meditsiin || psühholoogia
Sugu psühholoogia / psühholoogia / Sõjaline Psühholoogia ja pedagoogika / Sissejuhatus elukutse "psühholoog" / akmeology
« eelmine järgmine »

X

Esiteks tuleb märkida, et reaalsetes Lapse mõtlemise pseudoconcept on kõige tavalisem, valitsevate üle kõik teised ja sageli peaaegu eranditult kujul integreeritud mõtlemine lapse kooliiga. See levimus selles vormis keeruline mõtlemine on sügavat funktsionaalse baasi ja sügavat funktsionaalne tähendus. Selle põhjuseks esinemise ja peaaegu eranditult domineerimise see vorm on asjaolu, et laste kompleksid, mis vastab väärtusele sõnadega, ei arenda vabalt ilma spontaanselt eeskujul visandatud laps, kuid teatud valdkondades, mis on ordineeritud arendamiseks kompleksi on juba leidnud täiskasvanud kõnes mõisted.

Ainult Eksperiment Lapse vabastamine mõju suunavad sõnad meie keeles juba arenenud, stabiilne erinevaid väärtusi ja anda lapsele arendada sõnade tähendus ja luua keerukaid üldistus vabal äranägemisel. See on oluline, eksperiment, mis võimaldab meil avastada, mis paistab oma lapse tegevust assimilatsiooni täiskasvanud keeles. Eksperiment näitab meile, milline oleks olnud laste keele ja mida üldistusi oleks lapse oma mõtlemist, kui see ei ole suunatud oma keskkonda keel, mis eeldab erinevaid konkreetseid teemasid, mida võib pikendada tähendust see sõna.

Me võiks väita, et selline kasutus meie tingivas ütleb rohkem vastu eksperiment, kui tema jaoks. Lõppude lõpuks, kui laps tegelikult ei ole vaba arengu jooksul väärtused saadud täiskasvanute kõnet. Aga see vastuväide, võiksime võtta, viidates sellele, et katse õpetab meid mitte ainult, mis juhtuks siis, kui laps oli vaba mõju juhend täiskasvanute kõnet ja arendanud oma üldistusi ja tasuta.

Eksperiment näitab meile maskeeritud pinnale tähelepanek, tegelikult voolab aktiivne lapse tegevust hariduses üldistus, mis ei hävitatud, kuid ainult kaetud väga keeruline ja võtab väljenduse suunav mõju kõnes teised. Lapse Mind, lavastaja stabiilne konstantsed väärtused sõnu ei muuda põhilisi seadusi nende tegevust. Need seadused ainult muutunud omamoodi väljenduse konkreetseid asjaolusid, kus laps võtab tõeline areng mõtteviisi.

See seostab oma stabiilse, konstantsed väärtused määrab, kuidas liigub arengut üldistusi lapse. Ta omistab enda lapse tegevust, suunates selle konkreetse hästi määratletud kanal. Tulles selle määratluse tõmmatud tee, laps mõtleb nii, nagu on tüüpiline selles staadiumis intellektuaalset arengut, millele ta seisab. Täiskasvanute kasutades verbaalne suhtlemine lapsega saab kindlaks tee, mida mööda arengut üldistusi ja lõpp-punkt sellel teel, st. E. üldistus omandas tulemus. Aga täiskasvanud ei saa öelda lapse oma mõtteviisi. Laps õpib täiskasvanute lõpetanud sõnade tähendus. Ta ei ole kiirenemist konkreetsed objektid ja kompleksid.

Viisid levitamine ja edasiandmine antud tähendus inimesi enda ümber protsessis verbaalne suhtlemine temaga. Kuid laps ei saa õppida õige mõtteviis täiskasvanud, ja ta saab toote sarnane toode täiskasvanutel, kuid on toodetud kasutades täiesti erinevad intellektuaalsete operatsioonide tekitatud üsna eriline mõtteviis. See on see, mida me nimetame pseudoconcept. Selgub välimusele midagi, mis on peaaegu identne mõisted täiskasvanutele, kuid sisimas on sügavalt erinevad nendest väärtustest.

