib noores eas 15, harva pärast 40.

Usutakse autoimmuunne haiguse olemust algatatud viirusnakkus. Neuroloogilised sümptomid vastab tsoon aksonite kahju. Avaldub visuaalselt ja väikeaju häired, paresteesia ja nõrkus jäsemetes, impotentsus, kahanev skeletilihaste halvatus. On krambiseisundid.

Ei vaja eriravi. Ajal ägenemine kasutamiseks plasmaferees muidugi normaalne immunoglobuliin ettevalmistusi ,? Interferoon, likvorosorbtsiyu. Ravi tavaliselt kasutada immunosupressantidelt, kortikosteroidide, kuid nende tõhusus ei ole tõestatud. Sest kõrvaldada lihaste spasmid kasutada diasepaami, dantroleenist, baklofeen, sirdalud ja kõrvaldada krambid, düsartria ja ataksia - karbamasepiin. On vajalik, et välistada stressi mõju, olulisi muutusi kehatemperatuuri: temperatuuri tõus võib põhjustada süvenemist neuroloogiliste sümptomitega.

Usutakse, et toime narkoosi ettearvamatu käigus hulgiskleroos. Ägeda etapil plaanilise operatsiooni vastunäidustatud. Informeeritud nõusolek on vajalik patsiendi operatsiooni ja narkoosi.

Enne operatsiooni on vajalik teostada üksikasjalik neuroloogiline läbivaatus eesmärgil registreerimise kõiki olemasolevaid rikkumisi. Hoolikas kontroll jooksul temperatuuri operatsioonieelne perioodi koheseks korrigeerimiseks minimaalne kõrvalekaldeid normist väärtused. Esialgse autonoomne kahjustused võivad tekkida hüpotensioon, kui kasutatakse halogeen sisaldavad valuvaigistid. See asjaolu nõuab hemodünaamiline jälgimine (vt. Ka Disavtonomiya).

Pärast hüpertermia ja kasutamise spinaalanesteesiale võimalikku halvenemist. On kogemus eduka kasutamise epiduraalanesteesiaks, kuid nõuab hoolikat identifitseerimine neuroloogiliste häirete täita see meetod valu leevendamiseks. Hiljuti leitakse, et tõenäosus hulgiskleroosi ägenemise pärast lokaalanesteesia ei ole suurem kui teiste meetoditega, kuid võib eeldada suuremat tundlikkust lahendusi lokaalanesteetikumide.


Üldnarkoos on valikmeetodid. Kui suktsinüülkoliiniga hüperkaleemia võib oodata. Rasketel juhtudel haiguse lihasnõrkus ja lihaste vähenenud lõdvestava toime võib pikendada.

Non-erimeetmete hulka hoiatus temperatuuri tõus operatsioonijärgsel perioodil, ning emotsionaalne stress. Suurendades kehatemperatuur 0,5 ° C võib põhjustada närviimpulsi juhtivuse blokaadi demüeliniseerunud kiud.

Patsiente tuleb hoiatada ette, et igasugune anesteesia ja kirurgia ise võib viia haiguse ägenemist, sõltumata kvaliteet ja anesteesia.

Sclerosis multiplex (hulgiskleroos)

Vaata. Sclerosis levitada.

multiskleroos

Vaata. Sclerosis levitada.

Köberskleroos (Burnevilya sündroom, seborroiline adenoom krambid ja vaimne alaareng)

Autosoomne dominantne pärandist. Haigus avaldub vanuses 2-5 aastat, krambid, vaimse alaarengu ja nahakahjustusi angiofibromatoznym. Kirjeldatud neeru kasvaja, maks, põrn, kops, sealhulgas pahaloomuline. Seal on vesipea, püramiidi- ja Ekstrapüramidaalsümptomite häire. Seal rhabdomüoom süda, astrotsütoom, hüpotüreoidism, neeru kasvaja, maks, põrn, kops. Muidugi edenedes enamik patsiente sureb enne vanuses 20-25.

Kui anesteesia on vaja võtta arvesse raskust patoloogiline organi puudulikkus. KUI 1 100 OOO.