Aga see oleks sügav viga näha selle duaalsuse toote häire või tükeldamata lapse mõtlemine. See häire või lõhenenud, seal on vaatleja, õppimise protsessi kahest aspektist. Lapse jaoks, on olemas süsteemid, mis on samaväärsed mõisted täiskasvanud, t. E. pseudoconcept. Lõppude lõpuks, me saame hästi ette kujutada selliseid juhtumeid, juhtudel, mis on korduvalt märkinud meid eksperimentaalse teket mõisted: laps moodustab kompleksi kõik tüüpilised omadused on keerukas mõelda, struktuurilt, funktsionaalselt ja geneetiliselt, kuid keerukatest mõtlemine praktiliselt kattub üldistus, mis võiks oleks baasil ehitatud kontseptuaalset mõtlemist.

Tänu sellele juhus, et lõpptulemus või toote mõtlemine uuring tundub väga raske vahet teha, mida me tõesti tegeleme - keerukate mõtlemine, või mõtled mõisted. See varjatud kujul keeruline mõtlemine, mis tuleneb välistest sarnasus pseudoconcept ja õige mõiste, on suureks takistuseks geneetiline analüüs mõte.

See asjaolu on viinud paljud teadlased, et vale idee, et me rääkisime alguses selles peatükis. Väline sarnasus mõtlemise kolme aastane laps ja täiskasvanu, praktiliselt identsed väärtused sõnad lapse ja täiskasvanu, mille abil on võimalik verbaalne suhtlemine, vastastikune mõistmine laste ja täiskasvanute vahel, funktsionaalse võrdväärsuse keeruline ja mõiste tõi teadlaste vale järelduse, et mõtlemises kolme aastane laps on juba antud - vähearenenud, aga vormi - kogu täiusega vormid täiskasvanud inimese intellektuaalse tegevuse, ja et üleminek täiskasvanuks, seega ei tee ühtegi sisulist luumurd, otsustavaid uus samm mastering mõisted. Päritolu see viga on väga lihtne aru saada. Laps õpib väga varakult sõnade arv, mille väärtused langevad kokku samu väärtusi täiskasvanutel ta. Koos võime mõista tunne, et lõpp sõna väärtus langeb kokku noy hakanud, et alguses on antud mõiste valmis ja seetõttu ei ole ruumi arenguks. Kes määratleb (nagu ka AT) mõiste algse selle sõna otseses tähenduses, siis ta paratamatult sellele vale, mis põhineb illusiooni vangistusega.

Leia piiri eraldav pseudoconcept tegelikust kontseptsioon on väga raske, peaaegu kättesaamatuks puhtalt formaalne, fenotüübiline analüüs. Otsustades välist sarnasust, siis pseudoconcept nagu tõeline asi nagu vaal - kala. Aga kui me pöördume "Liikide tekkimine" intelligentne ja loomade vormid on pseudoconcept peaks olema sama kahtlemata omistatud kompleks mõtlemine, nagu vaal - imetaja.

Seega analüüsi, saab järeldada, et pseudoconcept on kõige levinum erivorm integreeritud mõtlemine laps on vastuolu, mis suletakse juba tema nime ja mis on ühelt poolt väga keeruline ja takistuseks tema teaduslik uuring, ja teiselt - muudab suurim funktsionaalne ja geneetiline tähendus kui kõige tähtsam hetk arengus laste mõtlemist. Vastuolu seisneb selles, et meie ees kujul pseudoconcept näitas kompleks, mis on funktsionaalselt samaväärne mõiste nii palju, et protsessi verbaalne suhtlemine lapse ja täiskasvanu vastastikust mõistmist ei märka erinevust mõiste see keeruline.


Seega on meil keeruline, peaaegu langeb kokku mõiste tegelikult hõlmab sama hulga konkreetseid teemasid, mis mõiste. Enne meid on vari kontseptsiooni, selle kontuurid. Kujunduslikus väljendus üks autoritest, meil on pilt, mis "ei saa võtta kui lihtne märk mõiste. See on pigem pilti, vaimse pilt mõiste, väikese loo sellest. " Teiselt poolt on meil keeruline, st. E. üldistus, ehitatud täielikult vastavalt muud seadused kui tõeline kontseptsioon.

Kuna on olemas reaalne vastuolu ja kuidas seda põhjustab, oleme näidanud eespool. Me oleme näinud, et see seostab laps täiskasvanu oma pideva määratletud väärtused määrab arengu laste üldistusi, ringi keeruline koosseise. Laps ei vali väärtused sõnu. See on talle antud protsessis verbaalne suhtlemine täiskasvanutega. Laps ei ole vaba ehitada oma süsteeme. Ta leiab, et neid on juba sisse ehitatud mõtestab võõrkeeles. Ta ei ole vabalt valib teatud elemendid, kaasa arvatud neid see või keerulised. Ta saab valmis generalizable andmete sõna mitmeid konkreetseid asju.

Ta ei spontaanselt liigitab sõna selles konkreetses rühmas ja kannab väärtus objekti vastu, laiendamisele kuuluvate objektide kompleks. See peaks olema ainult täiskasvanutele kõnes, õppimist juba loodud ja talle antud valmis betooni sõnade tähendus. Lihtsamalt öeldes, laps loob oma kõnes, kuid see võrdsustab valmis ümbritseva täiskasvanutele. See ütleb kõik. See hõlmab juba asjaolu, et laps ei saa luua sobivat sõna tähendusest keeruline ja leiab nad valmis, liigitatakse kasutades ühiseid sõnu ja nimesid. See komplekse ühtib mõisted täiskasvanutest ja seega ei pseudoconcept - mõiste keeruline.

Aga me oleme ka öelnud, et see langeks kokku mõiste oma välise vormi saavutada mõtlemise lõpptoote, laps ei ole sama kui täiskasvanud on mõtteviis, et tüüpi intellektuaalse tegevuse, millega ta jõuab pseudoconcept. Tänu sellele on suur funktsionaalne tähendus pseudoconcept kui eriline, kahekordne, sisemiselt vastuoluline vormid lapse mõtlemise. Ilma pseudoconcept domineeriv vorm laste mõtlemist, laste kompleksid, nagu see on eksperimentaalne praktika, kus laps ei oleks seotud konkreetse väärtuse sõna, läks täiskasvanute mõisted väga erinevates suundades.

Vastastikune mõistmine läbi sõnad, verbaalne suhtlemine täiskasvanu ja lapse oleks olnud võimatu. See side on võimalik ainult seetõttu, et tegelikult kokku laste kompleksid täiskasvanud mõisted kohtuda nendega. Mõisted ja vaimse joonistus mõisted on funktsionaalselt samaväärne, ja seetõttu on väga oluline tegur, mis määrab, nagu juba mainitud, suurim funktsionaalne tähendus pseudoconcept: laps, mõtlesin, kompleksid ja täiskasvanud, mõtlesin, kontseptsioone, luua vastastikuse mõistmise ja verbaalse kommunikatsiooni, kuna nende mõtlemine tegelikult toimub kompleksid sobitamise mõisted.

Me ütlesime alguses selles peatükis, et kogu raskus mõiste geneetilised probleemid lastel on mõista seda sisemist vastuolu, mis seisneb laste mõisted. Sõna algusaastatest alates selle areng on sidevahendeid ja vastastikust mõistmist lapse ja täiskasvanu. On läbi seekord funktsionaalne vastastikust mõistmist sõnad, nagu on näidatud Ah, seal on konkreetne tähendus ja see muutub kandja mõiste. Ilma selle funktsiooni hetkel vastastikust mõistmist, ütleb Uznadze, mitte heli kompleks ei saa vedaja mingit väärtust ja ei saagi olla mõiste.

Aga nagu te teate, verbaalse mõistmise täiskasvanu ja laps, hääl sattumisel väga varakult, ja see, nagu juba mainitud, tekitab palju teadlasi uskuda, et mõiste arendada võrdselt alguses. Samal ajal, nagu me oleme eespool öeldud, on saadud arvamus Uznadze, täielik töötatud põhimõtteid laste mõtlemist suhteliselt hilja, kuigi vastastikune mõistmine on lapse kõnes ja täiskasvanud on seatud väga varakult.