Siinussõlme nõrkuse sündroom (siinussõlme düsfunktsioon sündroom)

Atriventrikulyarnaya koordineerimata tegevus. On olnud pidevale muutusele kujul P laine, bradükardia "vahelduv korduvate emakaväline ekstrasüstolid ja palju supraventrikulaarne tahhükardia. Ta esineb asümptomaatiline, kuid patsiendid kaebavad sageli ootamatu südame pekslemine ja minestamine. Dissotsieerumine kodade vatsakese rütmi võib viia vatsakeste virvendus. Tavaliselt see esineb täiskasvanutel.

Vajadus pideva jälgimise EKG, vererõhk ja kättesaadavus defibrillaator ja südamestimulaatori nagu anesteesia või operatsioonijärgsel perioodil. Märkida suurenenud risk kopsuarteri trombemboolia, on soovitatav, et profülaktiline kasutamine otsese antikoagulante.

nõrkus poslevirusnaya

Vaata. Myalgic entsefaliit.

Sly haigus

Vaata. Mukopolüsahharidoos VII tüüpi.

Smith-Opitz Lemley [Smith-Lemli-Opitz] sündroom

Autosomaalne-retsessiivne pärilikkus. Haigus avaldub mikrotsefaalia erinevate deformatsioonid kolju, suulae lõhe, syndactyly, polüdaktüülia, kõõrsilmsuse. Täheldatud kaasasündinud südame defekte, neeruprobleemid, pyloric stenoos, auru song, tüümuse hüpoplaasia, vaimne alaareng.

Seal on raskusi intubatsiooni. Seal on krooniline kopsuhaigusteni. Kui anesteesia saatja organi kahjustused. IF 01:20 LLC.

Sotos [Sotos] sündroom

Kaasasündinud degeneratiivne närvisüsteemi. Seda iseloomustab vaimne alaareng, makrotsefaaliat ja skeleti väärarenguid (skolioos).

Anesteesia võib olla raske säilitada hingamisteede ja toimivad seljaaju ja epiduraalanesteesiaks.

ühendades CHARGE

Choanal atreesia ja cryptorchidism mikrofallos. 70% juhtudest kaasasündinud südamehaiguste korral.

Raske intubatsiooni tõttu micrognathia, murtud suulae. Anesteesia, arvestama saadaval organi kahjustused.

Hepatosplenomegaalia raku lipiide

Vaata. Niemann-Pick haigus.

AIDS (omandatud immuunpuudulikkuse sündroom)

Haiguste põhjustatud limfotsitotropnym retroviirused (HIV - inimese immuunpuudulikkuse viirus), ja edastatakse läbi seemneraku plasma ja teiste kehavedelikega, mis võivad olla vererakkude (tserebrospinaalvedelik, pisarad, sülg, uriin jne). Immuunpuudulikkuse tõttu hävitamine T-lümfotsüüdid, viib erinevate nakkushaiguste komplikatsioone. Viimane võib olla põhjustatud bakterite, viiruste, seente, Pneumocystis. Avaldub kaalulangus, lümfisõlmede suurenemine, palavik, SARS, tõsised mao, naha infektsioonid, meningiit, tuberkuloos dissiminatsiey infektsioon, Kaposi sarkoom. Viimases staadiumis märgitud oluliste neuroloogilised häired: mälukaotus, ataksia, krambid, lihaste nõrkus, paresteesiad, kaotuse tunne, spastiline halvatus, peavalu. Võimalike riskigruppide hulka homo-, bi-, hemofiliasairauksista, narkomaanid ja lapsed emadele AIDS. Need patsiendid on potentsiaalselt ohtlik töötajad isegi negatiivne seroloogiline uurimine. Piisav antikehade tiiter on avastatud alles pärast 3-6 kuud pärast nakatumist, kuigi potentsiaalne oht HIV-nakkuse levikut patsientidel esineb palju varem.

Nakatumise oht, kui nakatunud nõela torkima on 01:25. Seoses suure riski töökeskkonna anesteesia personal peaks teostama universaalsed ettevaatusabinõud, et vältida HIV-nakkuse vere ja teiste kehavedelikega:

- Kasuta kindad, maskid, kaitseprillid ja hommikumantlid operatsiooni ajal ja endoskoopia. Vaja muuta kindad pärast käitlemise igale patsiendile.

- Pese käsi pärast kinnaste.

- Needles ja lõikeriistad hakkama nakkusohtlikena ja salvestatakse spetsiaalsesse, vastupidav konteinerid.

- Ajal CLP ei kasuta ventilatsioon suust suhu kasutada spetsiaalseid tööriistu: kotid, maskid, õhukanalid.