"On selge, - ütleb Uznadze - et sõna ei ole isegi nii kaugele, täielikult väljakujunenud kontseptsioone, võttes üle funktsioon viimane ja võib olla vahend mõistmist keelt kõnelevaid inimesi." Enne teadlase ja ülesanne esile nende arengut vorme mõte, mida tuleb käsitleda mitte kui mõiste, kuid nende funktsionaalseid ekvivalente. See vastuolu hilja kontseptsiooni väljatöötamise ja arusaamist varajase arengu kõnes leiab oma tõelist resolutsiooni pseudoconcept vormis keerukaid mõtlemine, mis võimaldab sobitada mõtlemise ja arusaamise vahel lapse ja täiskasvanu.

Me selgus, et nii põhjuste ja tähendus erakordse tähtsusega keeruka vormid lapse mõtlemise. Jääb öelda aretusväärtuse lõppjärgus arengus laste mõtlemist. On selge, et tänu kahe funktsionaalse pseudoconcept nagu eespool kirjeldatud meile selles etapis arendamise laste mõtlemine muutub üsna erandlik geneetilise väärtuse.

See toimib seos keeruline mõtlemise ja mõtlemine mõisted. See ühendab need kaks suurt sammu arengus laste mõtlemist. See näitab meile kujunemise protsess lapse mõisted. Autor vastuolu, siis see on keeruline, juba sisaldab seemne tuleviku kontseptsiooni, mille ta kasvab. Kõnekommunikatsiooni täiskasvanutega muutunud nii võimas mootor, võimas tegur arengu lapse mõisted. Üleminek kompleks mõtlemist mõtlemine laps teha kiiresti, sest see on peaaegu identne oma pseudoconcept täiskasvanud mõisted.

See loob mingi geneetiline positsiooni esindavad üldiselt pigem reegel kui erand kogu lapse vaimsele arengule. See omapärane olukord on, et enne kui laps hakkab praktikas rakendada, ning need toimivad kontseptsioonid, kui neist teada. Mõiste "a" ja "teiste" arenenud enne lapse kui mõiste "ise". Mõiste "a" ja "teised", mis sisaldub pseudoconcept, on peamine eeldus arenguks geneetilise mõistete õige sõna otseses mõttes.

Seega pseudoconcept pidada eriline etapi arendamisel laste kompleks mõtlemine, lõpetab terve teine ​​etapp ja avab kolmanda etapi arengus laste mõtlemist, olles ühenduslüliks nende vahel. See on - silla visatakse vahel betooni, visuaal-kujundlik ja abstraktse mõtlemise lapse.
« eelmine järgmine »
= Mine sisu õpik =

X

 1. AH ja MS.
  MS iseloomustab suurenemist vistseraalne rasvamassi vähenes tundlikkus perifeersetes kudedes insuliinile ja hüperinsulineemia, mis põhjustavad rikkumise lipiid puriinide metabolismi ja hüpertensiooni teke. MS olemasolu 3-6 korda suurem risk 2. tüüpi diabeedi ja hüpertensiooni, on seotud suurema esinemissagedusega sihtelundi kahju, suureneb
 2. substraat hüpoksia
  See arendab nendel juhtudel, kui piisav hapniku transporti elundite ja kudede membraanide ja normaalse ensüümisüsteeme on esmane puudujääk substraatide, mis viib katkevad kõik ühikud bioloogilise oksüdatsiooni. Enamikul juhtudel on see seostatakse hüpoksia puudust glükoosi rakkudes, nagu ainevahetuse (diabeet jne)., Samuti
 3. süsivesikud
  Teine komponent, mida saab tuvastada puhastatud viiruse mõnikord preparaadid on süsivesikud (ületava suhkru nukleiinhappe). Glükoos ja gentibioza avastatavad kompositsioonis T-isegi faagid, ja mõned teised, - nukleiinhappe komponendid ja arutatakse pühendatud osa koosseisu DNA ja RNA. Lisaks nendele "ekstra" -uglevodov, mis hõlmab bacteriophages
 4. streptokokkinfektsioonile
  Pere Streptococcaceae sisaldavad mitmeid morfoloogiliselt sarnased perekondade Grampositiivsed kokid, mis on fakultatiivselt anaeroobid. Tuginedes süsivesikute antigeenide mis paiknevad rakuseina, eristada seroloogiliste rühmad streptokokid A, B, C, D, E, F, G ja H. Välimuse ja milline on kolooniad vereagarile hemolüüs need hemolüütiline ained jagunevad,
 5. Gestoses
  Toksikoos - komplikatsioone, et arendada naiste mõju all raseduse ajal. Gestoses on keerulised häired ainevahetuse kõikides elundite ja süsteemide ema organismis tulemusena suutmatus kohaneda uute tingimustega seotud loote areng. Seal on varane ja hiline toksikoos Early toksikoos hulka kontrollimatu oksendamine raseduse ajal
 6. Pustuloosne nahahaigust
  Esinemise haiguse oluline roll püogeenne kokid - Staphylococcus ja streptokokid. Development haiguse kaasa mitmeid endogeenne ja eksogeenne teguritest. Seas välistegurid tuleb märkida naha trauma, suurenenud higistamine, saastumine, ülekuumenemise või alajahtumise. Endogeensed tegurid - rikkumine süsivesikute ainevahetust diabeet, endokriinsüsteemi
 7. hüpoglütseemilised riik
  Teine iseloomulik ilming rikkumise süsivesikute ainevahetus on hüpoglükeemia. Hüpoglükeemia (hypoglicaemia ;. Kreeka hüpo - sügisel, vähenevad midagi + Kreeka glykys - magus + Kreeka Haima - veri ..) - vähenemine veresuhkru alla 4,44, tegelikult vähem kui 3,5 mmol / L. Hüpoglükeemia peetakse ohtlikumaks kui hüperglükeemia ja patoloogilise täheldatud tegevus
 8. Keemiline koostis ja struktuur nukleiinhapped
  Nukleiinhappe esimene avastati JF Miescher 1868. Ta tõi välja tuumade rakud konkreetse aine on happeline iseloom ja nimetas seda nukleina. Hiljem sai ta nime "nukleiinhappe". kahte tüüpi nukleiinhappeid tuvastati. Nende nimetused on vastavalt süsivesikud, mis on osa. Nukleiinhape, mis sisaldab süsivesikuid desoksüriboosi, nimega
 9. Morfoloogia kõrge patogeensusega linnugripi
  Populatsioonide gripiviirust iseloomustab heterogeensus kuju ja suurus virionid (joonis 6). Enamik virionide moodustamiseks peaaegu kerakujulised, mille keskmine läbimõõt 80-120 nm. Pikkus niitjad virionide tüüpiline epideemia tüvede värskelt eraldatud ületab mitu korda suurem sfäärilisi osakesi. [17] Pärast 2-3 läbilaskmist Tibu embrüo viiruse populatsioonis domineerivad
 10. südame rhabdomyomas
  Määramine rhabdomyomas - lihasesisene healoomuline kasvaja areneb kõige sagedamini lastel vanuses alla 15 aasta. Rhabdomyomas saab lokaliseerida üheski sobivalt osakond, va klapis, kõige sagedamini - vatsakestes sageli Intraluminaalne kasvustruktuuris. Esimene kirjeldatud F. Recklinghausen 1862. aastal 30-50% juhtudest, järgneb rhabdomüoom juuremugulad