- Meditsiinitöötajad võttes naha kahjustusi avatud valdkondades, ei tohi kontakti patsientide ja nende vedelikud.

Anküloseeriva spondüliidi (Marie Adolph Strümpell haigus, Adolph Strümpell-Marie haigus, deformeerimata spondüloartriit, spondüliit reumatoidartriidi)

P. Marie (Marie R.) (1853-1940) - Prantsuse neuroloog.

Adolph Strümpell A. (Strümpell A. G. G.) (1953-1925) - Saksa neuroloog.

seljaaju artriit meenutav reumatoidartriit. Võib moodustada anküloosini. Tavaliselt leidub noori ja pere sagedamini. See algab nimme (radiographically "bambus selg") ja võib ulatuda lülisamba kaelaosa ja atlandi-kuklaluu. Seal anküloosini et TML liigesed ja perstnecherpalovidnogo. Vaatamata kaasamine costovertebral liigesed ja olemasolu kyphosis, mis piirab rindkere ekskursioon, töötav membraan on tavaliselt normaalne hingamisfunktsiooni. Võimalikud süsteemsed toimed: kaalulangus, väsimus, väike palavik, kopsu fibroos peamiselt ülemiste lobe, aordi tagasivool tõttu dilatatsioon klapitihend, kardiomegaalia.

Võimalik raske intubatsiooni jaoks bruto manipulatsioonid - lülisamba kaelaosa vigastusi. Erilist võib vaja intubatsiooni: teadlik pimesi kasutades fibreoptic ja kasutamise kõri mask ja ülekattega tracheostoma. Ajal rindkere ja kõhu operatsioon on vajalik järgida hoiatus kopsutüsistused piisava ventilatsiooni operatsioonijärgsel perioodil. Tehes epiduraalanesteesiaks ortopeedilist operatsiooni alajäsemete on tehniliselt lihtsam pääseda püha kui nimme. Juhul aordi puudulikkus on soovimatut vähenemist süsteemse vaskulaarse resistentsuse. Juhtumid äkksurma pärast operatsiooni.

reumatoidspondüliit

Vaata. Anküloseeriva spondüliidi.

spondüloartroos moondav

Vaata. Anküloseeriva spondüliidi.

Vananemine enneaegse sündroom

Vaata. Progeeria.

Steinert tõbi

Vaata. Müotooniale huumustoitelised.

Sturge-Weber sündroom (angiomatosis entsefalotrigeminalny, Amentia nevoid)

"Sturge V. (Sturge W.) (1850-1919) ja F. Weber (Weber F.) (1863-1962) - Briti arstid.

Kaasasündinud haigutav angioma nägu laiali õõnsusesse kolju. Tavaliselt angioom kulgeb piki kolmiknärvi. On epilepsia, hemipareesi. Erisoovitusest läbi tuimestus ei.

Stevens-Johnsoni sündroom (multiformne erüteem eksudatiivsete, herpes rainbow)

Stevens AM (Stevens A.) (1844-1945) ja FK Johnson (Johnson F.) (1897-1934) - Ameerika pediaatrite.

On raske ilming mnogomorfnoy punetus. Avaldub lööve nahal ja limaskestadel, vesivillid ja haavandid. Rünnakud tekivad tavaliselt siis, kui viirus (herpes), stafülokokkinfektsioon, kasvaja, kollageeni veresoonkonna haigused või ülitundlikkuse. Laste limaskestale suu ja kurgu ilmuvad valus erosioon äravoolu milline, samuti hemorraagilise haavandid. Sageli on neil raske silmahaigus (konjunktiviit, sarvkesta põletikud ja iridotsükliit), sh pimedus. Vistseraalne kahjustuste hulka larüngiit, trahheiit, bronhiit, pleuropneumooniast söögitoru, artriit, meningiit ja müokardiit. Sageli areneb kõrvapõletik. Märgitakse suurenenud naha trauma. 12% suremust peamiselt kopsude tüsistusi ja nakkuse. Võimalik tahhükardia, tahhüpnoe, palavik, kardiomüopaatia.

Tegemist võib olla keeruline tagada veeni. Ulatuslikud erosioonid znachitlnye võimalik kaotada vedelikku ja valgud. Valmistumine operatsiooniks sisaldab taastamise vee ja elektrolüütide tasakaalu. Juhul planeerimine on vajalik intubatsiooni eelkontroll suu ja pardid. Tunnused anesteesia on sarnased aleznom epidermolysis. Kaasamine hingamisteede kutsuda raskused hingetoru intubatsiooni. Vihma pneumotooraks ja ventilaator. Kopsukahjustusi on vastunäidustuseks eesnimi naerugaasi.

Et soovitame kasutada ketamiini anesteesia või koos bensodiasepiini, kui ei ole vaja lõõgastuda ja mehaaniline ventilatsioon. See preparaat võib kasutada induktsiooni ja intramuskulaarse veresoonte kateeterdamisseadmed. Vältida intubatsiooni Todas kui võimalik.

Seire seoses vajadusega millega liim andurid tekitab täiendavaid probleeme. Mansett aparaadid, mis mõõdavad vererõhku tuleks kohaldada mõjutamata piirkonnas.

Seal ülitundlikus allergeenide ja ravimeid. Ehk arengut postintubatsionnogo kõriturse. Raskete infektsioonide kasutades antibiootikume. Hormoonid ja antihistamiinikumid ei ole alati efektiivne.

Stickler sündroom

Vaata. Artrooftalmopatiya progressiivne pärilik.

Stiili tõbi (artriit alaealiste krooniline artriit alaealiste reumatoidartriidi)

Ikka GF (Ikka G. F.) (1868-1941) - Inglise lastearst.

Liikumatu tõve nakatumise mitu liigestes, suurenenud lümfisõlmed ja põrn. Ta esineb imikutel ja väikelastel. Võimalik rike Yount hingamine, raskendatud säilitada avatuna ghatelnyh viise liikumisest tulenev alumine piir Lust ja lülisamba kaelaosa. Vastab subluxation on atlandi-kuklaluu ​​tõttu erosioon odontoid protsessi.

Kirjeldab raskusi intubatsiooni ja Veenipunktsioon. Teil võib tekkida vajadus intubatsiooni läbi nina pimesi või kasutades fibrolaringoskopa. See on kasulik selles olukorras, kasutamise toakaaslane ~ minu. Patsiendid võivad saada kortikosteroidide enne operatsiooni, vastav juhend kate käigus.

Pärilikud SFEROTSÜTOOS (Minkowski [MinkowskiJ-Shof. Tuled haigus)

Varasemast on autosoomne dominantne viisil. See avaldub pooltel juhtudel neonataalsel periood, matkides hemolüütiline haigus vastsündinu. Raskusaste ja haiguse kulgu suur. Hemolüütiline kriis avaldub kasv normokroomne aneemia (retikulotsütoos 50-60% või rohkem), õhupuudus, iiveldus, oksendamine, kõhuvalu, nõrkus, tõstes temperatuuri 38-40 ° C, maksa suurenemine, valulikud põrn. Aplastiline kriis avaldub raske hüpokroomsed aneemia ja kollatõbi ilma retikulotsütoos, väiksema suuruse põrna võrreldes hemolüütilise kriisi. Ehk juuresolekul prognathism, taevas suur, kõverkaelsus, polüdaktüülia, syndactyly. Vereanalüüsid kindlaks aneemia, SFEROTSÜTOOS, läbimõõt vähendamise ja osmootne vastupanu punaseid vereliblesid. Me ei saa oodata raske intubatsiooni. Lubamatu järske muutusi veres osmolaarsust. KUI 2,2: 10 000.

Sfigmomielinoz

Vaata. Niemann-Pick haigus.

Sfingomielolipidoz

Vaata. Niemann-Pick haigus.

Setre-Chotzena sündroom

Vaata. Satra-Hotz sündroom.