 11. Mürgistus taimed, rikkudes süsivesikute ainevahetust
  Suurim huvi mürki selle grupi taimede on suhkrupeet. Etioloogia. Mürgistus ilmneb siis söödetakse mäletseja suhkrupeet, välja arvatud suhkur-valkude suhe toidus. Põhjuste mürgistuse sagedamini: Dacha suur hulk suhkrupeet (15 kg) ilma järk-järgult kohaneda toitmiseks see; Mürgistus võib tekkida, kui karjatamine
 12. AINEVAHETUS
  Metabolism on põhiline sine qua non organismi elu koos lõpetamist metabolism toimub bioloogiline surm. Metabolism koosneb kahest omavahel samaaegselt esinevad, kuid vastupidise protsessi - assimilatsiooni ja dissimilatsiooni. Metabolism loomadel hõlmab kolme etappi. Algstaadiumis on seotud saabumist, muutus, ümberkujundamine
 13. Düsfunktsionaalne emakaverejooksud
  Sageli sümptom endokriinsüsteemi häired, määratledes ja kaasnevate viljatus on emaka düsfunktsionaalne verejooks. Selline verejooks ei ole iseseisev haigus, on ilminguid teiste haiguste, kõige sagedamini - polütsüstiliste munasarjade sündroom. Teraapiad põhihaiguse viib lõpetamist veritsuse ja ravida viljatust. juures
 14. Närvikahjustusi sisehaigustes
  Kahjustused närvisüsteemi mitmesuguste haiguste siseorganeid veel ebapiisavalt uuritud. Eriti ei uuritud nende patoloogiliste mehhanisme. Alusel teostatud uuringute meie riigis õppima ja somatoneurological neurosomatic rikkumisi, pane teoste Ivan Sechenov, Pavlov, Botkin ja teised teadlased, kes rajas juuresolekul kortikostriaalse siseelundite ja
 15. Vererõhu normaliseerimiseks - oluline aspekt patsientide ravimisel diabeet
  Soovitatav soovitud vererõhu suhkurtõvega patsientidel ja hüpertensiooni - alla 130/80 mm Hg. Art. Risk kardiovaskulaarsete komplikatsioonide suhkurtõvega patsientidel ja hüpertensiooni oluliselt suurenenud. See risk on võimalik tõhusalt vähendada hoides antihüpertensiivse raviga. Patsientidel diabeet jaoks rahuldaval tasemel vererõhku kontrolli on tavaliselt vajalik nimetamine kombinatsioon mitut
 16. Nahafüsioloogia
  Nahk on väga tähtis elus organismi, täidab mitmeid elutalituse, kõige olulisemad on barjääri - kaitsev et see viiakse läbi selle bioloogilisi omadusi. Kaitse mikro-CWA viiakse läbi arvelt terviklikkuse naha, tihe sarvkiht kihistunud, nahareaktsioonid happeline, vee-Iipiidmembraane mille pH - 4,5 - 5.5. Jne mehaaniliseks kaitseks
 17. Anesteesia suhkurtõvega patsientidel
  Suhkurtõbi nagu samaaegne patoloogia patsientidel lubatud kirurgiaosakonna, leidub rohkem kui 5% juhtudest. See diagnoos pannakse, kui tühja kõhu veresuhkru tase on 8 mmol / l ja enam või tolerantsuse testile (seedeelundkonna 75 g suhkrut) tasemele veeniverd viimane jõuab 11 mmol / l ja üle selle. Tuleb meeles pidada, et need patsiendid on kalduvus
 18. pellagra
  Pellagra areneb defitsiit niatsiini organismis, mis võib tekkida kroonilise alatoitluse või sama tüüpi toitu. Kõige sagedamini esinevad naistel pellagra troopilistes ja subtroopilistes riikides. Kell puudulikkus nikotiinhappe narushaegsya sünteesi koensüüm rühmad katalüüsivad kudede hingamist. See viib jaotus süsivesikute ja
 19. Klassifikatsioon esmase immuunpuudulikkusega
  Aluseks kaasaegse klassifikatsiooni esmase immuunpuudulikkusega panna ülekaalus kaasamine või et immuunsus. Selle nimekirja järgi, esmane immuunpuudulikkus jagunevad 5 rühma. A. puudumine humoraalse immuunsuse 50-60% kõikidest esmase immuunpuudulikkusega ja ilmset rikkumist antikehade tootmist. See rühm hõlmab isoleeritud IgA puudulikkusega