« eelmine järgmine »
= Mine sisu õpik =

С

 1. emakasisene liited
  Emakasisene adhesioonid on osaline või täielik fusion emakas tulenevad kahju sisekihi endomeetriumi. See võib olla ükskõik operatsioon emaka abrasioon (abort, diagnostika abrasioon), emakasisene rasestumisvastaseid vahendeid (ESV). Lisaks arengu need struktuurid on krooniline
 2. Vaagna põletikuline haigus
  Vaagna põletikuline haigus (VZPO) võttis esikoha struktuuri günekoloogilised haigused. Umbes 40% günekoloogilised patsiendid on VZPO statsionaarne nari. Põhjuseks põletikuliste haiguste genitaalid on mikroobe, mis sageli satuvad naise keha seksuaalsel teel. Mikroobe saab levida lymphogenous, hematogenous marsruudi
 3. tõhusus
  Lisaks vase ja hõbeda varras ESV vähendas tüsistuste aastal 2-9 korda. Samal ajal suurenes rasestumisvastast toimet vask IUDs: vastavalt WHO on 93,8%. Efektiivsust erinevate vase IUDs, sõltuvalt kasutamise kestus (kokkuvõte klinichskih kaua randomiseeritud uuringud)
 4. Viljakus pärast kaotamist ESV
  Vastavalt tulemustele mitmed uuringud leidnud, et viljakust enamik naisi pärast ESV eemaldamine on taastatud 1 aasta jooksul: sagedus planeeritud rasedust 12 kuud. Ta jõuab 72-96%. Emakasisene rasestumisvastaseid ei mõjuta edasist viljakust ja on tõhus ja vastuvõetav viljakuse reguleerimise meetoditele. Seega emakasisene
 5. Kokkuvõte. Nagu rasestumisvastaseid vahendeid, et vältida rasestumist 2006
  Sissejuhatus. rasestumisvastaseid vahendeid. Mehaanilised meetodid. Keemilised meetodid. Bioloogilised meetodid. Avarii rasestumisvastaseid vahendeid. Emakasisesed vahendid. Füsioloogilised meetodid. Steriliseerimine. Rasestumisvastaste vahendite kasutamise teismelised. Järeldus. Loetelu kasutatud
 6. Pyo tubo- munasarja HARIDUS
  Struktuuris günekoloogiliste haiguste esikohal põletik emakas, nagu mädane põletik on eriti suured. 20-25% hospitaliseeritud patsiendid on viljakas eas naistel ägeda põletikuliste haiguste jäsemete või ägenemise kroonilise protsesse. Umbes 20% neist arendada munasarjade düsfunktsioon, viljatus, suurenenud
 7. Toimemehhanism ESV rasestumisvastase
  Arvukate uurimuste, emakalimaskestas foonil emakasisene kasvatamisel niinimetatud aseptilise põletiku tõttu võõrkeha reaktsiooni iseloomustab lümfotsüüdi ja leukotsüütide infiltratsiooni endomeetriumi juuresolekul Pplasmarakkusid, suurenenud veresoonte läbilaskvus ja loid, Ilmekaimaks valdkondades
 8. hysteropathy
  Kui emakas on iseloomulik riigi kõrvalekaldeid normist, võib see häirida edukas embrüo manus (implantatsiooni) või põhjustada raseduse katkemist. Kõige levinum haigus emakas, ennetada tekkimist või arengut raseduse - fibroidid, emaka limaskesta polüübid, emakasisene liited loote väärarengu
 9. sissejuhatus
  Valik rasestumisvastase on üsna keeruline. Kes peaks tegema meetodi valik? Ideaalis peaks igaüks teha otsus selle kohta rasestumisvastast meetodit, võttes arvesse tundeid ja arvamusi oma partneriga. Sageli esmane vastutus raseduse vältimine võtab naise. Võib-olla on see tingitud naiste hirm soovimatu rasedus. Seetõttu on rohkem
 10. LÜHENDID
  BP vererõhku BC barjäärmeetmeid HIV inimese immuunpuudulikkuse viiruse PID põletikuliste haiguste VAAGNAELUNDITE ESV emakasisene rasestumisvastaseid ESV emakasiseselt WHO World Health Organization HPV inimese papilloomiviiruse HPTA hüpotaalamuse-hüpofüüsi-munasarja GnRH gonadotropiini vabastava hormooni SHBG siduva globuliini
 11. Loeng. Pereplaneerimise, 2011
  Pereplaneerimise. Abort. Rasestumisvastaste. Barrier rasestumisvastaseid vahendeid. Rütmi rasestumisvastast meetodit. Emakasisene rasestumisvastaseid vahendeid. Suukaudsed kontratseptiivid - kaasaegne lähenemine. Injection (pikaajaline) rasestumisvastaseid vahendeid. Nahaalune implantaadid rasestumisvastase meetodi. Valiku põhimõtted suukaudse rasestumisvastase. . Vabatahtlikud kirurgilise steriliseerimise. Rasestumisvastaste - põhimõtted
 12. anatoomilise viljatus
  See vorm viljatus on tingitud peamiselt anatoomilisi kõrvalekaldeid naise reproduktiivset süsteemi. Põhjuseks esmane viljatuse naised võivad olla kaasasündinud väärarengute emaka (puudumise või hüpoplaasia emakas, kahekordistatud, sadulakujulisena emakas, esinemine vaheseinte emakas). Omandatud defektid on tingitud emakasisene kirurgilised sekkumised, nagu
 13. Põletikulised haigused mittespetsiifilised etioloogia
  Viisid tungimist mikroobid genitaale: 1. Seksuaalne; 2. Hematogeensele transport; 3. Lymphogenous näiteks soolest at mädane pimesoolepõletik. Soodustavad tegurid nakkuse levikut: 1. Erinevad emakasisene sekkumine (emaka kaugseire hüsteroskoopia, hüsterosalpingograafia, kirurgia, küretaaž emaka, sünnitus, ESV (risk suureneb
 14. Põletikulised haigused mittespetsiifilised etioloogia
  Viisid tungimist mikroobid genitaale: 1. Seksuaalne; 2. Hematogeensele transport; 3. Lymphogenous näiteks soolest at mädane pimesoolepõletik. Soodustavad tegurid nakkuse levikut: 1. Erinevad emakasisene sekkumine (emaka kaugseire hüsteroskoopia, hüsterosalpingograafia, kirurgia, küretaaž emaka, sünnitus, ESV (risk suureneb
 15. PAIGALDAMINE radionukliidide tupe aplikaatoriga VNUTRIPOLOSTNOI KIIRGUSRAVI
  Tupe õõnesiseseks kiiritamine toimub kahe näidustuse: 1) ravi vaginaalne adenokartsinoomi endomeetriumi; 2) Lisaks kiiritusega punktidest A kohta Isodose kõver. Et luua optimaalne Isodose kõver väikseima annusega tuleks kasutada pinnal silindrilise allikaks suurim suurus, mis mahub meile tuppe. emakasisene
 16. LÜHENDID
  BV - bakteriaalse vaginoosi PID - põletikulised haigused VAAGNAELUNDITE VZPO - põletikulised haigused suguelundite ESV - emakasisene HPV - inimese papilloomiviirus HSV - herpes simplex virus HSG - hüsterosalpingograafia STLH - suguhaiguste ELISA - ensüümse immuunosorbenttesti SIA analüüs - amplifikatsioonimeetodit nukleiin
 17. Etioloogia nurisünnitus
  Etioloogia nurisünnitus on äärmiselt mitmekesine ning sõltub paljudest teguritest. Praegu puudub terviklik liigitus põhjuste nurisünnitus. Ilmselt on see tingitud asjaolust, et see on raske teha ühtses süsteemis kõik erinevatel põhjustel, mis toovad kaasa aborti. Spontaanne nurisünnitus on sageli tingitud mitte üks, vaid mitu põhjust, tegutsedes
 18. Emaka põhjused nurisünnitus
  Emaka tegurid raseduse katkemist on: CIN, rikkumise transformatsioonimehhanismis endomeetriumi funktsionaalne ja mahepõllumajanduslik teke, patoloogia retseptoritele, väärarenguid, kasvajaid emakas, emakasisene liited, suguelundite alaareng. Emakakaela ebakompetentsust. Struktuuris nurisünnitus 2. trimestril on CIN moodustab 40%.
 19. VÕIMALUSED infektsiooni ja soodustavad tegurid nakkuse top osakondade SUGUTEEDE
  Viisid nakkuse levik haigustekitajate ülemise suguteede kaudu toimub seemnerakkude trihhomonoos, võimalikku vastutust-mine transport mikroorganismid, viimasel kohal on hematogen-mine ja lymphogenous viisil. Path edastamine: - canalicular, st läbi emakakaelakanalist, õõnsuse mat-ki, munajuhade kõhukelme ja kõhuorganite
 20. rasestumisvastast
  Hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid - kõige levinum praegune kaitse meetod soovimatu raseduse. Kuigi enam kui nelikümmend aastat kestnud uuringuid selle probleemi (alates esimeste rasestumisvastase Enovid - "Pincus pill" 1959 Ameerika füsioloog G. Pincus koos ämmaemandad ja günekoloogid), mis on loodud kümneid hormonaalse